Відставка папи Франциска – Великодній заклик

16.04.2017

Візантійський Патріархат звертався до Вас в час Великого посту, щоб Ви обдумали питання своєї відставки з уряду.

Нещодавно було оприлюднено, що Ви виступили за те, щоб священиків-педофілів, які зловживають дітьми, вже не карали ув’язненням, але молитвою. Жертви шоковані! Таким чином зловживання дітей стає нормою, а педофіли вже не мають перешкод, щоб продовжувати тиранізувати дітей.

Коли минулого року в Римі відбулась 1,5-мільйонна маніфестація проти усиновлення дітей гомосексуалістами, які часто є педофілами, Ви не підтримали маніфестацію, але дуже різко її засудили. Цим Ви стали на бік збоченців і виступили проти невинних дітей та батьків! Говорити фрази про оздоровляюче гладження дітей, а при цьому фактично підтримувати усиновлення дітей гомосексуалістами і педофілами – це до неба волаюче лицемірство. Цим Ви одночасно підтримуєте і жорстокий механізм ювенальної юстиції!

Викрадених дітей без найменшого милосердя, про яке Ви так часто патетично говорите, ювенальна юстиція віддає в неконтрольовані заклади чи в т.зв. сім’ї гомосексуалістів і педофілів. У Норвегії щороку 59 викрадених таким чином дітей здійснюють самогубство! Які жахливі терпіння переживають також беззахисні матері?! Крім того, Вам відомо, що деяких з цих дітей, особливо інвалідів, продають на органи.

Внаслідок цього молоді подружжя взагалі бояться мати дітей. Коли Ви просовували ісламізацію, то назвали Європу «безплідною жінкою». Але з іншого боку Ви цинічно висміяли християнських батьків, що вони не повинні думати, що мусять «плодити дітей, як кролики».

Виступіть за скасування жорстокої системи ювенальної юстиції і пов’язаного з нею усиновлення дітей гомосексуалістами та педофілами, принаймні тепер!

Візантійський Вселенський Патріархат цього Великодня знову закликає Вас: Відповідально обміркуйте перед Богом, своєю совістю і Божим людом питання своєї відставки!

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр   + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

http://vkpatriarhat.org/?page_id=22185

 

Копії:

– Єпископам Католицької Церкви

– Єпископам Православних Церков

– ЗМІ

 

Завантажити: Відставка папи Франциска – Великодній заклик (16.04.2017)

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed ua-live-in-intimate-communion-with-jesus ua-the-blood-of-jesus-cleanses-us-from-every-sin SONY DSC

Календар

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Слово життя

«Ви бо, брати, покликані до свободи; аби тільки свобода ваша не стала приводом до тілесності; але любов’ю служіть один одному. Увесь бо Закон міститься у цій одній заповіді: Люби ближнього твого, як себе самого»

Гал. 5,13-14 (від 16.06 до 30.06.2019)