Франциск піде у відставку чи йому поможе сильна рука?

3.09.2018

Архиєпископ Вігано закликав Франциска та ієрархів подати у відставку за покривання гомосексуальних та педофільних злочинів. Сильна рука наддержавних еліт, безумовно, не сприятиме відставці Франциска, а навпаки, його утвердженню.

При візиті в Ірландію Франциск публічно пропагував гомосексуалізм вже навіть серед дітей. Батькам забороняв виховання згідно Божих заповідей. Таким чином, як публічний єретик, він виступив проти Бога і Його законів.

Який першочерговий обов’язок того, хто займає найвищий уряд в Церкві? Оберігати правовірне вчення і мораль!

Під час візиту в Ірландію Франциск був зобов’язаний закликати батьків, щоб належним способом виховували своїх дітей. Це є їхнім першочерговим обов’язком, щоб діти були щасливими тут на землі і після смерті. Найбільшим приданим для дитини є добре виховання. В людині є родовище зла ‒ первородний гріх. Невихований і деморалізований індивідуум є потенційним злочинцем. Але Франциск відкидає здорове виховання, хоча воно необхідне. Ісус каже: «Зречись себе!…» (Мт. 16,24-26). Франциск просовує якраз протилежне: не ведіть дітей до того, щоб вони зрікалися зла, «дайте їм простір», щоб вони могли повністю відкритися збоченням, як це їм програмують гей-активісти.

Цитата зі ЗМІ: «Папа виступив на захист неповнолітніх, які вирішили змінити свою сексуальну орієнтацію».

Коментар: Це парадокс, що Франциск не виступив на захист неповнолітніх від гей-активістів. Навпаки, він виступив проти батьків, які захищають своїх дітей від сексуальних збочень. Як може дитина під терором інтенсивної пропаганди гомосексуалізму вільно і відповідально вирішувати?

Цитата зі ЗМІ: «За словами Франциска, батьки не повинні ігнорувати сексуальну орієнтацію своїх дітей, і мали б намагатися їх зрозуміти та дати їм простір виразити себе».

Коментар: Якщо б це проголошував представник сатаністів, то це було б зрозуміло. Але не можна зрозуміти, що це проголошує представник Церкви. Вже з дитсадків дітям втовкмачують в голову таке мислення, що вони вже не є ні хлопчиком, ні дівчинкою, але що можуть вибирати та змінювати свою сексуальну орієнтацію. Це злочинне втручання у психіку дитини з метою її деморалізації. Згодом дітям нав’язливо пропонують гормони, а потім і переоперування статі! І в цій ситуації Франциск вимагає від батьків, щоб т.зв. намагалися зрозуміти зманіпульовану дитину і дали їй простір розвинути запрограмоване збочення, замість того, щоб завчасно спростувати їй згубну брехню. Єретична позиція Франциска і його висловлювання протирічать Божим заповідям, а крім того, це пропагування злочинів проти людяності.

Франциск «покаянно» вибачався за терпіння, спричинені злочинами багатьох священиків-гомосексуалістів. Але одночасно він просовує набагато більші злочини, плодом яких є масове терпіння беззахисних дітей. З просовуванням гомосексуалізму також пов’язане викрадання дітей системою ювенальної юстиції та їх психічне та моральне знищення. Викрадених дітей віддають для т.зв. усиновлення передусім гомосексуалістам і педофілам. У цих злочинах проти дітей Франциск є співвинний, оскільки підтримує їх не тільки затятим мовчанням. Його жалісливі вибачення в Ірландії ‒ це лише вершина лицемірства та маніпуляцій!

Замість напоумляти батьків Франциск мав би публічно засудити ООН, яка по всьому світі програмує в освіті самогубну аморальність.

Франциск іде в унісон з мейнстрімом аморального терору, який має на меті знищення людства та жене його до вічного засудження.

Згідно Св. Письма і догматичної булли Франциск є виключений з Церкви (див. Гал. 1,8-9 і булла Cum ex apostolatus officio), а тому є цілком доречним заклик архиєп. Вігано до відставки Франциска.

Божа пересторога на сьогодні є дуже актуальною: «Так само Содом і Гомора з сусідніми містами, ‒ які, подібно до них, віддались були розпусті й кинулися за іншим тілом, ‒ лежать як приклад, скарані вічним вогнем» (Юд. 7).

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр             + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

 

Завантажити: Франциск піде у відставку чи йому поможе сильна рука? (3.09.2018)

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-what-did-jesus-do-for-you isus-i-sjogodni-duchovno-prychodyt ua-chrystos-narodzujetsja ua-god-is-almighty ua-realize-in-prayer-jesus-is-here ua-the-life-of-a-christian-is-a-spiritual-battle

Календар

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

Слово життя

«Тепер же, звільнившись від гріха і ставши слугами Богові, маєте ваш плід на освячення, а кінець ‒ життя вічне»

Рим. 6,22 (від 13.01 до 27.01.2019)