Ватикан несе відповідальність за найважчі злочини проти людства

07.06.2017

Держсекретаріату Ватикану

Ватикан має дбати про спасіння віруючих через покаяння і про навернення невіруючих через місії. Ватикан повинен боротися за правовірне вчення проти єресей «пекельних воріт» (Мт. 16,18). Якщо сьогодні він ще посилається на авторитет апостола Петра, то повинен наслідувати його в покаянні!

На що сьогодні Ватикан мовчить і що підтримує?

В усьому світі відбувається процес прихованої та цілеспрямованої зміни мислення – антиметаноя. Фактично він заторкує всі сфери життя.

Ювенальна юстиція стоїть в закуліссі злочинів соціальних служб. В Норвегії число самогубств серед викрадених дітей останнім часом зросло до 96 випадків на рік! Діти, викрадені соцслужбами з сімей, переживають психічні страждання, піддаються сексуальному насильству і тиранії. Інформації про це насилля є т.зв. «конфіденційними», а в той час лицемірно говорять про т.зв. насилля в сім’ї. «Сімейним насиллям» сьогодні вважається здорове природне виховання, пов’язане з батьківською любов’ю до власної дитині. Сучасні церковні лідери і суспільство мовчать! Таким чином вони стають співвинними у найжорстокіших злочинах проти невинних дітей!

Гендерна ідеологія

Соціальні архітектори глобалізації планують повну ліквідацію інституту сім’ї з метою поділу суспільства на якісь племена. Відповідно до гендер-ідеології буде заборонено розрізняти, хто є чоловік, а хто жінка. Крім того, ці психічно зламані особи стануть рабами демонів через наркотики, алкоголь і сексуальні збочення. Більшість з них закінчать самогубною евтаназією. Деморалізація людства, пов’язана з його сатанізацією, веде до глобального геноциду.

В Англії у 120 школах провели експеримент, який на основі гендерної ідеології підносив транссексуалізм як норму. Дітям сугестивно нав’язували думку, що вони не є тим, ким є, і навчали, чим вони мусять пройти, щоб змінити свою стать. Однак діти не змогли психічно знести візію того, що їх очікує, і майже 100% роздумували про самогубства і 50% намагалися вчинити самогубство.

Вже й інтернет зловживають для того, щоб в формі гри дитині запрограмувати самогубство. В рамках редукції людства підтримуються всі злочини і злочинні системи.

Пропагується принцип: Те, що раніше було на користь людству, тепер мусить служити для його самознищення. Наприклад ООН: сьогодні ця організація підтримує найважчі злочини проти людства (т.зв. статеве виховання, гендер, викрадання дітей…).

Медицина: Через т.зв. альтернативну медицину просовується деструктивний окультизм (акупунктура, пов’язана з ворожінням і магією т.зв. інь-янь…). Наукова медицина пропагує аборти, шкідливі вакцинації, чіпування дітей, евтаназію, закупівлю людських органів у злочинців…

Освіта: На всіх ступенях освіти, починаючи з дитсадків, просовується деморалізація, окультизм, безвідповідальність. Неприродні парадигми порушують психіку, розум і совість. Йдеться про запрограмовану моральну, інтелектуальну та духовну руйнацію.

Культура сьогодні також служить для розкладу суспільства.

Мас-медіа та інтернет знаходяться в руках глобалістів та редукторів людства з духом смерті.

Створюється віртуальне суспільство. Моральні цінності заперечуються (див. Amoris laetitia). Злочини стають безкарними, бо не вважаються злочинами.

Чому люди не виступлять проти системи геноциду? Чому співпрацюють над своїм самогубством? Це таїнство зла в людині – первородний гріх, суттю якого є самообман з програмою поступового самознищення, дочасного і вічного. Дух світу програмує брехню, яка з’єднується з насінням брехні в душі людини і відкриває її духу брехні, дияволу! Людина стає його рабом. «Диявол є брехун і вбивця» (Ів. 8,44) Він бере на себе подобу ангела світла, а те саме роблять і його слуги (2 Кор. 12,4 наст).

Ісус Христос сказав: «Метанойте – змініть мислення і віруйте в Євангеліє!» (Мр. 1,15). Апостоли Нового Світового Порядку (НСП) з духом антихриста, навпаки, просовують антиметаною – змінюють природне мислення на збочене. Психологічно діють так, що розбуджують пристрасті, прив’язані до родовища зла в людині. Для цього використовують мас-медіа, вплив відпалої церковної ієрархії, освіту, культуру, декадентську музику, наркотики, пропагування сексуальних збочень … Пропагують гасло: «Насолоджуйся усім!». А Ватикан мовчить або співпрацює, створюючи псевдотеологію про любов, милосердя і пошану до збочень.

Як Ватикан може бути совістю для віруючих і світу, коли підтримує сатанинську глобалізацію? Схвалює збочення (цілування ніг транссексуалістів), просовує ісламізацію Європи і заперечує існування основних моральних норм (Amoris laetitia). Ватикан мусить каятися за єресі II Ватиканського Собору, який є отруйним коренем цього всього. Він повинен зректися фальшивої пошани до поганських релігій, а, таким чином, і до їхніх демонів! Мусить зректися єресі ототожнення Триєдиного Бога з Аллахом, найвищим (акбар) з 360 поганських божків Мекки. Дух світу (аджорнаменто) через ІІ Ватиканський Собор заперечив основні правди віри і моралі.

Сьогодні по всьому світі запроваджується антихристівська система з метою геноциду людства. Ватикан мовчить, а тому має більшу провину від тих, які безпосередньо її запроваджують!

Роль Ватикану добре усвідомлювали архітектори НСП та їх попередники, масони та ілюмінати. Вони просунули на свого папу Ронкаллі (під ім’ям Іван XXIII), який в 1911 році був звинувачений в єресі модернізму. Подібно просунули Бергольйо (Франциска), який має такого самого духа. Головне завдання Ронкаллі полягало в тому, щоб у 1962 році він розпочав Собор, а керівництво Собором передав прихованим модерністам! Через IІ Ватиканський Собор була втілена нова програма з духом світу (аджорнаменто) і вигнаний Дух правди. Тоді ще ніхто не підозрював, який процес самоліквідації (не тільки Церкви, але й всього людства) цим розпочинається!

Церква є містичним Тілом Христа, але Ватикан сьогодні вже не представляє Тіла Христового. Католики, які хочуть бути спасенні, не сміють бути в духовній єдності з відпалим Ватиканом.

Тільки в тому випадку, коли Ватикан буде каятися, він перестане бути прокляттям для обманених католиків, і тоді вже не буде нести відповідальність за підготовлюваний голокост людства!

 

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр         + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

 

Копії:

– Католицьким та православним єпископам

– Представникам урядів ЄС і Американського континенту

– ЗМІ

 

Завантажити: Ватикан несе відповідальність за найважчі злочини проти людства (7.06.2017)

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-pure-love-of-god ua-our-mission-on-earth-is-to-serve ua-remain-faithful-to-jesus-and-his-word ua-do-you-have-problems-go-to-jesus xreshennja-na-pokajannja-pryjnjaly ua-whom-are-you-seeking

Календар

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Слово життя

«Бо хто вмер, той від гріха звільнився. Коли ж ми вмерли з Христом, то віруємо, що й житимемо з Ним»

Рим. 6,7-8 (від 21.10 до 04.11.2018)