Подружжя геїв і лесбіянок − це самогубство народу

25.06.2018

Гомо-лобісти в Чехії прагнуть знищити основну ланку суспільства, якою була і є сім’я. Існує реальна підозра, що 70 000 підписів петиції сфальсифікували, щоб потім мати можливість просунути до чеського суспільства автогеноцидний закон. Тому необхідно перевірити всі підписи. Крім сфальсифікованих підписів, тут також є підписи людей, які не були проінформовані і зовсім не підозрюють, які згубні наслідки принесе їхній підпис народу і  майбутнім поколінням. Без правдивого інформування кожного підписаного і без вказування трагічних наслідків, підписи є тільки обманом і маніпуляцією.

Гомо-лобісти посилаються на ООН і права людини.

Посол США в ООН, Ніккі Хейлі, на засіданні Ради з прав людини прокоментувала причину виступу США з критикою Ради. Цитуємо: «Ця організація є захисником порушників прав людини… Це лицемірна організація, яка служить власним  інтересам і насміхається з прав людини» (https://www.lidovky.cz/pokrytecke-teleso-slouzici-vlastnim-statum-usa-oznamily-odchod-z-rady-osn-pro-lidska-prava-gy9-/zpravy-svet.aspx?c=A180620_070923_ln_zahranici_ele)

Пріоритет цієї Ради − на базі гомосексуалізму дискримінувати більшість населення окремих країн. Так ця організація насміхається з прав людини, як сказала Хейлі. Своєю критикою вона ясно дала зрозуміти, що якщо хтось домагається реального захисту прав людини, ця організація йому цього не забезпечить! Чому? Бо захищає тільки порушників прав людини! Це гомолоббі, яке просовує навіть псевдозакони про т.зв. права дітей. Але насправді йдеться про закони, які сприяють злочинному викраданню дітей, сексуальній та психологічній тиранії і розбещенню.

Підступні псевдозакони (як, наприклад, вищезгаданий закон про гомосексуальні подружжя) змушують все суспільство приймати брехню: те, що не має з подружжям абсолютно нічого спільного і, навпаки, є сексуальним збоченням, на основі закону мусить оманливо називатися подружжям.  Хто не приймає цю брехню і відкидає цю псевдореальність, опиняється поза законом. Це неофашистський терор і наступ на основні принципи справедливості! Це висміювання людських прав і свобод! Це найгрубша дискримінація більшості населення привілейованими збоченцями. Суспільство з такими псевдозаконами стало б стадом брехунів. З допомогою позитивних понять  правду замінили брехнею з метою отруєння і масового знищення. Це злочини проти людяності, а не права людини!

Коли вдасться законом усунути правду, тоді в т.зв. інтересах людини можна зробити вже що завгодно! Можна її переоперувати, і згодом така вичинить самогубство, або поступово трансформовувати її в якогось очіпованого гендерного біоробота. Але через такі оманливі псевдозакони ми потрапляємо у сферу жорстокої брехні, де все перевернено догори ногами!

Уявімо собі лікарню, де лікарі лікують людей. Несподівано там опинилася б група цинічних  ошуканців у білих халатах. Вони б смертельно інфікували людей, але відповідно до нових законів усі мали б називати їх лікарями. Результат? Лікарні змінилися б в морги! Той же принцип підступного обману стосується і  закону про т.зв. подружжя для геїв і лесбіянок.

Усвідоммо, що основою суспільства є здорова клітина, якою є сім’я − чоловік, дружина і їхні діти. Згідно нових законів, раковою клітиною суспільства має стати т.зв.  гей-сім’я. Ця злоякісна клітина отримає законне право  поширитися по всьому організму. А це призведе до загибелі всього суспільства!

Пропагатори смерті мають на меті редукцію людства. Вони зловживають цими людьми для ліквідації здорової сім’ї і суспільства. Це найважчий злочин проти людства!

Яка вина Церкви?

Церква перестала бути сіллю і світлом світу! Вона перестала називати гріх гріхом, брехню брехнею і правду правдою! Єресі постійно намагалися знищити Церкву, але ніколи не були поставлені на місце Божої правди − так, як сьогодні. Процес масового приховування брехні і єресей під позитивними поняттями розпочався на ІІ Ватиканському соборі. Кульмінацією процесу самознищення Церкви став Франциск з його програмою широкомасштабної  ісламізації та цілуванням ніг транссексуалістам.

Сьогодні Католицька Церква систематично відкидає правду і покаяння, відмовляючись признати: ми були обманені єресями і лжепророками − теологами. У цій затверділості вона дає поганий приклад людям у світі. Тому в християнських державах існують такі жорстокі закони і влада брехні.

Наслідок т.зв. гомосексуальних подружжів

Кожен, хто сповна розуму, знає, що дві жінки або два чоловіки в т.зв. псевдоподружжі ніколи не матимуть  власних дітей. Але як щодо їхнього нового права на т.зв. повноцінну сім’ю? Де вони візьмуть дітей? Про це жорстоке законодавство також подбало. З будь-якої сім’ї, на основі профілактики т.зв. домашнього насилля, дітей будуть масово викрадати у батьків під контролем GREVIO. Потім їх віддадуть на т.зв. усиновлення цим психічно хворим людям, зараженим СНІДом, які граються в подружжя. Усвідомте, що доля таких дітей дуже трагічна. Крім того, коли вони виростуть, вже не будуть спроможні заснувати свою власну нормальну сім’ю. Настане демографічний крах чеського народу! Запитую: хто понесе відповідальність за цей злочин геноциду − перед Богом і перед чеським народом? Відповідальність понесе кожен, хто через звірські псевдо закони просовує чи схвалює цю тиранію дітей і подальший автогеноцид народу.

Звертаю увагу депутатів, які були охрещені, що голосуючи за злочинний закон проти природного інституту сім’ї, а також за запуск механізму тиранії дітей ви самі себе виключаєте з Христової Церкви. Якщо помрете в цій затверділості, вас чекає вічне засудження.

Найбільший злочин цієї сатанинської ідеології, яка через закони просовує деморалізацію суспільства, полягає в тому, що вона позбавляє людину розуму і почуття реальності. Легалізація збочень під лицемірним терміном «подружжя» призводить до узаконення брехні! Це несе з собою таку фундаментальну зміну мислення, що починає діяти система, яка втілює владу брехні та смерті! У ці дні ще є шанс викрити обман, зупинити процес самогубства. Якщо тепер він не зупиниться, наступне покоління, яке буде виростати в отруєному середовищі, вже не буде спроможне його зупинити і поступово знищить само себе.

Підкреслюю: Протягом всієї історії людства, жодна, навіть поганська цивілізація, не впала настільки глибоко, щоб визнати подружжям збочену сексуальність двох геїв або двох лесбіянок.

Який сьогодні вихід для чеського народу? Єдиним рішенням є покаяння, тобто признати собі: ми були  обманені, а тепер вже котимося вниз дорогою брехні і смерті.

Диявол є брехун і вбивця. Ісус − Дорога, Правда і  Життя! Треба самокритично зупинитися на дорозі брехні та смерті і сміливо повернутися на Дорогу Правди і Життя!

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 

Завантажити: Подружжя геїв і лесбіянок − це самогубство народу (25.06.2018)

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed ua-live-in-intimate-communion-with-jesus ua-the-blood-of-jesus-cleanses-us-from-every-sin SONY DSC

Календар

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Слово життя

«Ви бо, брати, покликані до свободи; аби тільки свобода ваша не стала приводом до тілесності; але любов’ю служіть один одному. Увесь бо Закон міститься у цій одній заповіді: Люби ближнього твого, як себе самого»

Гал. 5,13-14 (від 16.06 до 30.06.2019)