Ураган в Москві – Божа кара за зловжиття мощами св. Миколая

30.05.2017

У свято Перенесення мощей святого Миколая Чудотворця, 22 травня, в храмі Христа Спасителя в Москві Патріарх Кирило урочисто привітав делегацію апостатичного Ватикану, яка привезла ребро святого. Про нього було переконливо сказано, що воно має набагато більшу силу, ніж інші реліквії, якими вже давно володіє Православна Церква. Делегацію очолив секретар Папської ради зі сприяння єдності християн (в єресі), монс. А. Пальмієрі, а до її складу входили і представники екуменічного інституту в Барі. Президент РФ В. В. Путін був змушений подякувати папі Франциску за надання ребра. Кирило подарував медалі 1, 2 і 3 ступеня Ватиканській делегації, яка через маніпуляцію зі святими мощами прагне відкрити двері екуменізму, а опісля створити глобальну єдність з єретичним Ватиканом. Це зрада правовірності, традиції і передань Святих Отців, до яких належить і святий Миколай! Це процес формування церкви антихриста. Паломників були тисячі, всі йшли поклонитися мощам св. Миколая, навіть не підозрюючи, що ними зловживають для реалізації планів Ватикану і Кирила. Чому для поклоніння не були виставлені мощі, які має Православна Церква? Тому що тут не йдеться про вшанування св. Миколая, а про просування згубної глобалізації з єретичним Ватиканом.

У Гавані Франциск Бергольйо і Кирило Гундяєв підписали програму т.зв. екуменізму. Кирило Гундяєв також підготував документи для Критського псевдособору, а його представник, разом з кардиналом Каспером, підписав і самогубний Страсбурзький меморандум. Це спільна прихована програма ліквідації християнства. Ці самогубні кроки від простих віруючих приховують, і навпаки – цими днями штучно створюється симпатія до апостатичного Ватикану за те, що той надав ребро св. Миколая для обману всієї Православної Церкви! Таким чином, без опору настає масова зрада Христа через єдність з єретиками, при чому в головному храмі Христа Спасителя!

Глобалізаційна місія Ватикану буде проходити в Москві до 12 липня, а потім з 13 до 28 липня (до свята святого Володимира) в Санкт-Петербурзі.

Чи не є ця місія з мощами також підготовкою до візиту в Білорусію та Росію єретика Франциска Бергольйо, який пропагує гомосексуалізм, транссексуалізм, нищить всі моральні принципи і нав’язує Європі ісламізацію та самознищення християнства ?! Які мощі тоді порадить йому привезти Кирило для подальшого обману російського народу?

Святий Миколай, який боровся за чистоту віри, на Першому Вселенському Соборі в Нікеї (325 р.) вдарив в обличчя архиєретика Арія. Сьогодні він би вдарив в обличчя архиєретика Франциска Бергольйо і архиєретика Кирила Гундяєва. За що? За маніпуляцію з його мощами з метою просування єресей і знищення правовірного вчення! Бог, за молитвами святого Миколая, показав, який дух смерті криється за цією акцією, і допустив перестережливе покарання, щоб врятувати душі від вічної погибелі. 29.05.2017 р. на Москву обрушився ураган, наслідком якого було 16 загиблих, 108 поранених і значні матеріальні збитки.

Візантійський Вселенський Патріархат просить всіх православних єпископів, священиків і монахів  дистанціюватися від цієї апостатичної маніпуляції Франциска і Кирила, а також застерігати вірних від самогубства православ’я!

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр     + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

Копії:

– Православним єпископам Росії та України

– ЗМІ

Завантажити: Ураган в Москві – Божа кара за зловжиття мощами св. Миколая (30.05.2017)

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-what-did-jesus-do-for-you isus-i-sjogodni-duchovno-prychodyt ua-chrystos-narodzujetsja ua-god-is-almighty ua-realize-in-prayer-jesus-is-here ua-the-life-of-a-christian-is-a-spiritual-battle

Календар

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  

Слово життя

«Хіба не знаєте, брати, що закон панує над людиною, поки вона живе? Отак і заміжня жінка, поки живе чоловік, зв’язана з ним законом; а коли помре чоловік, вона звільняється від закону чоловіка»

Рим. 7,1-2 (від 10.02 до 24.02.2019)