Варфоломій І карає захисників православ’я

20.03.2017

Один з найвідоміших богословів Греції, почесний професор богословського факультету університету в Салоніках, протоієрей Теодор Зісіс відмовився прийняти висновки Критського Сейму і припинив євхаристійне спілкування з Елладською Православною Церквою.

Цитата: «Отець Теодор 5 березня 2017 року, в першу неділю посту, т.зв. Неділю Православ’я, з амвона храму, в якому він служив багато років, оголосив, що припиняє згадувати на Літургії митрополита Солунського Анфима».

Коментар: Це героїчний вчинок. Нехай він стане прецедентом для всіх православних монахів, єпископів і священиків Греції. Цим жестом отець Теодор себе і тих, які перебувають з ним в єдності, відділив від прокляття, яке лежить на Варфоломію і Анфимі, від яких вже відступила Божа благодать.

Цитата з мас-медіа: «Отець Теодор на наказ Константинопольського Патріарха Варфоломія отримав заборону служити Літургію, бо піддав критиці документи Критського Собору».

Коментар: Основне питання звучить: Чи містять документи Критського Собору єресі? Так, містять явні і приховані єресі! Документи Критського Собору не узгоджуються ані з літерою і Духом Святого Письма, ані з правовірними Соборами, святою Традицією і канонами Церкви! Кожен правовірний богослов зобов’язаний перед Богом і перед Церквою критикувати і засудити єретичний Собор!

Автори єретичних документів є єретиками. Головним автором є архиєретик псевдопатріарх Варфоломій. Згідно Гал. 1,8-9 він автоматично виключений Богом з Церкви. «Якщо хтось проповідує інше Євангеліє, навіть якщо б це був ангел з неба, хай буде анатема (проклятий – виключений)». Хто слухає цього єретика і підпорядковується йому, на того падає  Боже прокляття. Такі особи, як і вищезгаданий архиєретик, є викреслені з Книги Життя. Якщо будуть відкидати покаяння і в годину смерті, то разом з архиєретиком будуть вкинені у вогненне озеро. Це реальність. Єретики заперечують реальність і нахабно  переслідують Христових ісповідників та свідків. Церковним урядом вони зловживають для ліквідації і нищення Святої Церкви.

Цитата: «В кінці 2016 р. митрополит Анфим відправив отцю Теодору і отцю Миколаю Манолісу “останнє попередженняˮ, в якому наказує йому припинити обговорювати висновки Критського Собору і “закликати віруючих до розколу та поділу Церквиˮ».

Коментар: Це кричуще нахабство! Адже, насправді «розкол і поділ Церкви» роблять архиєретик Варфоломій і зрадник Христа Анфим. Цей лист, можливо, є вже «останнім попередженням» від Бога для Варфоломія і Анфима перед вічним прокляттям в пеклі.

Цитата: «Особливе незадоволення викликав у Патріарха Варфоломія візит групи грецьких священиків на чолі з отцем Теодором Зісісом в Грузію, Болгарію і Молдову».

Коментар: Чому це  викликало незадоволення лжепатріарха? Чи йому йдеться про добро Церкви в цих країнах, чи про просування антихристівської  глобалізації Нью Ейдж?

Цитата: «Варфоломій закликав Афінського архиєпископа вжити належних заходів щодо кліриків, які „проводять антицерковну і антиканонічну діяльністьˮ, поставивши їх перед лицем загрози «накладення санкцій, передбачених священними канонамиˮ».

Коментар: «Антицерковну і антиканонічну діяльність проводять архиєретик Варфоломій і єретик Анфим. «Санкції, передбачені священними канонами», лягають на цих двох релігійних Юд, хоча їх тепер і захищає уряд, яким вони зловживають.

Цитата: «На даний момент обох священиків викликали в церковний суд, щоб позбавити церковного сану».

Коментар: Пропонуємо, щоб на даний момент обох єретиків, Варфоломія і Анфима, викликати в церковний суд, і їх обох, як єретиків, позбавити церковного сану! І все ж, в жодному разі Божого суду вони не уникнуть!

На закінчення:

Юда Варфоломій несе відповідальність за поступову ліквідацію Святої Гори Афону і є співавторем сатанинського Страсбурзького меморандуму. Також він має на сумлінні усунення правлячого Єрусалимського Патріарха Іринея і ліквідацію правовірного Олександрійського Патріарха Петра, який виступив проти його інтриг, а потім «попав в авіакатастрофу» над морем зі своїми чотирма архиєпископами.

Візантійський Вселенський Патріархат пропонує Елладській Церкві відділитися від єретичного Константинополя, щоб захиститися від самознищення! Нехай установлять власний правовірний Патріархат!

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр                + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

http://vkpatriarhat.org.ua/?page_id=22185

 

Завантажити: Варфоломій І карає захисників православ’я (20.03.2017)

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-our-mission-on-earth-is-to-serve ua-remain-faithful-to-jesus-and-his-word ua-do-you-have-problems-go-to-jesus xreshennja-na-pokajannja-pryjnjaly ua-whom-are-you-seeking ua-a-model-for-all-christians

Календар

Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Слово життя

«І, таким чином, як через переступ одного на всіх людей прийшов засуд, так через чин справедливості одного на всіх людей приходить життєдайне оправдання»

Рим. 5,18 (від 12.08 до 26.08.2018)