Найглибша місія

Якщо зовнішня місія «забетонована», то чи будемо нудьгувати?! Маємо проводити роботу першопрохідців в напрямку вертикалі, тобто зверху вниз, потрібно зайти на глибину, зробити артезіанську свердловину. Нашим святим обов’язком є проводження місії передусім у своїй душі. Святий Франциск Салезький каже: «Одна душа – це досить велика єпархія». А найперше – моя душа!

А якщо ви будете переживати біль над Церквою, Бог покаже вам ключ, ключ до тієї найглибшої місії. Тобто не лише до першого кроку, який приносить євангелізація і прийняття Ісуса Христа за свого Спасителя та Господа, прийняття Богородиці та Святого Духа, відречення єресей і окультизму, але настане другий етап. Другий необхідний етап місії – це творення правдивої Церкви, тобто правдивого Тіла Христового, не лише інституції. Церква є правдивим Тілом Христа, і ця єдність є умовою. На жаль, поки що Церква є прогнилим, смердючим трупом, і не є для світу світлом, але темрявою.

Свята Тереза від Дитятка Ісус померла в 24 роки. Вона прагнула проводити місії, а Бог прикував її до ліжка. Тут вона написала свій щоденник – книгу, яка багатьох людей надихнула до наслідування Христа і багатьох привела до навернення. Отож ця книга її досвідів, довіри до Бога і віддавання своїх дрібниць Ісусу зробила більшу місію, ніж коли б вона проводила зовнішню місію. Можливо ви зітхнете: Я старший від Терези, а святості ще не видно. Вона вже була зріла для неба і Бог покликав її. З вами Бог має інший план. Ви маєте прокладати дорогу спільноти, хоч маєте цілком протилежні характери. Ви повинні творити єдність в сім’ї, в спільноті, а ця правдива єдність в Христі пов’язана з вашим духовним вмиранням, з духовним хрестом і з духовною смертю. Тоді ця місія принесе дуже велике благословення. Дякувати Богу за цю святу. Але в сучасній важкій добі, коли гріх надзвичайно розмножився, Бог і через вашу слабкість, через вашу віру і єдність в наслідуванні Христа принесе велику користь для спасіння душ. Але Божа вимога – мати правдиву спільноту.

 

Завантажити: Найглибша місія

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-our-mission-on-earth-is-to-serve ua-remain-faithful-to-jesus-and-his-word ua-do-you-have-problems-go-to-jesus xreshennja-na-pokajannja-pryjnjaly ua-whom-are-you-seeking ua-a-model-for-all-christians

Календар

Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Слово життя

«І, таким чином, як через переступ одного на всіх людей прийшов засуд, так через чин справедливості одного на всіх людей приходить життєдайне оправдання»

Рим. 5,18 (від 12.08 до 26.08.2018)