Духовна мобілізація за Трампа. 2 частина

Дорогі християни США!

В ці дні і години відбувається духовна боротьба. На одному боці є наш Спаситель Ісус Христос зі своїми слугами, а на іншому – сатана зі своїми медіумами та церковними юдами (кард. ДіНардо, архиєп. Ґомес…). Йдеться не лише про буття чи небуття нашої планети, але й про вічну погибель чи вічне спасіння!

В цей історичний час ми закликали вас до духовної мобілізації, де основним пунктом є спільна молитва з 20:00 до 21:00. З вашого боку це жертва, що ви цей час не присвятите телебаченню чи інтернету, але Богу і своїй душі.

Ви питаєте: Що молитися? І як молитися? Можете молитися так, як ви звикли, але можете спробувати інтенсивну молитву віри. Як? Є кілька способів.

Наприклад, коли стишитеся в молитві, усвідомте, що Бог вас бачить. Одночасно усвідомте свої  гріхи і силу зла, яка оточує вас і весь народ. Тоді з глибини душі можете взивати тільки перше слово молитви «Отче наш». Подумки або подихом чи тихим голосом повільно повторюйте: «Отче наш», усвідомлюючи, що говорите з Богом. Подібно можете  повторювати і слова: «Нехай святиться ім’я Твоє в США!», або «Нехай прийде Царство Твоє в США!», або «Нехай буде воля Твоя, як на небі, так і в США!», або «Прости нам провини наші!», або «Визволи нас від лукавого!»… Одне з цих прохань, яке вас найбільше заторкне, можете наполегливо, з глибини серця, повторювати 5 хвилин. Бог чує щиру молитву.

Усвідомте, що молитвою ви включаєтеся до боротьби під прапором Христа проти сил темряви, які є під прапором антихриста. Цей час – 100 днів після інавгурації президента – для США і всього світу є історичним!

У Христі

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+  Методій, ЧСВВр           +Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

http://vkpatriarhat.org.ua/?page_id=22185

1.02.2017

 

Копії:

– Президенту і віце-президенту США

– Новому уряду США і політичним партіям

– Єпископам США

– Представникам протестантських деномінацій США

– ЗМІ США

 

Завантажити:  Духовна мобілізація за Трампа 2 частина (1.02.2017)

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-tym-jaki-jogo-pryjnjaly ua-dear-child-jesus-i-am-your-little-sheep ua-call-come-little-jesus ua-the-world-needs-jesus ua-every-day-we-have-a-chance-to-do-something-for-jesus moja-najbilsha-turbota

Календар

Січень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Слово життя

«Довідавшись, що людина оправдується не ділами закону, а через віру в Ісуса Христа, ми й увірували в Христа Ісуса, щоб оправдатися нам вірою в Христа, а не ділами закону; бо ніхто не оправдається ділами закону»

Гал. 2,16 (від 14.01 до 28.01.2018)