Покаяльні походи за надзвичайно ганебну зневагу в театрі у Брно

30.05.2018

Шановні християни!

Візантійський Вселенський Патріархат закликав до покаяння єпископів Чеської Єпископської Конференції (ЧЄК). У чому полягає їхня провина? − Жорстока пасивність щодо образи нашого Господа і Спасителя Ісуса Христа в театрі у Брно. Однак за цей злочин проти Сина Божого відповідальність лягає і на кожного християнина! В цьому театрі Ісус був більше духовно зневажений і морально збезчещений, ніж на Голготі. Відбувся до неба волаючий злочин, який скликає прокляття на місто і на весь народ. На це неможна незважати! Тут фактор часу не грає ролі!

Усвідом собі, що цього року над чеським народом висить дамоклів меч необмеженої ісламізації і збоченої гендерної ідеології, пов’язаної з викраданням дітей.

Але провина байдужості християн має більш глибоке коріння. Не присвячується час розмові з Богом і читанню Божого слова, а тому не усвідомлюються навіть найбільші реальності, такі як смерть, Божий суд і вічна слава в небі чи вічне прокляття в пеклі. Тому існує така байдужість до гріха і до свого Спасителя, який і за тебе пролив свою кров на хресті! До того ж, за гріх байдужості вже ніхто не кається. Байдужість стала своєрідним псевдохристиянським способом життя.

Ісус сьогодні говорить і тобі: «Знаю твої діла, що ні зимний ти, ні гарячий. Тому що літеплий ти, то вивергну тебе з уст Моїх… Тож будь ревний і покайся. Ось, стою при твоїх дверях і стукаю» (Одкр. 3,15 наст.).

Тепер Бог дає другий шанс на покаяння! Перший був тоді, коли було оприлюднено план показу богохульної вистави. Це мало спровокувати християн. Але вони не поворухнулися! Не були засновані молитовні сторожі, і таким чином не взивали день і ніч до Бога в безперервній молитві. Тому хоча б сьогодні дай Богу обіцянку, що кожного дня будеш присвячувати одну годину молитві аж до кінця цього року.

Існують духовні принципи, які вирішують, що нас чекає: благословення чи прокляття. Більшість християн на них сліпі. Але диявол і його слуги їх знають. Їм перешкоджало те, що в Чехії не могла проламатися масова ісламізація, як, наприклад, в Німеччині. Їм перешкоджало, що не могла запровадитись навіть ювенальна юстиція для викрадання дітей, як, наприклад, в Норвегії чи Франції. Ось чому в Брно була запланована ця богохульна вистава − щоб як і гей-парад (але ще в набагато більшому масштабі) накликати прокляття. Єдиними, хто міг перешкодити цьому прокляттю, були активні християни. Декілька таких знайшлося і задля них Бог змилувався та після страшної зневаги нашого Господа Ісуса Христа дає ще один шанс на покаяння. Який? Покаяльні походи!

У Брно в усі неділі червня після 15:00 відбудуться покаяльні походи, які будуть обходити центр міста. Похід очолить монах − єпископ Візантійського Вселенського Патріархату, і понесе на спині хрест. Нехай же до нього приєднаються і єпископи ЧЄК та провідники християнських Церков!

Що повинні робити інші християни? Нехай в червні, протягом усіх чотирьох неділь, після закінчення ранкових богослужінь з усіх храмів чи молитовних домів вийдуть покаянним походом на площі свого міста чи села. На початку можуть нести транспарант з написом: «Христе  Елейсон! (Брно, 26.05.2018)». За прикладом єпископа Візантійського Патріархату й інші ревні священики чи пастори можуть нести на спині хрест.

У неділю після обіду, найкраще о 15:00, нехай християни зберуться ще в районному місті. Сюди  можуть приїхати християни і з сусідніх міст та сіл і провести на площі спільний покаяльний похід.

Дорогий брате, дорога сестро, Бог хоче врятувати наш народ! Тому зроби два кроки віри:

Перший − дай Богу обіцянку однієї години молитви щодня!

Другий − ініціюй червневі покаяльні походи у своєму місті та сам візьми в них участь!

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

 

Завантажити: Покаяльні походи за надзвичайно ганебну зневагу в театрі у Брно (30.05.2018)

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-our-mission-on-earth-is-to-serve ua-remain-faithful-to-jesus-and-his-word ua-do-you-have-problems-go-to-jesus xreshennja-na-pokajannja-pryjnjaly ua-whom-are-you-seeking ua-a-model-for-all-christians

Календар

Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Слово життя

«І, таким чином, як через переступ одного на всіх людей прийшов засуд, так через чин справедливості одного на всіх людей приходить життєдайне оправдання»

Рим. 5,18 (від 12.08 до 26.08.2018)