Історично-критична теологія в семінаріях

В семінаріях сьогодні не виховують проповідників Христа, які вказують шлях спасіння, але через історично-критичну теологію виховують нищителів та єретиків. Навчають їх, як обманювати, перекручувати Св. Письмо, як психологічно обхитрити і маніпулювати іншими. Це ціла система брехні всередині Церкви. Людині навіть не хочеться вірити, що так насправді є.

Нас переслідують за те, що ми проповідуємо повне Євангеліє, що вказуємо на злочини усередині Церкви. Передусім, це історично-критична теологія (ІКТ), яка в результаті проголошує: «Христос − це міф. Ніяких чудес Він не робив, Він не є єдиним Спасителем. Його вимріяла християнська община, але Він був звичайним чоловіком».

Вони вигадали терміни «Христос віри» і «Христос історії». Як могли дійти до таких абсурдів? Навіть комуністи не дозволяли собі чогось такого. А тепер ці єресі проповідують на всіх Західних теологічних факультетах. Хто не пристосується до так званого нового мислення, вважається дурнем. З першого курсу теології кожного студента змушують вірити в цю брехню. А при тому ці єретики, які перебувають при владі, стверджують, що необхідна толерантність, що треба приймати думки інших та вести діалог. Але коли на практиці мають проявити це по відношенню до власних студентів, хитро викрутяться і не допустять жодної дискусії. Якщо б студент сказав їм: «Те, що ви скажете, підозріле, я буду дискутувати з вами на рахунок цих ваших поглядів», то цього б вже не толерували. Це заборонено, треба вірити лише їм. Вони роблять вигляд, що все науково доведено, однак це брехня. Нічого не доведено. Всі їхні єретичні теорії − це обман. Навпаки, доведена істинність Божого слова − історично, практично, психологічно та науково. Але вони брешуть і брешуть. А того, хто їм не піддається, висміюють або погрожують. При тому створюють враження, що вони на рівні… І все це відбувається всередині Церкви, в священичих семінаріях. Замість апостолів Христа виховують покоління нищителів.

 

Завантажити: Історично-критична теологія в семінаріях

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-pure-love-of-god ua-our-mission-on-earth-is-to-serve ua-remain-faithful-to-jesus-and-his-word ua-do-you-have-problems-go-to-jesus xreshennja-na-pokajannja-pryjnjaly ua-whom-are-you-seeking

Календар

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30  

Слово життя

«І не видавайте членів ваших гріхові за знаряддя неправедності, але віддайте себе Богові, як ожилих із мертвих, а члени ваші як зброю праведності»

Рим. 6,13 (від 18.11 до 02.12.2018)