Викрик патріархату з причини богохульства в Брно

У хворому мозку режисера, опанованому нечистим і збоченим демоном, за співучасті голих акторів, у Брно відбувся вибух моральної гидоти. Вже тільки суха констатація цього шаленого богохульства і злочину проти Бога призводить до духовного та морального заморення. Гній та гидота! А це все на Божественного Спасителя і Господа вивергнули в театрі ці сатанинські потвори! Такого абсурдного і жорстокого збезчещення християнський світ ще не знав! Зневага Розп’ятого! Приниження болючих моментів помирання на хресті! Там Божий Син взяв на себе весь бруд і зло гріха, щоб спасти нас. У жахливих фізичних та душевних болях з найчистішої любові Він жертвував себе за нас своєму Отцю!

?

На хресті відбулося прощення нашого гріха і провини. Наше єдине спасіння є в хресті! І хрест − цей найвищий прояв любові, поєднаної з найбільшим терпінням, − був разом з нашим люблячим Спасителем вкинений в стоку аморальності і втоплений в мерзенній вульгарності. Це зробили люди, одержимі демонами. Така абсурдна, божевільна і цинічна зарозумілість виходить за рамки навіть найбільших злочинів. У Брно відкрилися щелепи пекла з усім брудом і сатанинською злобою.

Їхньою метою була не тільки зневага Спасителя, але й вкинення до вічного пекла якнайбільше душ нашого народу. Магістрат та офіційні представники міста Брно запросили банду сатаністів, виродків, моральних збоченців і цинічних самогубців показати у місті сатанинські оргії. Метою було накликати прокляття на жителів Брно і на весь народ.

Голі збоченці на сцені були обписані ненависними і агресивними гаслами на арабській мові, наприклад: «ісламська держава по всьому світі», «невірним належить доля собак», «невірним – вогонь і ланцюги». Чи усвідомлюєте, що тими псами і невірними, яким належать вогонь і ланцюги, ці «митці» вважають вас, чехи і морав’яни? Дивуєтесь, чому цю демонстрацію збочення, підлості і агресії магістрат та керівники театру називають мистецтвом?

Цей злочин неможливо виразити людськими словами. Хочеться плакати, кричати або помститися за таку образу. Але Ісус цього від нас не хоче. За жахливий злочин проти Його люблячого серця Він бажає тільки одного – щирого покаяння кожного з нас.

Після страшної образи, яка накликає прокляття, загрожує справедливе покарання – ісламізація та гендер-аморалізація з викраданням дітей.

Ми відчайдушно взиваємо: чехи та морав’яни, зупиніться! Покайтеся, щоб вічне і жахливе пекло не проглинуло в годину смерті кожного нерозкаяного і вже тепер не розкрилося над нашим народом.

Усвідомте, що прощення і милосердя є тільки в часі. Після смерті є лише справедливе покарання для тих, які відкинули спасенне милосердя хреста.

Пробудіться! Пробудіться насамперед, ви, єпископи ЧЄК, священики та керівники церков! Чиніть покаяння і почніть кожен від себе!

Всі християни і люди доброї волі – каймося!

Господи помилуй!

Візантійський Вселенський Патріархат

Додаток: За сатанинський ритуал в театрі у Брно мали б бути звільнені з посади і законно засуджені: директор театру, керівництво магістрату, міністр культури. Вони винуваті в найбільшій зневазі християнства та державного символу.

 

Завантажити: Викрик патріархату з причини богохульства в Брно

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed ua-live-in-intimate-communion-with-jesus ua-the-blood-of-jesus-cleanses-us-from-every-sin SONY DSC

Календар

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Слово життя

«Ви бо, брати, покликані до свободи; аби тільки свобода ваша не стала приводом до тілесності; але любов’ю служіть один одному. Увесь бо Закон міститься у цій одній заповіді: Люби ближнього твого, як себе самого»

Гал. 5,13-14 (від 16.06 до 30.06.2019)