Евтаназія − винищення чехів?

26.06.2018

У парламенті Чехії виступила депутат Прохазкова з пропозицією впровадження евтаназії за нідерландською моделлю. Вона стверджує, що нідерландським законом начебто не можна зловжити. Також вона посилається на свій буцімто лікарський авторитет, бо 30 років працювала в реанімації. Тому сьогодні для всієї Чехії просуває закон, який швидко усуне страждання − так, що лікарі вб’ють пацієнта. Гіппократ перевертається в гробі!

Всесвітня медична асоціація і Парламентська асамблея Ради Європи явно виступили проти евтаназії: «Евтаназія, як умисне вбивство залежної  людської особи,− чи ділом чи бездіяльністю,− для її передбачуваного блага, завжди має бути заборонена».

Твердження Прохазкової, що нідерландський закон про евтаназію, який вона взяла за приклад, не може бути зловжитий, заперечують факти:

2002 − Закон Нідерландів як умову до використання евтаназії встановив «нестерпне і безнадійне терпіння» і вік − старше 12 років.

2004 − Поправки до закону: можна вбити і молодшу дитину без ризику юридичних санкцій.

2005 − Щоденна практика: було зареєстровано лише 54% випадків евтаназії, 46% виходить з-під контролю.

2012 − Розвиток закону: заснування мобільних команд, які приїжджають до людей, що висловлюють бажання відійти з життя, але їхнє прохання про евтаназію їхній лікар-терапевт відкинув як неадекватне рішення.

Прихильники евтаназії пропагують вилучення органів у людей, які знаходяться у відділенні інтенсивної терапії. Що може бути більш небезпечним для слабких і вразливих хворих людей, ніж нав’язати їм брехню, що їхня смерть цінніша, ніж їхнє життя?

2015 − Наслідки закону: В Нідерландах через евтаназію щороку вбивають 650 новонароджених, оскільки передбачається (!), що вони «будуть страждати». Чи хтось також не бажає використати їхні органи?

2016 − У Нідерландах кожна двадцять четверта людина убита передчасно.

Депутат Прохазкова стверджує, що нідерландський закон начебто має такі критерії і приписи процедур затвердження, що ним абсолютно неможливо зловжити. А реальність? За 10 років з моменту прийняття закону настало різке збільшення застосування евтаназії. Чому? Причиною є постійне розширення критеріїв і все більш поблажливі схвалювання прохань. Евтаназія сьогодні поширюється на людей, які страждають від депресії або розладів особистості, таких як трансвестити, транссексуали, трансгендери, різні види ЛГБТК. Про евтаназію може попросити вже навіть будь-хто з причини  втомленості від життя.

Філіп Нітшке, пропагатор евтаназії, сказав, що таблетки для самогубства мали б бути доступні навіть «неврівноваженим підліткам».

Тео Бур, професор етики, після дванадцяти років досвіду в цій галузі, сказав: «Різке зростання евтаназії відбувається тому, що саме існування такого закону є закликом зрозуміти асистоване самогубство (евтаназію) як нормальну річ. Коли одного разу джин вийде з лампи, навряд чи коли-небудь туди повернеться».

2017 − У Нідерландах закон про евтаназію доповнений новим законопроектом, який дозволив би асистоване самогубство без медичної діагностики і вікових обмежень. Критерієм мало б бути відчуття, що життя вже закінчилося. Тому було створено нову професію: End-of-life practicioner (той, хто кладе кінець життю, кажучи по-народному − кат).

2018 − Амстердам: в Нідерландах на похоронному розпродажі представили самогубний пристрій, який дозволить людині вбити себе, натиснувши кнопку відразу після того, як ляже в труну.

Пані Прохазкова обманює чеську громадськість міфами про неможливість зловжиття і безпеку нідерландського закону, який вона саме перекладає на  чеську мову. Але, очевидно, що його постійний розвиток і шокуючі статистики про кількість убитих людей, вона майстерно приховає.

Досі в переважній більшості країн діє принцип Гіппократа: «захищати і лікувати людське життя». На основі концепції нової «людської солідарності» і участі в долі людини, сьогодні ми дійшли якраз до протилежного. Хто хворий і страждає − той обтяжує суспільство. Тобто для його «добра» треба закінчити його життя! Звичайно, насправді мета цього одна − редукція людства.

Цитата з катехизму кард. Томашка: «Важким гріхом було б убивство „зі співчуття” (евтаназія), тобто якщо хтось, навіть без болю, вбив би невиліковно хвору людину, стару чи важко поранену, і навіть якби вона сама цього хотіла».

Звертаємо увагу депутатів і кожного, хто буде підтримувати узаконення цього фашистського методу: якщо дана особа є християнином, то цим є виключена з Церкви. Вона запускає злочинний механізм, який вже не зможе зупинити! Цим здійснює злочин проти Бога і чеського народу!

Шановні депутати, пам’ятайте: хто що посіє, те потім пожне! Усвідомте відповідальність за майбутні покоління!

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр    + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

 

Завантажити: Евтаназія − винищення чехів? (26.06.2018)

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-the-duty-of-mission ua-the-essence-of-holiness ua-god-wants-us-to-obey-him-of-our-own-free-will ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed

Календар

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

Слово життя

«Бо те, що було неможливим для Закону, ослабленого тілом, Бог, пославши Свого Сина в тілі, схожім на гріховне тіло, ради гріха, осудив гріх у тілі»

Рим. 8,3 (від 6.10. до 20.10.2019)