Сатанізація чеського народу починається з дитсадків

24.04.2017

Міністерство освіти, молоді та спорту Чеської Республіки

Міністр Катерина Валахова

Шановна пані міністр!

Документ Міністерства освіти, молоді та спорту (МОМС) під назвою Загальна освітня програма для дошкільної освіти включає пункт Освітня пропозиція. У ньому сказано, що вчитель пропонує дитині. Цитуємо: «…підготовки та реалізація спільних розваг та урочистостей в рамках звичаїв і традицій, …прийняти традиції святкування»

Все звучить позитивно, і мабуть ніхто б не передбачив, як ця «освітня» програма реалізується на практиці і чого стосується. Аж коли в кінці квітня ви пройдете біля дитсадка, то будете шоковані! Замість виховательки тут є чародійка, а навколо неї діти в капелюхах і плащах чорнокнижників. Але ще більше ви будете шоковані, коли виявите, що це не рідкісна екстравагантність. Методичний портал: натхнення та досвіди вчителів, яким управляє з 2012 року Національний інститут освіти у співпраці з МОМС, подає обширну і докладну інструкцію, як з малими дітьми святкувати день чародійок! Є варіант – навіть цілий тиждень. Методичний портал також співфінансується Європейським соціальним фондом та держбюджетом Чехії.

Як це можливо, що в рамках т.зв. освітньої програми дітям було нав’язано щось настільки деструктивне, антипедагогічне і антивиховне, як день чародійок? Як це можливо, що з цього навмисно створюється якась псевдотрадиція?

На яких цінностях чеський народ хоче виховувати своє молоде покоління? І що хоче з нього виховати?

Щоб діти виховувалися в правді, зло треба подавати їм як зло. Якщо ті, які включили до освітньої програми створення традиції «дня відьом», стверджують, що представляють дітям чаклунство як зло, то чому тоді дітей одягають як чаклунок і чорнокнижників? Чому змушують батьків співпрацювати, і чому виховательки, яких діти мають шанувати як авторитет, повинні виступати як чаклунки?

Але якщо ці освітні програми подають чаклунство як добро або як кумедну частину життя, щоб викликати до нього симпатії, то такі програми виховують дітей у брехні і деформують психіку дитини!

Атеїзм не сприймав всерйоз окультну сферу. Але сьогодні, коли настала сильна інвазія поганства в рамках т.зв. мультикультуралізму, одночасно популяризувався і окультизм та його практики: віщування, магія і спіритизм. Сучасні чародії і маги вже не приховують, що контактують з темним світом духів. Кому вони служать, той їм віддячується! Удавана допомога, якою маскуються, є підступною пасткою. Плодом їх діяльності є хвороби, депресії, психічні порушення і духовне рабство. Люди переживають безутішні стани, що закінчуються самогубством. Чаклунки викликають ненависну ворожнечу між людьми, яка переростає аж до убивчих нападів. Кожна людина, яка хоче відповідально прожити своє життя, мусить мати здорову відразу до всіх окультних практик! Дійсно, діти вже з дитсадків мали б мати цілеспрямовано вихований опір до окультизму, а не самогубні симпатії!

Глобалізація, метою якої є редукція людства до одного мільярда – тобто духовний і фізичний автогеноцид народів, використовує наддержавні структури, такі як ЄС, ООН, Рада Європи, ВООЗ та ін. і концентрується передусім на законодавство і освіту. Звичайно, метод, який вони застосовують – це оманливе використання позитивних понять. Чаклунство подається як невинна гра і замінить корисний страх перед чародійками, який діти мали в минулих поколіннях, на ціложиттєву симпатію і відкритість на заморення окультизмом. Тут починається сатанізація народу – прямо в дитсадках через невинне «святкування» дня чародійок!

Від імені батьків і всіх, кому лежить на серці майбутнє народу, вимагаємо абсолютної заборони дня чаклунок у всіх дитсадках і очищення освітніх програм від руйнівних і деморалізаційних практик подібного характеру.

В іншому випадку Ви, пані міністр, стаєте відповідальною за сатанізацію чеського народу і мусите бути звільнена з посади міністра.

 

+ Самуїл

прес-секретар Візантійського Вселенського Патріархату

 

Копії: Чеській єпископській конференції (ЧЄК); Представникам чеського уряду; ЗМІ

 

Завантажити:  Сатанізація чеського народу починається з дитсадків (24.04.2017)

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-pure-love-of-god ua-our-mission-on-earth-is-to-serve ua-remain-faithful-to-jesus-and-his-word ua-do-you-have-problems-go-to-jesus xreshennja-na-pokajannja-pryjnjaly ua-whom-are-you-seeking

Календар

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Слово життя

«Бо хто вмер, той від гріха звільнився. Коли ж ми вмерли з Христом, то віруємо, що й житимемо з Ним»

Рим. 6,7-8 (від 21.10 до 04.11.2018)