Щодо виступу Трампа з 30 січня 2018 року

5.02.2018

У своєму виступі з 30 січня 2018 р. президент Трамп чітко висловив свою позицію повернення до основ американського народу, тобто до християнських цінностей. Він сказав: «Разом ми знову відкриваємо американський шлях. Ми в Америці знаємо, що віра і сім’я, а не влада і бюрократія, є центром життя американців. Наш лозунг – «In God we trust»  – «Ми віримо в Бога».

Підбадьорює те, що після цих слів президент Палати представників Конгресу США Пол Райан, який сидів за спиною Трампа, підняв праву руку і очі до неба та голосно сказав: «Амінь!»

Американський коментатор додає: «Вже було досить того, що ми соромилися і ховали погляд, коли хтось згадував, що наша країна була заснована християнами. Західні цінності – це вже не може бути якась толерантність, де толерується аморальність і злочини проти людства, де в центрі стоїть якийсь гендер, надлюдина, і де вже не враховується реальність, не відрізняється добро від зла, і де правда систематично ліквідується.

В надвечір’я Христового народження ми повинні вітати один одного з народженням Спасителя, а не з якимось абстрактним святом. На Великдень треба бажати один одному, щоб ми щасливо пережили свято Христового Воскресіння, а не вигадане свято весни і курчат».

Коментатор підкреслив: «Трамп несе відповідальність за особливу місію – повернути важкий корабель від безнадійної толерантності, релігійного лібералізму і демократичної безбожності в напрямку, який окреслили наші батьки, засновники нашої країни. Це напрям «In God we trust» – «Ми віримо в Бога».

Так, як справжні американці, так і ми в Чехії боремося проти глобалізації Нового Світового Порядку, який несе з собою голокост людства. Потрібно відрізняти американський народ від наддержавних еліт, які протягом багатьох десятиліть зловживали американською владою для досягнення своїх цілей.

Як в США, так і в Чехії сьогодні ведеться боротьба правди з брехнею, життя зі смертю. Нехай цей ювілейний 2018 рік стане роком перемоги правди над брехнею і життя над смертю!

 

Візантійський Вселенський Патріархат

 

Завантажити: Щодо виступу Трампа з 30 січня 2018 року (5.02.2018)

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-our-mission-on-earth-is-to-serve ua-remain-faithful-to-jesus-and-his-word ua-do-you-have-problems-go-to-jesus xreshennja-na-pokajannja-pryjnjaly ua-whom-are-you-seeking ua-a-model-for-all-christians

Календар

Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Слово життя

«І, таким чином, як через переступ одного на всіх людей прийшов засуд, так через чин справедливості одного на всіх людей приходить життєдайне оправдання»

Рим. 5,18 (від 12.08 до 26.08.2018)