Найглибша місія

Якщо зовнішня місія «забетонована», то чи будемо нудьгувати?! Маємо проводити роботу першопрохідців в напрямку вертикалі, тобто зверху вниз, потрібно зайти на глибину, зробити артезіанську свердловину. Нашим святим обов’язком є проводження місії передусім у своїй душі. Святий Франциск Салезький каже: «Одна душа – це досить велика єпархія». А найперше – моя душа!

А якщо ви будете переживати біль над Церквою, Бог покаже вам ключ, ключ до тієї найглибшої місії. Тобто не лише до першого кроку, який приносить євангелізація і прийняття Ісуса Христа за свого Спасителя та Господа, прийняття Богородиці та Святого Духа, відречення єресей і окультизму, але настане другий етап. Другий необхідний етап місії – це творення правдивої Церкви, тобто правдивого Тіла Христового, не лише інституції. Церква є правдивим Тілом Христа, і ця єдність є умовою. На жаль, поки що Церква є прогнилим, смердючим трупом, і не є для світу світлом, але темрявою.

Свята Тереза від Дитятка Ісус померла в 24 роки. Вона прагнула проводити місії, а Бог прикував її до ліжка. Тут вона написала свій щоденник – книгу, яка багатьох людей надихнула до наслідування Христа і багатьох привела до навернення. Отож ця книга її досвідів, довіри до Бога і віддавання своїх дрібниць Ісусу зробила більшу місію, ніж коли б вона проводила зовнішню місію. Можливо ви зітхнете: Я старший від Терези, а святості ще не видно. Вона вже була зріла для неба і Бог покликав її. З вами Бог має інший план. Ви маєте прокладати дорогу спільноти, хоч маєте цілком протилежні характери. Ви повинні творити єдність в сім’ї, в спільноті, а ця правдива єдність в Христі пов’язана з вашим духовним вмиранням, з духовним хрестом і з духовною смертю. Тоді ця місія принесе дуже велике благословення. Дякувати Богу за цю святу. Але в сучасній важкій добі, коли гріх надзвичайно розмножився, Бог і через вашу слабкість, через вашу віру і єдність в наслідуванні Христа принесе велику користь для спасіння душ. Але Божа вимога – мати правдиву спільноту.

 

Завантажити: Найглибша місія

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-pure-love-of-god ua-our-mission-on-earth-is-to-serve ua-remain-faithful-to-jesus-and-his-word ua-do-you-have-problems-go-to-jesus xreshennja-na-pokajannja-pryjnjaly ua-whom-are-you-seeking

Календар

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Слово життя

«Бо хто вмер, той від гріха звільнився. Коли ж ми вмерли з Христом, то віруємо, що й житимемо з Ним»

Рим. 6,7-8 (від 21.10 до 04.11.2018)