Роздуми над Словом Життя Гал. 3,26-27

«Всі ви сини Божі через віру в Христа Ісуса. Всі бо ви, що у Христа хрестилися, у Христа одягнулися»

 Після цього Божого слова, яке також будемо повторювати два тижні, слідує: «Нема ні юдея, ні грека, нема невільника, ані вільного, немає ні чоловіка, ані жінки, бо всі ви одно у Христі Ісусі. А коли ви Христові, то ви потомство Авраама, спадкоємці за обітницею». Усвідоммо, що через віру, а не через діла, ми є синами Божими в Христі Ісусі. Ми духовно перебуваємо в Ньому не лише через хрещення − як сказано, що коли ми у Христа христилися, то у Христа одягнулися. Але також через віру і Святі Тайни ми повинні усвідомлювати цю глибоку правду і черпати з неї силу для духовної боротьби та радості з того, що Ісус з нами, що ми є в Ньому, а Він в нас. Як сказав Ісус: «Хто їсть Моє Тіло і п’є Мою Кров, перебуває в Мені, а Я в ньому». А це відбувається на Святій Літургії під час Причастя.

Якщо в неділю ти присутній на Святій Літургії і приступаєш до Святого Причастя, то потім під час кожної молитовної зупинки, коли повторюєш Ісусове Ім’я і вірою торкаєшся Його п’яти ран, на декілька секунд усвідом, що Він дійсно є в тобі, а ти в Ньому. Тут не йдеться про фізичну присутність, але про духовну. І вона є реальною. Ісус це сказав і це здійснюється. Небо й земля проминуть, але Його слова не проминуть. Лише треба Його слова пригадувати і усвідомлювати. А ці слова такі: «Ти − син Божий у Христі Ісусі. Через хрещення ти одягнений у Христа і через віру перебуваєш в Ньому, а Він в тобі». А це сказано також в притчі про виноградину і гілки, де Ісус говорить: «Перебувайте в Мені, а Я у вас! Як неспроможна гілка сама з себе плоду принести, якщо не перебуватиме вона на виноградині, так і ви, якщо не перебуватимете в Мені… Хто перебуває в Мені, а Я в ньому, той плід приносить щедро. Без мене ж ви нічого (доброго) чинити не можете» (Ів. 15,4-5).

 

 

Завантажити: Роздуми над Словом Життя Гал. 3,26-27

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-our-mission-on-earth-is-to-serve ua-remain-faithful-to-jesus-and-his-word ua-do-you-have-problems-go-to-jesus xreshennja-na-pokajannja-pryjnjaly ua-whom-are-you-seeking ua-a-model-for-all-christians

Календар

Липень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  

Слово життя

«Знову кажу: Духом ходіте, і тіла пожадливостей не будете чинити; бо тіло пожадає проти духа, і дух пожадає проти тіла. Вони суперечать одне одному, так що ви не можете робити того, що хотіли б»

Гал. 5,16-17 (від 15.07 до 29.07.2018)