Коктейлі Молотова на монастир монахинь /відкритий лист Президенту України П.О.Порошенку/

Президенту України

Петру Олексійовичу Порошенку

Копії:
Депутатам ВРУ
Генеральному прокурору України
Міністру внутрішніх справ України
Голові СБУ
Міжнародним організаціям

 

Шановний пане Президенте!

Звертаємося до Вас з проханням про допомогу і охорону нашого монастиря у Львові-Брюховичах, вул. Шкільна, 27, бо життя сестер знову в небезпеці!

13 липня 2017 року о 23:30 було скоєно напад на наш монастир. Невідома група чоловіків кинула у вікна коктейлі Молотова. В монастирі спало 30 сестер і 5 гостей. Тільки завдяки Божому чуду не дійшло до катастрофи і монастир не став братською могилою.

Подібний напад з коктейлями Молотова на наш монастир ми вже недавно пережили. Це було о третій годині ночі. Сестри до сьогодні несуть наслідки на своєму здоров’ї. Також тоді всі могли загинути від задушення і спалення, а монастир згоріти у вогні (https://youtu.be/2Gg_4uAeIPo, https://youtu.be/p3ja4hhR4uI). Злочин не був належним чином розслідуваний і жодний злочинець не був покараний! Це причина того, що злочинна акція повторилася.

Наш монастир заснував митрополит А.Шептицький у 1925 році і назвав його монастирем святого пророка Іллі. Дев’ять років тому монастир відділився з-під порядкування сьогодні вже покійному кард. Л. Гузару. Причина полягала в тому, що в книзі «Бесіди з блаженнішим Любомиром Гузаром. До постконфесійного християнства» (2006) він поставив під сумнів найосновніші правди християнства, а саме: Божество нашого Спасителя, Ісуса Христа, дівицтво Пресвятої Богородиці, заперечив вічність пекла і схвалив гомосексуальну активність та окультизм (віщування).

Наш монастир залишився вірним правовірному вченню, яке представляв наш засновник, митрополит Андрей Шептицький, ЧСВВ.

Оскільки напади на монастир повторюються, у нас є серйозні побоювання за життя сестер.

Пане Президенте, просимо Вас втрутитися і, таким чином, запобігти масовій трагедії.

Наперед вдячні

 

Ігуменя монастиря                                                      с. Магдалина

Львів-Брюховичі

14.07.2017

Завантажити: Коктейлі Молотова на монастир монахинь /відкритий лист Президенту України П.О.Порошенку/ (14.07.2017)

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-what-did-jesus-do-for-you isus-i-sjogodni-duchovno-prychodyt ua-chrystos-narodzujetsja ua-god-is-almighty ua-realize-in-prayer-jesus-is-here ua-the-life-of-a-christian-is-a-spiritual-battle

Календар

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  

Слово життя

«Хіба не знаєте, брати, що закон панує над людиною, поки вона живе? Отак і заміжня жінка, поки живе чоловік, зв’язана з ним законом; а коли помре чоловік, вона звільняється від закону чоловіка»

Рим. 7,1-2 (від 10.02 до 24.02.2019)