Роздуми над Словом Життя Гал. 3,26-27

«Всі ви сини Божі через віру в Христа Ісуса. Всі бо ви, що у Христа хрестилися, у Христа одягнулися»

 Після цього Божого слова, яке також будемо повторювати два тижні, слідує: «Нема ні юдея, ні грека, нема невільника, ані вільного, немає ні чоловіка, ані жінки, бо всі ви одно у Христі Ісусі. А коли ви Христові, то ви потомство Авраама, спадкоємці за обітницею». Усвідоммо, що через віру, а не через діла, ми є синами Божими в Христі Ісусі. Ми духовно перебуваємо в Ньому не лише через хрещення − як сказано, що коли ми у Христа христилися, то у Христа одягнулися. Але також через віру і Святі Тайни ми повинні усвідомлювати цю глибоку правду і черпати з неї силу для духовної боротьби та радості з того, що Ісус з нами, що ми є в Ньому, а Він в нас. Як сказав Ісус: «Хто їсть Моє Тіло і п’є Мою Кров, перебуває в Мені, а Я в ньому». А це відбувається на Святій Літургії під час Причастя.

Якщо в неділю ти присутній на Святій Літургії і приступаєш до Святого Причастя, то потім під час кожної молитовної зупинки, коли повторюєш Ісусове Ім’я і вірою торкаєшся Його п’яти ран, на декілька секунд усвідом, що Він дійсно є в тобі, а ти в Ньому. Тут не йдеться про фізичну присутність, але про духовну. І вона є реальною. Ісус це сказав і це здійснюється. Небо й земля проминуть, але Його слова не проминуть. Лише треба Його слова пригадувати і усвідомлювати. А ці слова такі: «Ти − син Божий у Христі Ісусі. Через хрещення ти одягнений у Христа і через віру перебуваєш в Ньому, а Він в тобі». А це сказано також в притчі про виноградину і гілки, де Ісус говорить: «Перебувайте в Мені, а Я у вас! Як неспроможна гілка сама з себе плоду принести, якщо не перебуватиме вона на виноградині, так і ви, якщо не перебуватимете в Мені… Хто перебуває в Мені, а Я в ньому, той плід приносить щедро. Без мене ж ви нічого (доброго) чинити не можете» (Ів. 15,4-5).

 

 

Завантажити: Роздуми над Словом Життя Гал. 3,26-27

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-what-did-jesus-do-for-you isus-i-sjogodni-duchovno-prychodyt ua-chrystos-narodzujetsja ua-god-is-almighty ua-realize-in-prayer-jesus-is-here ua-the-life-of-a-christian-is-a-spiritual-battle

Календар

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  

Слово життя

«Хіба не знаєте, брати, що закон панує над людиною, поки вона живе? Отак і заміжня жінка, поки живе чоловік, зв’язана з ним законом; а коли помре чоловік, вона звільняється від закону чоловіка»

Рим. 7,1-2 (від 10.02 до 24.02.2019)