Щодо виступу Трампа з 30 січня 2018 року

5.02.2018

У своєму виступі з 30 січня 2018 р. президент Трамп чітко висловив свою позицію повернення до основ американського народу, тобто до християнських цінностей. Він сказав: «Разом ми знову відкриваємо американський шлях. Ми в Америці знаємо, що віра і сім’я, а не влада і бюрократія, є центром життя американців. Наш лозунг – «In God we trust»  – «Ми віримо в Бога».

Підбадьорює те, що після цих слів президент Палати представників Конгресу США Пол Райан, який сидів за спиною Трампа, підняв праву руку і очі до неба та голосно сказав: «Амінь!»

Американський коментатор додає: «Вже було досить того, що ми соромилися і ховали погляд, коли хтось згадував, що наша країна була заснована християнами. Західні цінності – це вже не може бути якась толерантність, де толерується аморальність і злочини проти людства, де в центрі стоїть якийсь гендер, надлюдина, і де вже не враховується реальність, не відрізняється добро від зла, і де правда систематично ліквідується.

В надвечір’я Христового народження ми повинні вітати один одного з народженням Спасителя, а не з якимось абстрактним святом. На Великдень треба бажати один одному, щоб ми щасливо пережили свято Христового Воскресіння, а не вигадане свято весни і курчат».

Коментатор підкреслив: «Трамп несе відповідальність за особливу місію – повернути важкий корабель від безнадійної толерантності, релігійного лібералізму і демократичної безбожності в напрямку, який окреслили наші батьки, засновники нашої країни. Це напрям «In God we trust» – «Ми віримо в Бога».

Так, як справжні американці, так і ми в Чехії боремося проти глобалізації Нового Світового Порядку, який несе з собою голокост людства. Потрібно відрізняти американський народ від наддержавних еліт, які протягом багатьох десятиліть зловживали американською владою для досягнення своїх цілей.

Як в США, так і в Чехії сьогодні ведеться боротьба правди з брехнею, життя зі смертю. Нехай цей ювілейний 2018 рік стане роком перемоги правди над брехнею і життя над смертю!

 

Візантійський Вселенський Патріархат

 

Завантажити: Щодо виступу Трампа з 30 січня 2018 року (5.02.2018)

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-i-love-you-jesus ua-tym-jaki-jogo-pryjnjaly ua-dear-child-jesus-i-am-your-little-sheep ua-call-come-little-jesus ua-the-world-needs-jesus ua-every-day-we-have-a-chance-to-do-something-for-jesus

Календар

Лютий 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28  

Слово життя

«Одне лиш хочу від вас знати: Чи ви прийняли Духа завдяки ділам закону, чи тому, що повірили проповіді? Невже бо ви такі безглузді? Почавши Духом, завершуєте тепер тілом?»

Гал. 3,2-3 (від 11.02 до 25.02.2018)