Єпископи Польщі, покайтеся!

12.06.2018

Шановні єпископи Польщі!

Віримо, що ви усвідомлюєте свою відповідальність перед Богом і одночасно надзвичайну серйозність нинішньої ситуації.

Коротко кажучи, польський народ має єдиний шлях до порятунку − покаяння. Але почати покаяння мусите ви.

Цього року над Польщею висить Дамоклів меч − ісламізація та гендер-аморалізація, продиктована ЄС.

Що зробив польський примас Глемп та польські єпископи, коли вирішувалося, чи повинна Польща приєднатися до ЄС? Єпископи агітували і брехливо обіцяли, що Польща проквасить християнством всю Європу. А результат? У Варшаві відбувся вже 18-й гей-парад. Запитуємо: хто кого проквасив?

Франциск сьогодні цілує ноги транссексуалам і цим заперечує Божі заповіді та привілеює гріх.

Сьогодні країни V4 хочуть вийти з самогубного ЄС. Слід признати, що польські католики провели проти ісламізації наймасовішу акцію з Вервицею навколо  кордонів. Вони є справжніми послідовниками польського короля Яна Собеського, який врятував християнство і Європу від ісламізації. Але що сьогодні робить польський примас? Погрожує екскомунікою кожному священику, який бореться за порятунок християнства та польського народу від ісламізації. Цю позицію можна кваліфікувати як державну зраду і відречення від Христа. Ви, польські єпископи, підтримуєте політику ісламізації Франциска. По суті, цим пропагуєте наддержавні інтереси і, як наслідок, стаєте агентами Нового Світового Порядку для знищення польського народу і християнства. Таким чином стоїте в опозиції до польського уряду, який захищає народ від ісламізації.

Христовий пастир має першочергове завдання захищати повірене стадо від ісламізації. Ісламізації відкрили двері єресі. (Папа Гонорій мовчав на єресь монотелетизму і за це був посмертно виключений з Церкви – екскомунікований). У всіх теологічних закладах Польщі вивчаються єресі неомодернізму. Що проти цього робите ви, польські єпископи, зі своїм примасом? Хіба не знаєте, що багато з цих єресей вже засудив св. папа Пій Х? Сучасні єресі нищать саму суть віри. Йдеться про ставлення під сумнів Божества нашого Господа і Спасителя, Його реального та історичного воскресіння. Колишній голова Німецької конференції єпископів Цолліч заявив, що Христос помер не за наші гріхи, але тільки з солідарності з терплячими. Це максимальна єресь. Також було заперечене божественне натхнення Св. Письма. Так були зруйновані справжні основи нашого спасіння. Кожен священик чи теолог, який приймає ці єресі, і єпископ, який мовчить на них, стягує на себе екскомуніку latae sententiae. Якщо не буде каятись і помре, буде навіки засуджений в пеклі.

Польський єпископат мовчить на ці єресі. Ви боїтеся, що будете висміювані єретичними теологами і що польська теологія, в порівнянні з німецькою єретичною теологією, не буде на т.зв. рівні. Але плоди німецьких єресей вже бачимо. Кардинал Маркс проголошує гомосексуальні шлюби, а єпископи підтримують ісламізацію Німеччини. Тим не менш, людська гордість і сліпота шукає визнання «високого» рівня так званої теологічної науки, але спасіння чи вічне засудження їх не цікавить!

Чому ви, польські єпископи, ефективно не виступили проти єретичної ексгортації Франциска «Amoris laetitia»? Хоча й проголосили, якою є суть католицького вчення щодо Святих Тайн, але не вказали на основне, тобто на єресі та апостазію в Церкві. Чотири кардинали, змагаючись за очищення Церкви, зробили перший крок. Ви, як польські єпископи, повинні були зробити другий крок − закликати Франциска (згідно Мт. 18,15 наст.) відректися від  єресей. Після третього попередження ви мали його публічно виключити як апостата. Це позиція Євангелія. Ви цього не зробили, не мали світла та сили. Чому? Бо не каєтесь в основних речах. Почніть з правдивого покаяння, а тоді зробіть і цей крок для порятунку не тільки Польщі, але й усієї Церкви. Бог від вас цього хоче!

З чого слід розпочати покаяння?

Польський єретик проф. Кобилінський з Варшави виступає в авторитеті католицького священика і по телебаченню майстерно пропагує гомосексуалізм та різні єресі. Ви, єпископи, на це мовчите. А це з вашого боку сліпота і зрада. Подібних єретиків, як Кобилінський, в Польщі є багато, але винувата в цьому постсоборова теологія. Вона внесла духа єресі і усунула правовірне вчення. Багато хто був обманутий ще в семінаріях. Щоб ті, які прийняли єретичне вчення, мали шанс його відректися, ви повинні закликати Кобилінського до публічного покаяння. Якщо відмовиться це зробити, мусить бути публічно покараний і це стане прецедентом для зупинення єретичної чуми.

Однак Кобилінський посилається на Франциска і його «динамічний підхід до депозиту віри». Саме тут є корінь проблеми, і немає іншого виходу. Необхідно чітко виступити проти єресей Франциска, вказати, ким він насправді є, а тоді від нього відділитися! Інакше ви не маєте права напоумляти Кобилінського чи будь-якого іншого явного єретика. Без цього не може настати порятунок християнства та польського народу.

Відокремившись від єретичного папи і його прокляття, Польська Церква залишиться у стані sede vacante. Цей стан уможливить чинити спасенне покаяння і триватиме до того часу, доки не буде обраний правовірний папа.

Але тут відкриваємо і глибшу проблему, ніж Франциск, а нею є Іван Павло ІІ. Він вчинив єретичний жест в Асижі у 1986 році і цим фактично змінив мислення католиків, коли в молитві «Отче наш» об’єднався з поганами, які поклоняються демонам. Він не закликав їх відвернутися від поклоніння демонам і прийняти єдиного істинного Бога. Навіть коротко не пояснив їм, Кого християни називають своїм Небесним Отцем. Коли потім з ними молився, мусів свідомо з’єднатися з їхньою позицією. Якщо погани жертвують не Богу, а демонам (1Кор. 10,20), то їхнім батьком є диявол (Ів. 8,44). Папа, який представляв Христову Церкву, цим молитовним жестом в Асижі публічно визнав диявола, батька поган, нашим отцем! Цей богохульний і апостатичний жест відкрив двері масовому поширенню поганства всередині Церкви і християнських народів! Плоди вже бачимо: аморальність, ісламізація, поширення окультизму і сатанізму! За апостазію в Асижі ні Ватикан, ні Польська Церква ніколи не каялись. Навпаки, вчинком антипокаяння була беатифікація і канонізація Івана Павла II. Так одночасно була канонізована  єретична позиція, яка в корені нищить суть Церкви і переводить її на Нью Ейдж! Через беатифікацію та канонізацію єретичного вчення на всю Церкву лягло прокляття згідно Гал 1,8-9. Тому і правовірний папа Бенедикт XVI актом беатифікації стягнув на себе і на цілу Церкву екскомуніку − прокляття. А це важлива річ. Франциск лише завершив це діло зіпсуття. Тому на обох лягає екскомуніка. Якщо хтось заперечує цю реальність, то не знає католицького вчення і не має правовірного духа. Але тоді неможливий справжній порятунок, тобто повернення до здорових коренів Церкви.

Іван Павло II запросив в Асиж Далай-ламу і там з ним публічно і гаряче обнімався. Хто такий Далай-лама? Він сам себе вважає богом, а погани в Тибеті також вшановують його як бога. Він представляє диявольську силу темряви. Своїм жестом Іван Павло II підпорядкував Царство Боже царству темряви. Це був жест найбільшої апостазії. Плоди ми пожинаємо до сьогодні, але покаяння постійно відкидається. Таким чином Далай-ламі відкрилися двері до Польщі та до інших християнських народів. Кардинал Глемп дозволив, щоб Далай-лама накинув на нього великий буддійський вінець. За його прикладом це зробив і президент Валенса. Але це не безневинний жест − незабаром з’явилися наслідки… Далай-лама відвідав Польщу вже сім разів. Востаннє ви, польські єпископи, обнімались з Далай-ламою в польській Свидниці та у Вроцлаві у 2016 році. Що приносить Далай-лама до Польщі? Благословення чи прокляття? Приносить прокляття! Чи польський примас та єпископат каявся за цей згубний синкретизм? Ні! То як тоді Польща, без покаяння, хоче отримати від Бога допомогу і порятунок від автогеноциду, який сьогодні їй загрожує?

Кардинал Дзівіш запровадив у Краківській дієцезії згубну традицію з духом Асижу. Польська Церква мусить знайти відвагу правдиво визнати, що жест Івана Павла II в Асижі був єретичним і відкрив двері інвазії синкретизму з поганством.

Іван Павло II також не виступив проти розповсюдження єресей неомодернізму. Крім того, зняв екскомуніку з масонів і покривав священичу педофілію. Це тверда реальність! Це все злочини проти віри і моралі, які неможливо замовчати.

Над польською Церквою тяжить ця сумна спадщина Івана Павла ІІ, а тому вона мусить признати, що канонізація Івана Павла II є недійсною. Її недійсність підтверджує і той факт, що її проголосив явний єретик Франциск.

Які кроки покаяння повинна зробити Польська Церква?

1) відділитися від єресей неомодернізму, т. зв. історично-критичного методу.

2) відділитися від єресей синкретизму, тобто від фальшивої пошани до поганства і його демонів (Nostra aetate).

3) визнати правду про недійсну канонізацію Івана Павла ІІ.

4) публічно проголосити реальність, що Франциск є єретиком і відступником та відділитися від нього.

Цього року психологічна боротьба в Польщі та у всіх країнах V4 доходить до кульмінації. Ви, єпископи Польщі, повинні сказати чітке слово проти ісламізації та закликати народ до адекватного захисту.

Слово на закінчення:

Шановні єпископи, ми повністю усвідомлюємо сувору реальність духовної боротьби за порятунок безсмертних душ. Вже протягом багатьох років ми спостерігаємо, як діє родовище зла (первородний гріх) в тих осіб, які займають високі церковні посади. Пророки і сам Ісус промовляв до цих осіб дуже тверді слова. Ми вас не засуджуємо. Ми просили Бога зі сльозами в очах, а сьогодні просимо і вас: в честь Матері Божої Ченстоховської, проголосіть, щоб цього року з кожного обласного міста йшла покаяльна процесія з хрестом до Ченстохови.

Це пророцьке слово для польського народу. Тоді Бог, за молитвами Божої Матері, врятує не тільки Польщу, але й настане відродження всієї Церкви.

За вас і за польський народ зі сокрушеним серцем і сльозами моляться:

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр     + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

 

Завантажити: Єпископи Польщі, покайтеся! (12.06.2018)

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-pure-love-of-god ua-our-mission-on-earth-is-to-serve ua-remain-faithful-to-jesus-and-his-word ua-do-you-have-problems-go-to-jesus xreshennja-na-pokajannja-pryjnjaly ua-whom-are-you-seeking

Календар

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30  

Слово життя

«І не видавайте членів ваших гріхові за знаряддя неправедності, але віддайте себе Богові, як ожилих із мертвих, а члени ваші як зброю праведності»

Рим. 6,13 (від 18.11 до 02.12.2018)