Т. Голуб та єретична Amoris laetitia

8.10.2017

У радіопередачі Т. Голуб (єпископ із ЧР) захищав і пропагував єретичну ексгортацію Amoris laetitia. Окрім інших, проти неї виступили і підписанти «Корекції». Ексгортація дефакто перекреслює об’єктивні Божі закони і запроваджує суб’єктивізм як норму. Це єретичний феномен, якого Церква не знала ще від початку свого заснування.

«Церква побудована на підвалині апостолів і пророків, де наріжним каменем – сам Ісус Христос» (Еф 2,20). Церква не є жодним клубом голубоводів! «Церква – це стовп правди», а не голуб’ятник! (див. 1 Тим. 3,15).

Ісус взяв бич і вигнав з храму продавців голубів та міняйлів, які зробили з нього печеру розбійників (Ів. 2,14 наст.; Мт. 21, 12 наст). Іван Хреститель сказав церковним лицемірам і ліберальним садукеям: «Гадюче поріддя! Хто вас навчив тікати від наступаючого гніву? Принесіть же плід, гідний покаяння» (Мт. 3,7-8).

Ісус і сьогодні перестерігає: «Якщо не покаєтеся, то всі загинете» (Лк.13,3). Бог винайняв свій виноградник церковникам, вони його привласнили, повбивали пророків, а тепер убили єресями і живого Христа. «Коли прибуде господар виноградника, що зробить з тими виноградарями? Відповіли йому: Лютих люто вигубить” ...Коли церковні ієрархи почули це, то зрозуміли, що про них Він говорить» (Мт. 21, 33-45).

Виноградарі в єдності з Франциском служать Літургію або недійсно, в єресі, або посвятотацьки, коли відкидають покаяння і залишаються у важкому грісі, так що тоді вже не розрізняють Тіло і Кров Господню. Тоді Святе Причастя самі собі їдять і п’ють на осудження (1Кор. 11). До цього стану нерозкаяння вони сьогодні затягують інші зранені душі, які, на відміну від них, ще усвідомлюють свою провину і гріх, а тому мають шанс на спасіння. Але ліберальні садукеї, як фальшиві господарі виноградика, хочуть позбавити їх спасіння і зробити їх такими, як і вони. Тому не ведуть їх до покаяння, але нав’язують їм Святе Причастя, яким хочуть легалізувати свою єресь. Цим дають душам програму і окреслюють шлях до вічної погибелі.

На кінець поставимо суттєве питання:

Чи Франциск є єретик, чи правовірний?

Чи Томаш Голуб є єретик, чи правовірний?

Згідно догматичної були папи Павла IV і згідно Божого слова з Гал. 1, 8-9, Франциск Бергольйо і Томаш Голуб перебувають під Божою анатемою, і обоє, як єретики, займають уряд в Церкві недійсно.

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр   + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

 

Завантажити: Т. Голуб та єретична Amoris laetitia (8.10.2017)

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-pure-love-of-god ua-our-mission-on-earth-is-to-serve ua-remain-faithful-to-jesus-and-his-word ua-do-you-have-problems-go-to-jesus xreshennja-na-pokajannja-pryjnjaly ua-whom-are-you-seeking

Календар

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Слово життя

«Бо хто вмер, той від гріха звільнився. Коли ж ми вмерли з Христом, то віруємо, що й житимемо з Ним»

Рим. 6,7-8 (від 21.10 до 04.11.2018)