Роздуми над Словом Життя Гал. 3,8

«Тому й Писання, бачивши наперед, що Бог оправдає поган вірою,
дало Авраамові цю добру звістку: „У тобі будуть благословенні всі народи”»

6-й і 7-й вірші, де сказано про оправдання вірою, пов’язані і з 8 віршем. Тут сказано, що Писання передбачає те, що Бог оправдає поган вірою. Прикладом є сам Авраам, який був поганином, але повірив Богу, повірив у Його всемогутність, прийняв Бога як свого єдиного Господа та підпорядкував Йому своє життя. Він також прийняв як норму моральні закони, які Бог вклав у серце людини через совість. У цьому Авраам є прикладом для поган. Якщо вони матимуть віру Авраама, Бог їх оправдає. Це він обіцяв Авраамові, кажучи: «У тобі будуть  благословенні всі народи». Але ми повинні відрізняти поган типу Авраама і поган, які прийняли релігійні системи, що блокують їх і є найбільшою перешкодою вірі Авраама, бо змушують поган вшановувати не одного Всевишнього Бога як Творця і верховного Законодавця, але змушують їх поклонятися демонам. Поганські системи тримають людей у рабстві темряви. Їм необхідно звіщати світло Євангелія! Часто за це платиться і життям. Прикладом ревності у проповідуванні Євангелія поганам був апостол Павло. Через нього Божий Дух відкривав Божі істини, які записані і в посланні до Галатів.

В даний час замість проповідування Євангелія поганам сформувалась єретична теорія, що погани будуть спасенні на основі своєї віри, тобто тим, що жертвують демонам. В цьому випадку Ісус не мусів приходити і проливати Свою кров для нашого спасіння, а християнство тоді взагалі не є потрібним. Після II Ватиканського Собору фальшива місія надзвичайно пропагувалась через т.зв. міжрелігійний діалог, який нищить справжню місію і відкриває двері протилежній антимісії поган на християнських територіях. Сюди належить місія індуїзму через т.зв. йогу і гуру, місія буддизму через буддійські філософії і практики − акупунктура, акупресура, масажі, пов’язані з інь-янь (тобто з окультними практиками), бойове мистецтво, пов’язане з медитаціями та енергіями. Все це християнський світ некритично приймає навіть ціною втрати спасительної віри. Тому ми самі повинні бути тим, чим маємо бути − справжніми свідками Ісуса, і тоді про цю певність спасіння, яку маємо в Христі, маємо свідчити і іншим. Це є віра Авраама.

 

Завантажити: Роздуми над Словом Життя Гал. 3,8

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-jakcho-viroju ua-i-love-you-jesus ua-tym-jaki-jogo-pryjnjaly ua-dear-child-jesus-i-am-your-little-sheep ua-call-come-little-jesus ua-the-world-needs-jesus

Календар

Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Слово життя

«Тому й Писання, бачивши наперед, що Бог оправдає поган вірою, дало Авраамові цю добру звістку: „У тобі будуть благословенні всі народи”»

Гал. 3,8 (від 11.03 до 25.03.2018)