Імпічмент папи Франциска

28.08.2018р.

Колишній папський нунцій в США (2011-2016) архиєпископ Карло Марія Вігано опублікував документ на 11 сторінках про співучасть папи Франциска у прикриванні педофілії та гомосексуалізму, і закликав Франциска піти у відставку.

Цитата архиєпископа: «У цей надзвичайно драматичний для Церкви момент (Франциск) повинен признати свої помилки і відповідно до проголошеного принципу нульової толерантності папа Франциск повинен бути першим, хто піде у відставку, ставши прикладом для кардиналів і єпископів, які разом з ним прикривали зловживання Маккерріке».

Нунцій К.М. Вігано ще в червні 2013 року інформував папу Франциска про педофільні злочини Вашингтонського кардинала. Франциск не тільки не покарав кардинала, але й зняв з нього попередні санкції та реабілітував його. Таким чином Франциск здійснив злочин зневаги уряду Петра, зловживаючи ним проти Бога і Церкви.

Як реагував Франциск після заклику піти у відставку, під час відвідування Ірландії 25-26 серпня 2018 року? З фарисейським пафосом він заявив: «Ніхто з нас не може залишитися незворушеним історіями молодих людей, які постраждали від насильства, у яких вкрали невинність та які залишились наляканими». Однак шокуюча реальність полягає в тому, що Франциск досі систематично створює умови для страждань невинних жертв! Тому він є більш винним, ніж священики-педофіли або кардинали-педофіли з США.

Далі  в Ірландії Франциск заявив: «Ця відкрита рана закликає нас бути твердими і рішучими в стремлінні до правди та справедливості». Однак Франциск, навпаки, твердий і рішучий при знищенні правди та справедливості. Замість покаяння та відставки він далі цинічно нищить Церкву єресями і поганим прикладом. Коли ще раніше 4 кардинали вказали йому на єресі в його ексгортації «Amoris laetitia», де він заперечує об’єктивні моральні норми, він цинічно це ігнорував.

Візантійський Вселенський Патріархат на основі Святого Письма (Гал 1,8-9) і доктринальної булли Павла IV Cum ex Apostolatus officio оприлюднив екскомуніку Франциска і знову ставить перед усією Католицькою Церквою питання: Чи Франциск Бергольйо є єретиком, чи ні? Відповідь ясна: Франциск є єретиком, який стягнув на себе анатему і уряд займає вже незаконно!

З того часу, як апостольський нунцій на основі доказів оприлюднив вимогу про відставку Франциска, кожен єпископ і священик зобов’язаний припинити згадувати в Літургії ім’я Франциска, доки ця публічна справа не буде вирішена. Якщо б якийсь єпископ в цей період хотів покарати священика за те, що не згадує Франциска в Св. Літургії, чекаючи на вияснення справи, то такий єпископ цим стає співвинним у моральних злочинах обвинуваченого. Якщо в цій ситуації хтось далі згадує Франциска, то його Літургія є  недійсною, бо він стягнув на себе екскомуніку latae sententiae.

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр             + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

 

Завантажити: Імпічмент папи Франциска (28.08.2018)

 

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-what-did-jesus-do-for-you isus-i-sjogodni-duchovno-prychodyt ua-chrystos-narodzujetsja ua-god-is-almighty ua-realize-in-prayer-jesus-is-here ua-the-life-of-a-christian-is-a-spiritual-battle

Календар

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

Слово життя

«Тепер же, звільнившись від гріха і ставши слугами Богові, маєте ваш плід на освячення, а кінець ‒ життя вічне»

Рим. 6,22 (від 13.01 до 27.01.2019)