Німецькі єпископи піднесли гидоту до рівня таїнства

6.02.2018

Німецький кардинал Р.Маркс в рамках пасторації запровадив тайну шлюбу для гомосексуалістів. Священик, який хоче уділяти цю нову «тайну», отримає для цього компетенцію від свого єпископа. (Британський журнал «Catholic Herald», радіо Баварське мовлення з 3.02.2018).

Подібно до пропаганди гомосексуалізму приєднався і патріарх Кирило в Раді Європи.

Якою є позиція Святого Письма і Традиції Церкви?

Цитата апостола Петра: «Міста Содом і Гомору обернув у попіл, засудив їх на цілковиту загладу, щоб дати приклад майбутнім безбожникам» (2 Пт. 2,6).

Цитата апостола Юди: «Так само Содом і Гомора з сусідніми містами, які, подібно до них, віддались були розпусті й кинулися за іншим тілом, лежать як приклад, скарані вічним вогнем» (Юда 1,7).

Цитата апостола Павла: «Вони замінили Божу правду на неправду і честь віддавали та служили створінню радше, ніж Творцеві… За це ж і видав їх Бог пристрастям ганебним, бо їхні жінки змінили природні вживання на протиприродні; так само і чоловіки, полишивши природні вживання з жінкою, розпалилися своєю пожадливістю один до одного, чинячи ганьбу, чоловіки на чоловіках, і приймаючи на собі самих належну плату свого блуду. І як вони не вважали потрібним триматися правдивого пізнання Бога, Бог видав їх переверненому розумові чинити негодяще» (Рим. 1,25-28).

Цитата з Послання до Коринтян: «Не обманюйте себе! Ані ідолопоклонники, …ані мужоложники, …царства Божого не успадкують» (1 Кор. 6,10).

У Старому Завіті гріх гомосексуалізму карався смертю, подібною як і інші важкі злочини.

«Хто лежатиме з чоловіком як із жінкою, гидоту вчинили обоє вони, будуть конче забиті» (Лев. 20,13).

«Господь послав на Содом та Гомору дощ із сірки й огню….» (Бут. 19.24).

Апостол Павло ясно вказує, що гидота содомії корениться у відкиненні Бога і у вшануванні поганських демонів (Рим. 1,18 наст.). II Ватиканський cобор своїм лібералізмом в аджорнаменто і пошаною до поганських культів та їх демонів (Nostra Aetate) підготував ґрунт для морального розкладу! Содомію вже більше не називають гидотою, але підносять до рівня Святої Тайни. Замість проповідувати покаяння, яке необхідне для спасіння (Лк. 13,3), єпископи усунули Божий закон. Але за це приходить найважче покарання – виключення з Церкви (див. Гал 1,8-9). І якщо такий єпископ помре в нерозкаянні, то буде навіки засуджений.

Виключення з Містичного Тіла Христового – Церкви – стосується кард. Маркса і всіх єпископів, які мають з ним єдність духа (екскомуніка).

Франциск в єретичній Amoris laetitia скасував існування загальноприйнятих моральних норм. Маркс застосував це на практиці, запроваджуючи шлюби гомосексуалістів.

За ісламізацію і гендер-гомосексуалізм в Німеччині несуть головну відповідальність німецькі єретичні єпископи. Вони ведуть народ до автогеноциду і до вічного засудження в пеклі.

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр       + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

 

Копія: Католицьким і православним єпископам

 

Завантажити: Німецькі єпископи піднесли гидоту до рівня таїнства (6.02.2018)

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-i-love-you-jesus ua-tym-jaki-jogo-pryjnjaly ua-dear-child-jesus-i-am-your-little-sheep ua-call-come-little-jesus ua-the-world-needs-jesus ua-every-day-we-have-a-chance-to-do-something-for-jesus

Календар

Лютий 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28  

Слово життя

«Одне лиш хочу від вас знати: Чи ви прийняли Духа завдяки ділам закону, чи тому, що повірили проповіді? Невже бо ви такі безглузді? Почавши Духом, завершуєте тепер тілом?»

Гал. 3,2-3 (від 11.02 до 25.02.2018)