Чого треба зрікатися і чого вчитися

Передусім треба вивчати Боже слово, потім ним жити і аж потім навчати його інших. Далі необхідно усвідомлювати потребу наслідування Ісуса в радикальності Євангелія і також працювати для Нього. Насамперед йдеться про самовідречення. Зрікатися – це втрачати свої настрої, гіркості, себежалі, свої розчарування і свої зранені почуття через те, що не здійснилася наша воля. Це наш щоденний хліб. Ми повинні щодня вчитися від Ісуса тихості і покори – а це аж до смерті! Цього єдиного маємо вчитися від Ісуса, як Він про це виразно говорить у Святому Письмі. Потім маємо Його наслідувати, йти за Ним.

Сьогодні немає нічого важливішого і потрібнішого для Церкви, ніж зайти на глибину, жити правдивим відношенням до Ісуса, щодня вмирати собі і в конкретних ситуаціях жити Його життям через віру! Ніхто не є кориснішим для свого народу, ніж той, хто живе в єдності з Ісусом. «Шукайте найперше Царства Божого і його справедливості, а все інше вам додасться» (Мт. 6,33). Ця справедливість є в Христі (див. Рим. 3-4). А також Боже Царство є там, де є Христос. Ми повинні Його шукати, щоб знайшовши, могли дати Його тисячам тих, які не шукають, ані не мають для цього умов.

 

Завантажити: Чого треба зрікатися і чого вчитися

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-i-love-you-jesus ua-tym-jaki-jogo-pryjnjaly ua-dear-child-jesus-i-am-your-little-sheep ua-call-come-little-jesus ua-the-world-needs-jesus ua-every-day-we-have-a-chance-to-do-something-for-jesus

Календар

Лютий 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28  

Слово життя

«Одне лиш хочу від вас знати: Чи ви прийняли Духа завдяки ділам закону, чи тому, що повірили проповіді? Невже бо ви такі безглузді? Почавши Духом, завершуєте тепер тілом?»

Гал. 3,2-3 (від 11.02 до 25.02.2018)