Чеська Єпископська Конференція (ЧЄК) повинна подати кримінальну скаргу на богохульний фільм і виставу

2.04.2018

Чеське телебачення на сам Страсний четвер включило до програми фільм, який грубо зневажає Христа. На прохання відмінити трансляцію, цинічно заявило, що фільм транслюватися буде. Звертаємо увагу, що йдеться про кримінальний злочин згідно §  355 Кримінального кодексу.

Провокація Чеського телебачення мабуть була лакмусовим папером, що випробовував, як поведеться церковна ієрархія. Адже за неповні два місяці планується набагато вульгарніша акція в театрі у Брно. Навіть бульварний журнал «Блеск» цим згіршений і опублікував реакції польської громадськості: «Це огида і провокація християн! … Таке може вигадати лише психопат! Представники мерії з Бидгоща вже повідомили про виставу прокуратуру».

Реагують і щирі атеїсти: «Це щось настільки огидне, що не поєднується з нормальною слушністю людей. … Публічне проведення таких пасквілів вже виходить за межі мого розуміння» (Марія К., Плзень)

Керівництво театру також підпадає під § 355 Кримінального кодексу, що загрожує покаранням аж до двох років ув’язнення.

Хто в Чехії насамперед зобов’язаний реагувати на публічне богохульство і збезчещення християнства? Звичайно, ЧЄК.

Що вона мусить зробити? Звернутися в Міністерство культури, в мерію міста Брно, до чеського уряду, до представників влади, а якщо це не допоможе, то повинна видати пастирське послання з закликом до масових маніфестацій в Брно. Крім того, тут є і політична партія, яку обирали християни − KDU-ČSL. Нехай ЧЄК вимагає від керівництва цієї партії адекватних кроків. Якщо не реагуватиме на заклик ЧЄК, то хай християни вже не голосують за цю партію.

Якщо ЧЄК залишиться пасивною, її слід розпустити. Тоді кожен єпископ хай сам відповідає за свою єпархію.

Висновок

У цій ситуації ЧЄК зобов’язана:

1) подати кримінальну скаргу на Чеське Телебачення за богохульний фільм;

2) подати кримінальну скаргу на керівництво театру в Брно.

 

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі Візантійського Вселенського Патріархату

 

Копії:

– Президенту Чеської Республіки

– Парламенту Чеської Республіки

– ЗМІ

 

Завантажити: Чеська Єпископська Конференція (ЧЄК) повинна подати кримінальну скаргу на богохульний фільм і виставу (2.04.2018)

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed ua-live-in-intimate-communion-with-jesus ua-the-blood-of-jesus-cleanses-us-from-every-sin SONY DSC

Календар

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Слово життя

«Ви бо, брати, покликані до свободи; аби тільки свобода ваша не стала приводом до тілесності; але любов’ю служіть один одному. Увесь бо Закон міститься у цій одній заповіді: Люби ближнього твого, як себе самого»

Гал. 5,13-14 (від 16.06 до 30.06.2019)