Історичний перелом ‒ 100-літній ювілей Чеської Республіки!

11.08.2018

В ювілейному році 100-річчя заснування Чеської республіки знову дійшло до масової пропаганди гей-аморальності, а саме ‒ 11 серпня 2018 року. Весь тиждень перед тим відбувалося понад 100 різних заходів, метою яких було заразити молоде покоління гомосексуалізмом, транссексуалізмом та іншими збоченнями. Сюди також була включена «лекція» на тему «секс на наркотиках» та їй подібні. І це все офіційно! Однак правдивої інформації про небезпеку збоченої сексуальності та наркоманії молоді не надано.

Так звані гей-паради через свій мілітаризм подібні до різних тоталітарних режимів минулого.

Інфекція гендерної деморалізації не тільки руйнує душу чеського народу, але також призводить до демографічної кризи. Невдовзі батьки взагалі боятимуться мати якусь дитину, бо згідно нових законів, її у них можуть будь-коли вкрасти і віддати т.зв. гомосексуальним подружжям. Якщо б 30 років тому хтось говорив про гендер і закони на викрадання дітей, то ніхто б не повірив. В рамках демократії просовуються найбільші злочини проти дітей, їх матерів та народу. Кожна людина сьогодні зобов’язана виступити проти цієї тиранії. Мовчанка і пасивність ‒ це згода. В Чехії це ще не набрало таких жахливих розмірів, як наприклад, в Норвегії чи Фінляндії, але якщо в цьому ювілейному році не прокинемося, то вже взагалі не прокинемося від сну смерті. У найближчі кілька років з нашого народу залишиться тільки кладовище. Оплачувані гробарі працюють день і ніч, а ми ще й вибираємо їх на найвищі представницькі посади.

ЄС не перестає чинити тиск щодо прийняття мусульман з Аравії, Африки та Азії для сучасної колонізації Європи. Мета ‒ знищити християнство і викликати у Європі хаос. Так званих біженців будуть посилати доти, доки не настане загальна криза, а в результаті ‒ громадянська війна. Тоді у безвихідній ситуації фальшиві рятівники, які в закуліссі керують усім цим автогеноцидним процесом, запропонують псевдоспасіння. Якою ціною? Ціною чіпування і таким чином повної втрати свободи та спасіння душі (див. Одкр. 13). Відбудеться сатананізація окремих людей і народу. Це не конспіративна теорія. Це реальність, якій ми повинні перешкодити саме в цьому ювілейному році Чеської Республіки!

Нинішнє керівництво Церкви мовчить, або навіть сприяє цьому поступовому процесу геноциду християнства і народу. Тому перед Богом і перед народом кожен єпископ, священик і пастор несе відповідальність! Незабаром кожен з них буде складати звіт перед Божим судом: чи він шукав, любив і боровся за правду, або чи любив брехню і втілював її.

26 травня цього року в Брно відбулося гидке богохульство щодо нашого розп’ятого Господа Ісуса Христа. Керівництво ЧЄК своєю пасивністю дало на це згоду. Це незамовчуваний злочин!

Що сьогодні повинні робити єпископи, священики та представники інших християнських церков в Чехії? Вони повинні чинити правдиве покаяння! Конкретно це означає, що особливо у вересні і жовтні вони повинні проповідувати найосновніші правди віри, називати гріх гріхом, нагадувати про сенс і мету людського життя, про реальність смерті, Божого суду і вічності, а також вказувати, якими є умови спасіння людських душ. Вони також повинні наголошувати на реальності первородного гріха, тобто родовища брехні та зла в нас, і вказувати на єдину дорогу, що веде до спасіння, якою є Христос, чия кров була пролита на відпущення наших гріхів. Якщо фундамент спасіння не буде поставлений на перше місце, християнство стане лише будинком на піску. Спасіння в Христі осягаємо лише через правдиве покаяння. Перший крок покаяння ‒ відділення від єресей, які ставлять під сумнів найосновніші правди християнської віри: відкупительну смерть Христа і Його реальне та історичне воскресіння. Необхідно відділитися від єресей II Ватиканського Собору про т.зв. пошану до поганських культів, а фактично про пошану до їх демонів. Ми повинні мужньо захищати Божі закони, як це виражає стародавній чеський хорал: «Ви, що є Божі борці та Його закону». Проповідники також мали б вказувати на нашу історію і відкривати людські серця не тільки любові до Бога, але й до народу. Якщо ясно пізнаємо суть християнства, то не зможемо створювати мультикультурну єдність з ісламом, буддизмом чи індуїзмом, як нам це програмують наддержавні еліти прямо всередині Церкви. Такий релігійний гуляш мультикультуралізму Нью Ейдж є великим обманом. Це не має нічого спільного з толерантністю або повагою до людини.

Назвати правду правдою, гидоту гидотою, гріх гріхом ‒ це ознаки правдивого покаяння. На жаль, Церква досі завзято уникає правдивого покаяння, хоча його від нас вимагає сам Бог. Якщо б сьогодні виступив справжній пророк, то ні до чого іншого не закликав би чеський народ. Справжнє покаяння ‒ це суть спасіння. Ісус каже нам: «Якщо не покаєтеся, всі загинете» (Лк 13,3). Тільки через покаяння «пізнаєте правду, і правда визволить вас» (Ів. 8,32).

Мета людського життя ‒ це не фіктивний рай на землі. Наша мета ‒ залишатись вірними Богу та Його законам і вистояти в цьому життєвому випробуванні. Боротьбою за правду ми повинні здобути вічне життя, як підкреслює наш чеський мученик Ян Гус. Він додає, що правда врятує нас від гріха і диявола, а на кінець, і від вічної смерті. Але умова ‒ найперше шукати правду, любити її і боротися за неї. Цей борець за правду сьогодні є справді героїчним прикладом для нашого народу.

Більше половини ювілейного року вже позаду, а його кульмінацією буде період від свята святого Вацлава до ювілейного дня 28 жовтня.

Що конкретно мала б робити Церква?

Вона зобов’язана вимагати від уряду:

1) Не ратифіковувати Стамбульську конвенцію, яка призвела б до запровадження деморалізаційної гендерної ідеології у всі сфери життя і започаткувала б механізм викрадання дітей соцслужбами під лицемірним терміном захисту від «домашнього насильства».

2) Не допустити в цьому ювілейному році легалізацію одностатевих шлюбів, метою яких є ліквідація інституту сім’ї як основної клітини суспільства.

3) Скасувати всі гендерні закони в законодавстві Чеської Республіки.

4) Радикально зупинити ісламізацію чеського народу.

5) Розпочати систематичну просімейну політику. Якщо членство в ЄС є перешкодою для її впровадження, то слід розпочати процес виходу з цієї наддержавної організації.

До чого Церква повинна закликати народ?

Щоб обновив давню традицію покаяльних і прохальних процесій. В цьому ювілейному році віруючі повинні збиратися у вересневі та жовтневі суботи та неділі в районних містах, і там йти процесіями центром міста. Прикладом нехай буде сучасна Україна, де вже півроку по різних містах проводяться багатотисячні походи за сім’ю. 28 липня на свято св. Володимира у Києві відбувся похід з хрестом і хоругвами. У ньому взяли участь чверть мільйона православних віруючих на чолі зі своїми єпископами та священиками. Два роки тому подібна хода йшла до Києва з двох напрямків: зі Заходу і Сходу, а також з усієї України. Покаяльна хода тривала три дні. Тоді прочанам загрожувала небезпека для життя через заміновані ділянки дороги, але навіть це не зупинило їх.

Що роблять чеські єпископи та священики? А що ‒ розсіяне та дезорієнтоване стадо?

Чеський народ має свою славну історію, про яку, на жаль, молоде покоління знає вже мало, оскільки мультикультуралізм, який втовкмачують їм в голови, викоренив любов до народу і своєї батьківщини. Коли б то хоча б у вересні і жовтні цього ювілейного року транслювалися історичні фільми, проводились освітні передачі в ЗМІ та лекції в школах, які пропагують моральне життя, справжній патріотизм та національне відродження. Це ефективний засіб проти згубного мультикультуралізму. Міністр культури та міністр освіти повинні би видати конкретні та зобов’язуючі директиви. З початку навчального року один день в тижні мав би бути присвячений освітній програмі, яка включала б в себе фільми на національну тематику, з наукою про життєву необхідність моральних цінностей і підготовки до відповідального подружжя та батьківства, особливо для учнів середніх шкіл та студентів. Мали б організовуватися лекції, що перестерігають та вказують на наслідки алкоголізму, наркоманії і аморального життя, якими є смертоносний СНІД, психічні розлади, поширення інфекційних захворювань та зростання злочинності. ЗМІ та система освіти мали би прийняти це завдання як свій основний обов’язок. Щотижня той день, коли б проводилась освітня програма, завершувався би процесією центром міста. Таким чином студенти виразили би свою патріотичну позицію за своє майбутнє і майбутнє свого чеського народу. Початкові та середні школи це розпочали б відразу в перший тиждень навчального року, а вищі навчальні заклади ‒ в останній тиждень вересня. Подібні релігійні та патріотичні процесії у вересні та жовтні відбувалися би щосуботи та щонеділі в центрах районних міст. Процесії супроводжували б народні ансамблі з оркестрами. Кульмінація спільних святкувань відбулася б з п’ятниці 26-го по неділю 28-го жовтня. В п’ятницю, замість навчання, школи, по можливості, масово взяли б учать у ювілейному поході в Празі. Процесія могла б іти з Вацлавської площі до парку Летна, де би виступили визначні особистості народу і церкви.

Нехай же на свято святого Вацлава настане перелом, який завершиться ювілейного дня 28 жовтня. Народ мусить обрати життя і радикально виступити проти системи смерті! Якщо цього не зробимо, дійде до зникнення не тільки чеського народу, але й християнства. Ми не можемо цього допустити! Пробудімося і повстаньмо! Бог дасть нам спасіння!

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр  + Tимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

 

Завантажити: Історичний перелом ‒ 100-літній ювілей Чеської Республіки! (11.08.2018)

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed ua-live-in-intimate-communion-with-jesus ua-the-blood-of-jesus-cleanses-us-from-every-sin SONY DSC

Календар

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Слово життя

«Ви бо, брати, покликані до свободи; аби тільки свобода ваша не стала приводом до тілесності; але любов’ю служіть один одному. Увесь бо Закон міститься у цій одній заповіді: Люби ближнього твого, як себе самого»

Гал. 5,13-14 (від 16.06 до 30.06.2019)