7 єресей Франциска /додаток до «Корекції»/

1.10.2017

Ті, які підписали «Корекцію», вказали на 7 єресей Франциска. Поставмо основні запитання:

1) Який дух стоїть за Франциском і яку має мету?

Це дух антихриста і має на меті запровадження  пекла на землі і пекла після смерті.

2) Чи єресі Франциска, наведені у «Корекції», є дійсно єресями?

Так! Це явні єресі, бо заперечують суть християнської віри, яка заснована на Святому Письмі і Традиції.

3) Яке правильне ставлення Католицької Церкви до єретиків?

Кожного єретика необхідно перестерегти, і якщо не покається, мусить бути виключений з Церкви.

4) Як Католицька Церква ставиться до пап-єретиків?

В минулому папа Гонорій I посмертно був виключений з Церкви, хоч і не допустився таких великих єресей, яких допускається Франциск. Догматична булла Cum Ex Apostolatus Officio  Павла IV (+1559) вказує, що якщо священик, єпископ або папа впаде в єресь, то тим самим виключає себе з Церкви. Такого папу вірні не сміють слухати, інакше беруть участь в його єресі. Ієрарх-єретик займає церковний уряд незаконно, і все, що робить, є недійсне і нечинне.

5) Що каже Боже слово про того, хто свідомо проповідує єресі?

«…хай буде проклятий! … Якщо б хтось проповідував вам інше євангеліє, ніж те, яке ви прийняли, хай буде проклятий!» (Гал 1,8-9) Це прокляття лягло і на ієрарха та недійсного папу Франциска!

Франциск зловживає найвищим урядом для самознищення християнства. Про це свідчать і плоди. Тому кожен католик зобов’язаний відділитися від недійсного папи і навіть в Літургії не мати з ним внутрішньої єдності. Кожен священик, якщо й надалі хотів би в Літургії згадувати Франциска, то замість слів «в єдності» мусів би казати «молимося за», але найкраще ще додати: «за навернення і відхід з уряду недійсного папи Франциска». Якщо священики поки що не мають відваги зробити цей крок, нехай католики їх заохотять. До того часу, поки священик не змінить формулювання, хай віруючі під час згадування імені псевдопапи Франциска напівголос скажуть «анатема». Цим свідомо відділяться від прокляття, яке є на Франциску.

Людину, яка цілує ноги морально збоченим і демонами одержимим людям, яка просовує  ісламізацію в кожну парафію, яка ніколи не виступила на захист морально скалічених і викрадених у батьків дітей, яка навіть не заступилася за переслідуваних християн, і яка, навпаки, ще й скреслює природні та Божі закони, таку мусять віруючі примусити відійти з уряду! Всі кардинали та єпископи, які мали з ним єдність, повинні публічно покаятися або також відійти з уряду.

Що каже Ісус на адресу Франциска та його найближчих співробітників? «Ви хочете мене вбити… Ваш батько диявол …Коли говорить, то не може інакше, ніж брехати, бо він брехун і батько брехні» (Ів. 8,38-44).

Вся Францискова кампанія з ісламізації є публічною демагогією та абсолютною брехнею; коли говорить, не може інакше, ніж брехати  і самовпевнено заперечувати реальність. Однак його брехня буде коштувати життя тисячам європейців і знищення спасительної віри!

Франциск є фальшивим пророком з духом антихриста. Своїми єресями в ексгортації «Amoris laetitia» змінює мислення католиків – фактично він скасував важкий гріх. Хто ще мав правдиве відчуття гріха, яке вело його до покаяння, тепер дістає духа антипокаяння і вже не вважає гріх гріхом. Тому вже не потребує Спасителя. А така позиція – це позиція духовного самогубства, кінцем якої є засудження у пеклі.

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр         + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

 

 

Завантажити: 7 єресей Франциска /додаток до «Корекції»/ (1.10.2017)

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-pure-love-of-god ua-our-mission-on-earth-is-to-serve ua-remain-faithful-to-jesus-and-his-word ua-do-you-have-problems-go-to-jesus xreshennja-na-pokajannja-pryjnjaly ua-whom-are-you-seeking

Календар

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Слово життя

«Бо хто вмер, той від гріха звільнився. Коли ж ми вмерли з Христом, то віруємо, що й житимемо з Ним»

Рим. 6,7-8 (від 21.10 до 04.11.2018)