Зі своєю праведністю до Божого Царства не увійдемо

Фарисеї та книжники прагнули дотримуватися Божого закону. Вони дуже добре знали його і намагалися виконувати його всіма силами. Вони вважали себе справедливими. Але Ісус сказав: «Якщо ви своєю праведністю не перевищите книжників та фарисеїв, не ввійдете в Царство Небесне» (Мт. 5,20). Отож для спасіння необхідна праведність, але її не можна отримати людськими силами, бо це праведність Божа, Христова. Ми отримаємо її, коли приймемо Христа. Він справедливо заплатив за наші гріхи на Голготі. А оскільки за них заплатив Ісус, ми вже не мусимо платити. По суті йдеться про прийняття Божого милосердя. Але коли ми відкинемо Христа і схочемо, як погани, йти до спасіння власною дорогою і так зі своєю праведністю стати на Божий суд, то не вистоїмо, бо людська праведність просякла нашою гординею. Саме тому праведність фарисеїв була нікудишньою, хоча й вони були ревними.

Ми повинні одягти на себе праведність Христа. Коли ми зодягнені в неї, тоді ми праведні, як Христос. Його праведність – це та весільна одежа, про яку Ісус говорить у притчі: «Один цар справив своєму синові весілля. Він послав своїх слуг кликати запрошених на весілля, але вони не хотіли прийти. … Тоді вийшли слуги на дороги й зібрали всіх, кого тільки спіткали – злих і добрих, так що весільна світлиця була повна гостей. Як же ввійшов той цар, щоб подивитися на гостей, побачив там чоловіка, що не був убраний у весільну одіж, і сказав до нього: „Як то ти ввійшов сюди, друже, не маючи весільної одежі? ˮ А той мовчав. Тоді цар промовив до слуг: „Зв’яжіть йому ноги і руки та й киньте геть у темряву кромішню! Там буде плач і скрегіт зубівˮ. Бо багато покликаних, але мало вибраних» (Мт. 22,2-14).

Отож, коли я приймаю Христа, то одягаюся в Його праведність – за гріх вже заплачено і Ісус відкрив мені небо.

 

Завантажити: Зі своєю праведністю до Божого Царства не увійдемо

 

 

 

 

 

 

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-what-did-jesus-do-for-you isus-i-sjogodni-duchovno-prychodyt ua-chrystos-narodzujetsja ua-god-is-almighty ua-realize-in-prayer-jesus-is-here ua-the-life-of-a-christian-is-a-spiritual-battle

Календар

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  

Слово життя

«Хіба не знаєте, брати, що закон панує над людиною, поки вона живе? Отак і заміжня жінка, поки живе чоловік, зв’язана з ним законом; а коли помре чоловік, вона звільняється від закону чоловіка»

Рим. 7,1-2 (від 10.02 до 24.02.2019)