Відставка папи Франциска – Великодній заклик

16.04.2017

Візантійський Патріархат звертався до Вас в час Великого посту, щоб Ви обдумали питання своєї відставки з уряду.

Нещодавно було оприлюднено, що Ви виступили за те, щоб священиків-педофілів, які зловживають дітьми, вже не карали ув’язненням, але молитвою. Жертви шоковані! Таким чином зловживання дітей стає нормою, а педофіли вже не мають перешкод, щоб продовжувати тиранізувати дітей.

Коли минулого року в Римі відбулась 1,5-мільйонна маніфестація проти усиновлення дітей гомосексуалістами, які часто є педофілами, Ви не підтримали маніфестацію, але дуже різко її засудили. Цим Ви стали на бік збоченців і виступили проти невинних дітей та батьків! Говорити фрази про оздоровляюче гладження дітей, а при цьому фактично підтримувати усиновлення дітей гомосексуалістами і педофілами – це до неба волаюче лицемірство. Цим Ви одночасно підтримуєте і жорстокий механізм ювенальної юстиції!

Викрадених дітей без найменшого милосердя, про яке Ви так часто патетично говорите, ювенальна юстиція віддає в неконтрольовані заклади чи в т.зв. сім’ї гомосексуалістів і педофілів. У Норвегії щороку 59 викрадених таким чином дітей здійснюють самогубство! Які жахливі терпіння переживають також беззахисні матері?! Крім того, Вам відомо, що деяких з цих дітей, особливо інвалідів, продають на органи.

Внаслідок цього молоді подружжя взагалі бояться мати дітей. Коли Ви просовували ісламізацію, то назвали Європу «безплідною жінкою». Але з іншого боку Ви цинічно висміяли християнських батьків, що вони не повинні думати, що мусять «плодити дітей, як кролики».

Виступіть за скасування жорстокої системи ювенальної юстиції і пов’язаного з нею усиновлення дітей гомосексуалістами та педофілами, принаймні тепер!

Візантійський Вселенський Патріархат цього Великодня знову закликає Вас: Відповідально обміркуйте перед Богом, своєю совістю і Божим людом питання своєї відставки!

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр   + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

http://vkpatriarhat.org/?page_id=22185

 

Копії:

– Єпископам Католицької Церкви

– Єпископам Православних Церков

– ЗМІ

 

Завантажити: Відставка папи Франциска – Великодній заклик (16.04.2017)

Оберіть мову

Пошук

Gallery

for-you-jesus-ua voskreslyj-isus-vhodyt-cherez-osobystu-molytvu ua-voskreslyj-isuse ua-isus-chrystos-pomer-i-voskres ua-jesus-the-lamb-of-god SAMSUNG

Календар

Вересень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Слово життя

«І ось це свідоцтво: Бог дав нам життя вічне, і це життя – у Його Сині. Хто має Сина, той життя має; хто ж Сина Божого не має, той життя не має. Я вам писав це, щоб ви знали, що маєте життя вічне – ви, що віруєте в Ім’я Сина Божого»

1 Ів. 5,11-13 (від 10.09 до 24.09.2017)