Nostra aetate – місія і антимісія

29.01.2017

Яка ситуація настала в Церкві за 50 років після ІІ Ватиканського собору? Замість справжньої місії настала експансія поганства на християнських територіях. Поряд з йогою почали поширюватися різні секти на основі індуїзму, наприклад трансцендентальна медитація, секта Харе Крішна і т.д. Одночасно з цілеспрямованою популяризацією китайської культури почалася інвазія поганських буддійських практик, таких як бойове мистецтво, дзен-медитації, різні масажі, окультна акупунктура, акупресура, пов’язана з магією інь-янь, фен-шуй (облаштування будинку, пов’язане з забобонами: дзвіночки, слони, черепахи, жаби).

З іншого боку, християни, вже отруєні єресями і постійною пропагандою фальшивої пошани до поганства (фактично до його демонів), перестали  усвідомлювати різницю між християнством та поганством і набули помилкового переконання, що всі начебто поклоняються одному Богу! Але погани поклоняються демонам, а не Богові! (див. 1 Кор. 10,20). Міжрелігійний діалог не є формою місії, але антимісії. Це плід єресей II Ватиканського собору.

Наступне єретичне висловлювання ІІ Ватиканського собору – що ми начебто маємо з мусульманами того самого Бога – стало причиною масової ісламізації Європи. Скільки, згідно зі статистикою, було в Європі мусульман в роки ІІ Ватиканського собору (1962-1965)? А скільки їх там зараз? Понад 50 мільйонів! Але Франциск далі просовує масову ісламізацію – в кожну парафію, в кожен монастир і в кожне прочанське місце. Хіба ми не знаємо, як закінчили колишні християнські країни Північної Африки, і що сталося з християнськими територіями разом зі столицею християнської імперії Константинополем після їх окупації ісламом (1453 р.)? В Туреччині є всього 0,1% християн. Ми чуємо про бомбові  атентати, авіатеракти, тероризм ІД, ісламісти відрізають християнам голови і провокаційно знімають це на відео. Але християнська ієрархія і далі мантрує про обов’язок допомогти мусульманським «біженцям». У Сирії перед Різдвом 2016 року ісламісти по-звірськи замучили в машинах для змішування хліба 250 християнських дітей до 4 років, а старших дітей спалили чи замучили іншим способом. Християнський світ мовчить на це, не бачить і не чує! А геноцид 1,5 мільйонів вірмен в 1915 році? Про це також забув?

Конференція єпископів США замість того, щоб заступитися за християнських мучеників, видає документи про т.зв. діалог, в яких просовує ісламізацію США, при чому всупереч позиції сучасного президента.

Якщо б позиція Nostra аetate і Конференції єпископів США пропагувалась в Церкві вже 400 років тому, то до сьогодні вся Африка і Америка залишилися б поганськими, і більше того, християнська Європа була б вже ісламізована, подібно як території Туреччини і  Північної Африки. А якщо б декларація Nostra аetate була проголошена ще на Першому соборі в Єрусалимі? Тоді християнство було б в зародку поховано!

Католики стоять перед дилемою: з одного боку ігноруються основні правди вчення Церкви і офіційно проповідуються єресі, але з іншого боку аргументується вченням Церкви, що ні папа, ні собор не можуть помилятися. Відповіддю на цю дилему є догматична булла папи Павла IV Cum ex apostolatus officio (1559): якщо папа, кардинал або єпископ є єретиком, то все, що він робить, є недійсним! Папа, який ухвалив єретичні документи II Ватиканського собору, не зробив з єресей істину, але накликав на себе екскомуніку latae sententiae (1965).

Nostra аetate протирічить Біблії, Священній Традиції, вченню всіх попередніх соборів та папських документів, а також в ній немає жодної переємності церковного вчення.

Перший крок покаяння – назвати єресі єресями. Другий крок покаяння – компенсувати духовну шкоду, яка проявилась, насамперед:

а) в ліквідації місії і відкритті антимісії поганства на християнських територіях;

б) в навчанні єресей неомодернізму історично-критичного методу, який заперечує всі основні правди віри;

в)в легалізації гріха і поширенні гомосексуалізму (Франциск цілує ноги транссексуалістам…).

Мусить бути відновлене правовірне вчення і настати:

1) місія серед католиків, які через єресі відпали від спасительної віри;

2) місія серед поган, тобто буддистів, індуїстів, анімістів, а також місія серед мусульман і євреїв! Христова заповідь звучить незмінно: «Ідіть до цілого світу і зробіть учнями всі народи» (див. Мт. 28,19 і Мр. 16,15) «Хто увірує, буде спасенний, хто ж  не увірує, буде засуджений» (Mр. 16,16).

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+  Методій, ЧСВВр  +Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

http://vkpatriarhat.org/?page_id=22185

 

Копії: Католицьким і православним єпископам; Представникам протестантських Церков в США; ЗМІ

 

Завантажити: Nostra aetate – місія і антимісія (29.01.2017)

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-the-duty-of-mission ua-the-essence-of-holiness ua-god-wants-us-to-obey-him-of-our-own-free-will ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed

Календар

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Слово життя

«Мені бо милий, за внутрішньою людиною, закон Божий, але я бачу інший закон у моїх членах, який воює проти закону мого ума і підневолює мене законові гріха, що в моїх членах.»

Рим. 7,22-23 (від 25.08. до 8.09.2019)