Відкритий лист Чеській Єпископській Конференції (ЧЄК) щодо вистави у Брно

28.05.2018

Шановні члени ЧЄК!

Те, що відбулося у Брно − це не дрібниця! Бог допустив це, але чому? Щоб ви пробудилися зі сну смерті і каялися. Така зневага Христа, як у Брно, не була вчинена ні в Німеччині, ні у Франції, ні в Англії.

Звичайно, ви знаєте, що основою всіх кольорових революцій є так звана сакральна жертва. Нещодавно вона була здійснена у Словаччині. Її мета − пробудити народ з пасивності. Однак в кольорових революціях сакральна жертва є навмисно запланована для зловжиття народом при просуванні власного самогубства. У Брно відбулася найжахливіша зневага Бога, яка мала б радикально пробудити з пасивності кожного християнина! Нехай же Бог у Своєму милосерді це богохульство оберне на справжню сакральну жертву, яка розбудить Церкву і народ з самогубної апатії! Такої зневаги і морального збезчещення Христос не зазнав навіть під час мук на Голготі. Там навіть Його найбільші вороги респектували моральну сором’язливість. Христос мав навколо бедер принаймні полотно. Моральна деградація і збезчещення Христа в Брно не має аналогів в історії! Такого богохульства ніде на світі ще не було! У Польщі вистава була поставлена обманом. Але коли виявилося про що йдеться, злочин був переданий суду. В Брно все відбувалося по-іншому. Майже два місяці наперед громадськість знала, що готується найбільше богохульство Бога. І все ж воно відбулося! Запитуємо: хто в цьому винен? Автор цього пасквілю? Звичайно, але більшу провину мають ті, які замовили і схвалили це публічне богохульство, тобто керівництво театру і мерія міста. Винуватий також кожен християнин, якщо він нічого проти цього не робив − кожен на своєму місці. Більшу провину має священик, ще більшу − єпископ, а найбільшу провину має ЧЄК! Крім того, ваша церковна організація зробила висновок: Не будемо нічого робити, щоб це не обернулося проти нас. Подібно вчинили члени Синедріону, коли вирішили, що мусять усунути Ісуса, бо інакше позбудуться своєї кар’єри.

Запитуємо: коли Христос збезчещений найвульгарнішим способом, чи це не хвилює ЧЄК? Ні, Єпископська Конференція не реагує або реагує алібістично, щоб не мати проблем через Христа. Але за цей найбільший злочин проти Божого Сина несе відповідальність кожен єпископ ЧЄК! Отож фактор часу не грає ролі, на це неможна незважати! Відбулось духовне втручання, яке триватиме аж до другого приходу Господа Ісуса! Цей до неба волаючий і незамовчувальний злочин не може бути надолужений інакше, як тільки адекватним покаянням!

Апостол Петро під тиском психологічного терору ворогів відрікся Христа. Але відразу ж каявся і гірко плакав. Потім він каявся аж до смерті, і, як пише традиція, мав на лиці заглибини від сліз. Ви, єпископи ЧЄК, спокійні? Не відчуваєте жодної потреби в покаянні? Ви знали про це за два місяці наперед! Протягом двох місяців ви обманювали самих себе і тримали в пасивності віруючих католиків. Було достатньо одного речення − закликати людей до адекватного протесту. Ви цього не зробили! Ви зловжили довіреним авторитетом проти Христа і проти Церкви! Вина за вашу зраду впала на весь народ! Тепер над ним висить духовне прокляття, яке ви накликали! Цими днями загрожує не тільки моральна ліквідація народу через збочений гендер, але і необмежена ісламізація.

Відбувся найбільший злочин проти Ісуса! Це було публічне збезчещення! Це не була якась таємна сатанинська оргія, але публічний сатанізм, пов’язаний з нечистим збоченням! А ви про це знали!

Прокляття, яке ви накликали − це не щось статичне! Навпаки, без покаяння його сила постійно зростає! Ви накликали покарання на місто Брно і на весь народ − подібно, як після злочину Синедріону наслідувало зруйнування Єрусалиму.

Святі Кирило та Методій принесли на територію Великої Моравії світло віри, а з ним благословення. Ви, шановні єпископи, своєю зрадою спричинили те, що тепер з столиці Моравії поширюється прокляття. У Брно відбулося найбільше блюзнірство щодо Бога, а також народу через збезчещення державного прапора. На це не можна мовчати.

Мученики за чистоту моралі і віровчення жертвували своїм життям. Багато дівиць дали Богу обітницю святої чистоти, і радше зазнали жорстокої смерті, але обітниці не порушили. Сотні чоловіків і жінок склали обітницю чистоти як монахи, бо їхньою мотивацією була чиста любов до Христа і вічне життя. Найбільшим прикладом чистоти був для них сам наш Господь Ісус Христос. Він, як Син Божий і Спаситель, сказав: «Ви чули, що було сказано: „Не чини перелюбу”. А Я кажу вам, що кожний, хто дивиться на жінку з пожаданням, той вже вчинив перелюб з нею у своїм серці… І коли твоє праве око тебе спокушає, вирви його й кинь геть від себе: ліпше тобі, щоб один твій член загинув, аніж щоб усе твоє тіло вкинуто в пекло. І коли твоя правиця тебе спокушає, відітни її і кинь геть від себе: ліпше тобі, щоб один твій член загинув, аніж щоб усе твоє тіло пішло в пекло» (Мт. 5,27-30). Ісус виганяв нечистих демонів і оздоровляв хвороби. Він міг сказати ворогам: «Хто з вас може докорити Мені за гріх?» (Ів. 8,46). Не знайшлося нікого. Але тепер в театрі у Брно Ісуса зневажили, збезчестили і морально принизили до рівня злочину. Виправдовувати це богохульство недоречними фразами про мистецтво − це грубе лицемірство!

Ви, єпископи ЧЄК, зайняли таку позицію: краще не ставати на захист Христа, щоб уникнути проблем з мас-медіа. Коли мова йшла про реституції, на мас-медіа ви не зважали. Не було жодного страху за свій імідж. Запитуємо: хто є Богом ЧЄК? Христос чи мамона? Але Ісус додає: «Не можете служити двом панам» (Мт. 6,24).

Носієм прокляття та зразком непослуху Богові, Його вченню і заповідям є апостатичний папа Франциск. Він є явним єретиком, він має не Духа Христа, але духа антихриста. Але горе, якщо б якийсь священик, вірний Христу і своїй совісті, в Літургії пропустив слова «В єдності з нашим папою Франциском». ЧЄК такого священика негайно і немилосердно покарала б. Ви, єпископи ЧЄК, вимагаєте сліпого послуху і визнання єдності з апостазією Франциска. Але це зрада Бога і бунт проти Нього! Ви маєте духа фальшивого послуху, яким зраджуєте Христа. Цей дух зради тепер проявився на вашому ставленні до злочинного богохульства в Брно.

Першим кроком покаяння ЧЄК за зраду Христа нехай буде надання свободи священикам безкарно вирішити, чи хочуть в Літургії виражати єдність з відступником Франциском, чи ні.

Президент Земан закликав комуністів до покаяння. Хто закличе до покаяння інші партії? Хто закличе до покаяння ЧЄК? З болем констатуємо, що це знову мусить зробити знову лише Візантійський Вселенський Патріархат. У Христовій Церкві не може бути недоторканної касти, яка має привілей не каятися за найбільші злочини проти Христа, Церкви і народу! Чи ж слово Христа: «Якщо не покаєтеся, то всі загинете» не діє для єпископів ЧЄК?

Запитуємо вас, єпископи ЧЄК: чи ви здатні в пастирському посланні вибачитися перед вірними і всім народом за свій духовний злочин, яким було ваше пасивне схвалення до неба волаючої зневаги нашого Спасителя? Чи ви здатні зробити наступний крок і закликати до адекватного покаяння всю чеську Церкву? Адекватний крок полягає в тому, щоб ви, будучи винуватими у справжній сакральній жертві, тепер організували покаяльні походи в кожній парафії! Своїм проголошенням від 4.07.2015 року (див. https://www.cirkev.cz/archiv/150704-biskupove-a-predsednictvo-erc-k-migraci) ви надихнули Франциска поставити вимогу прийняття мусульман на кожну парафію. Тепер, як покаяння за зневагу, закличте кожну парафію не до ісламізації, але навпаки − до покаяльних походів за богохульну виставу.

Шановні єпископи ЧЄК, мусите визнати свою провину! Передусім ви повинні вийти в Брно на вулиці! Цим дасте приклад усім католикам. Було б доцільно, якби ви несли чорний прапор або покаяльний транспарант, мали покаяльну одежу і на спині несли хрест! Це був би адекватний жест за кричущий злочин богохульства, за який ви несете головну відповідальність.

На закінчення, конкретне покаяння для вас, єпископи ЧЄК:

1) дайте священикам свободу не згадувати апостата Франциска;

2) визнайте свою провину перед Церквою і народом та проведіть в Брно покаяльний похід з хрестом;

3) закличте до покаяльних походів в кожній парафії.

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

 

Завантажити: Відкритий лист Чеській Єпископській Конференції (ЧЄК) щодо вистави у Брно (28.05.2018)

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-what-did-jesus-do-for-you isus-i-sjogodni-duchovno-prychodyt ua-chrystos-narodzujetsja ua-god-is-almighty ua-realize-in-prayer-jesus-is-here ua-the-life-of-a-christian-is-a-spiritual-battle

Календар

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  

Слово життя

«Хіба не знаєте, брати, що закон панує над людиною, поки вона живе? Отак і заміжня жінка, поки живе чоловік, зв’язана з ним законом; а коли помре чоловік, вона звільняється від закону чоловіка»

Рим. 7,1-2 (від 10.02 до 24.02.2019)