Завдання пророка

Дар пророцтва пов’язаний з простим способом наслідування Христа. А це може кожен з нас. Цей дар проявляється в кожного іншими способом. Бог дає йому як харизму. Коли людина буде згідно того жити і реалізувати Божу волю, то стає пророком, тобто стоїть за пророчим словом і є охочою пожертвувати навіть життям за Христа і за правду.

Як закінчували пророки? Всі ставали мучениками: або кривавими, або безкровними, бо мусіли переносити очорнення, переслідування, висміювання… Сам Господь Ісус сказав фарисеям: «Ви будуєте гроби пророків та оздоблюєте надгробники праведних, кажете: Якби ми жили за батьків наших, ми не були б причетні з ними крови пророчої» (Мт. 23,30), а на іншому місці: «Тому посилаю до вас пророків, мудреців і книжників. Ви деяких з них уб’єте й розіпнете, а деяких бичуватимете в ваших синагогах і гонитимете з міста в місто» (Мт. 23,34).

Коли народ не має пророків, гине. Чому? Бо коли з’являються різні обманці, то через філософію і гнозу нищать його. Таким способом бувають обманені цілі народи. Тому апостол Павло пише Коринтянам, щоб бажали дару пророцтва.

Кожної неділі ми молимося правди зі святкування неділі, а в одній з них просимо, щоб Господь дав нам дар пророцтва, хоча б на той тиждень, що нас чекає, до конкретних ситуацій. Іншими словами, щоб дав нам слово мудрості і знання, бо зло і брехня часто маскується добром і правдою. Коли людина прийме брехню, яка здається добром, то опиниться в пастці.

Наше суспільство деморалізоване. Люди вже не розрізняють між добром і злом. ЗМІ нав’язливо подають брехливу інформацію, якій люди повірять настільки, що готові за неї віддати і життя. Аж так можуть були зманіпульовані цілі народи!

Моральна людина має почуття правди, справедливості, моральних цінностей і зуміє любити ближнього. Але той, хто стане рабом пристрастей і збочень, стає егоїстом, який прагне якнайбільше користі для себе, начебто його щось гнало йти за своєю метою, як кажуть, «по трупах» (наприклад, наркоман або збоченець). Такі люди знаходяться в рабстві, з якого самим важко вибратися. Але для Ісуса ніхто не є безнадійним випадком. Він каже: «Якщо Син вас визволить, будете справді вільними» (Ів. 8,36).

І власне одне з завдань пророка – не тільки «встановити діагноз», а й вказати на шлях вирішення проблем сучасності.

 

Завантажити: Завдання пророка

 

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-our-mission-on-earth-is-to-serve ua-remain-faithful-to-jesus-and-his-word ua-do-you-have-problems-go-to-jesus xreshennja-na-pokajannja-pryjnjaly ua-whom-are-you-seeking ua-a-model-for-all-christians

Календар

Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Слово життя

«І, таким чином, як через переступ одного на всіх людей прийшов засуд, так через чин справедливості одного на всіх людей приходить життєдайне оправдання»

Рим. 5,18 (від 12.08 до 26.08.2018)