Слово для Польщі 3 частина: Чи повернеться Польща до здорових коренів віри? (+ відео)

10.01.2017

Вимоги, які дає Ватикан Франциска, ставлять Польщу перед рішенням: або прийме Францискову дорогу апостазії, або через покаяння повернеться до здорових коренів віри.

Цитата Кобилінського: «Ми в Польщі поки що не стоїмо перед викликом евтаназії, це стосується швидше таких країн, як Канада, Франція, Великобританія, Німеччина чи Голландія… Думаю, що для Польщі важливішою є проблема децентралізації Католицької Церкви. Те, що сталося в Канаді, – це яскравий приклад децентралізації».

Відповідь: Кобилінський каже, що те, що сталося в Канаді, на прикладі евтаназії, є яскравим прикладом децентралізації. Але цим підтверджує, що децентралізація не стосується лише пасторації, у чому її прихильники намагаються переконати громадськість, але стосується прямо доктрини Церкви. Отож йдеться про поділ, який в рамках Церкви офіційно уможливлює існування єретичної структури.

Цитата: «З огляду на те, що ми є найбільшою католицькою країною в Європі, вартувало б розпочати дискусію в Польщі на цю тему. Було б потрібно краще зрозуміти цей всесвітній процес децентралізації, бо і в Польщі до нього швидше чи пізніше дійде».

Відповідь: Чому Кобилінський хоче розв’язати в Польщі дискусію про децентралізацію? Бо відповідно до нової методології психологічних війн необхідно, щоб сучасний розвал Церкви назвався позитивним поняттям, і щоб через постійні дискусії про децентралізацію люди звикли до цієї теми. Тоді перестануть захищатися від тієї духовної отрути, яка прихована за цим позитивним поняттям. Фактично йдеться про активізацію процесу ліквідації християнства в Польщі.

Цитата: «Буде важко вирішити, чи нам вдасться зберегти єдиний підхід щодо певних питань на цілій території Польщі, тобто чи ми від Катовіц через Варшаву і аж до Бєлостока матимемо однакове розуміння Сповіді, Святих Таїнств, евтаназії та інших речей, або чи настане розділення, як наприклад в Австралії, Канаді чи Швейцарії, що одна польська єпархія прийме рішення «А», а друга рішення «Б», а це питання надзвичайно важке, цікаве, і було б добре почати в Польщі дискусії на цю тему».

Відповідь: Кобилінського не цікавить, чи Польща буде правовірно католицькою, чи буде повністю приймати єретичний руйнівний процес, який вже відбувається в сучасній Церкві від II Ватиканського собору. Франциск сьогодні завдає завершальні смертельні удари схваленням гомосексуалізму, жестом цілування ніг транссексуалам та систематичним просуванням ісламізації в кожну парафію і в кожен монастир. Польський народ у своїй історії черпав силу з істинного католицизму. Але сьогодні цей істинний католицизм в корені ліквідується, при чому поступово, єресями, які заперечують самі основи християнства. Також він ліквідується течією синкретизму, який руйнує здорове джерело віри. З цього джерела Євангелія і Традиції черпали силу місіонери, а також мученики і всі святі.

Т.зв. децентралізація просовує офіційну легалізацію отруйних єресей як нової доктрини Церкви. Крім них псевдопапа Франциск пропагує ісламізацію, а в ексгортації Amoris laetitia – скасування моральних принципів. Все це призводить до зникнення християнства в Європі, отож і в Польщі. Це необхідно знати і правдиво запитати: Як поставиться Польща до цього приготованого самогубства? Але це суттєве питання не цікавить пана Кобилінського та інших ліберальних теологів, і вони навіть не думають вести про це правдиву дискусію. Їх цікавить лише те, щоб досягти єдиного підходу, але їхнього – єретичного. Якщо б усі поляки мали мати разом з Кобилінським єдиний підхід, то закінчили б в єресі, тобто були б співучасниками масового самогубства католицизму в Польщі. Порятунок в даній ситуації – відділитися від єретиків і таким чином зберегти католицьке вчення – і навіть ціною того, що вся Польща відділиться від сучасного єретичного Ватикану, який представляє Франциск. Догматична булла Павла IV каже, що якщо б папа впав у єресь, то все, що він робить, є недійсним і такого папу-єретика не сміємо слухати і повинні від нього відділитися. А це справжня децентралізація – для порятунку правовірної спасительної віри і Польщі. Цим Польща не відокремлюється від Апостольського Престолу, але тільки відділяється від єретика, який окупує і ліквідує Католицьку Церкву. Тоді з Польщі може прийти обнова справжнього папства і обнова всієї Церкви. Але це неможливо без правдивого покаяння і без витривалої молитви всіх щирих католиків Польщі.

Пан Кобилінський спокійно назве єресь «рішенням А», а правовірне вчення – «рішенням Б». Отож, за його словами, якщо ми підемо в пекло, то це «рішення А», а якщо підемо до неба, то це «рішення Б», і він в цьому не бачить жодної суттєвої різниці. Він вже не розрізняє між вічним життям і вічною смертю. Це плоди єресей після ІІ Ватиканського собору.

Цитата: «Це, звісно ж, Коперніківський переворот! Це революція, якої Католицька Церква ще не пережила за всі 2000 років, бо цей процес, який буде завершуватися перед нашими очима, призведе до глибокої зміни у розумінні багатьох питань, які в католицизмі були незмінними впродовж 2000 років».

Відповідь: Це не Коперніківський переворот, це переворот антихриста! Це не революція, а самогубство, якого Церква не зазнала протягом усіх 2000 років. Знаємо, що архітектори Нового Світового Порядку (НСП) планують заснування однієї церкви антихриста. Перед вступом до неї мусить настати зміна у розумінні багатьох питань, які в Церкві були незмінними впродовж 2000 років.

Цитата: «Як ми, Польща, центр Європи, знаходячись між російським східним православ’ям і західним європейським атеїзмом, як ми можемо опинитися в цьому великому історичному процесі?… Цей процес вимагає грандіозної інтелектуальної, духовної та моральної праці…».

Відповідь: Не йдеться про якийсь індиферентний «великий історичний процес», але так, як Кобилінський далі уточнює, про «глобальний планетарний процес змін, що завершується в Католицькій Церкві». Метою глобалізації є редукція населення планети до одного мільярда, тобто йдеться не тільки про ліквідацію християнства, але прямо про автогеноцид планети! Це дійсно вимагає зміни мислення і «грандіозної праці»!

Але в Польщі потрібно здійснювати грандіозну роботу для порятунку християнства, для порятунку сімей, порятунку моральних цінностей, порятунку безсмертних душ від вічної погибелі!

Цитата Кобилінського: «У різних католицьких країнах ми маємо таку децентралізацію вже декілька десятиліть, наприклад, це стосується Швейцарії, Німеччини, Австралії чи Нової Зеландії, де є парафії, єпархії і території, які мають Таїнство Сповіді, і такі, де Таїнства Сповіді не існує вже понад п’ятдесят років. Це фактична децентралізація».

Відповідь: Кобилінський відкрив нам, чим насправді є децентралізація. Це не тільки спроба скасування папства, але й самознищення Церкви. Таїнства Сповіді вже не існуватиме, мабуть, вона буде уділятися лише святотатськи для самогубців перед евтаназією. Завдяки синкретизму ми вже не будемо поклонятися Триєдиному Богу, але всім демонам, яким поклоняються і приносять жертви погани. Це нова модель церкви антихриста, до якої веде децентралізація з Франциском, Кобилінським та подібними псевдопророками.

 

Правдива реформа, навернення, покаяння і наслідування Христа.

В який час ми живемо? В якій ситуації сьогодні є християни? У політичній сфері нами керує Брюссель, а ним – архітектори НСП. Їх мета – ліквідація християнства і всіх моральних цінностей. Крім того, бачимо цілковиту зраду Ватикану на чолі з Франциском. Мас-медіа є найсильнішою зброєю інформаційної та психологічної війни і мають глобалізаційні цілі. Єретичні теологи і Францисковий Ватикан завдають удар в спину щирим католикам. Єдиним порятунком є Христос. Нашою найсильнішою заступницею перед Ним є Пресвята Богородиця. Отож нам залишається лише почати регулярно молитися в спільному намірі: обнова правовірної Церкви в Польщі. Нехай окремі люди і сім’ї протягом усього цього року, який є річницею появ у Фатімі (1917), моляться Святу вервицю, а також інші молитви, і це щодня, передусім в спільний час від 20:00 до 21:00. На закінчення, тобто о 21:00, хай священики там, де перебувають, дають благословення тим, які молилися.

У чому саме польський народ повинен покаятися? Це дуже боляче, але ми повинні сказати правду:

А) Канонізація Івана Павла II є недійсною, і з цього треба робити висновки.

Б) Єретичне вчення необхідно замінити правовірним.

До п. А) Канонізація Івана Павла II є недійсною з наступних причин:

а) Канонізацію проголосив псевдопапа Франциск, який є явним єретиком. Відповідно до доктринальної булли Павла IV, все, що єретик чинить, є недійсним.

б) «Канонізований» також був єретиком. Чому?

1) Папським авторитетом дозволяв, щоб єресі неомодернізму поширилися по всій Церкві.

2) Він здійснив апостатичний жест в Асижі (1986, 2002), яким втілив єресь, що християнство і поганські культи є альтернативними дорогами до спасіння. Цим поставив на один рівень Христову відкупительну смерть на хресті і поганську пошану до демонів. А це єресь максима!

3) Він скасував довголітню анатему на масонів (1983), а тим самим фактично їх легалізував та відкрив їм двері і на ключові позиції в Церкві.

4) Не карав, але прикривав педофілію священиків в США, Ірландії, Австралії і т.д., а тому є співвинним у педофільних скандалах та у їх поширенні в Церкві.

Ніколи за ці чотири серйозні гріхи він публічно не каявся!

Те, що він вшановував Діву Марію, говорив проти абортів, увів поляків у Ватиканські конгрегації, не змінює ту реальність, що просунув єресі, а тому не можемо його вшановувати і наслідувати як святого! Інакше закінчимо в пеклі. Єретик Франциск канонізацією Івана Павла II підтверджує його єресі як інше євангеліє. Але за інше євангеліє, згідно Гал. 1,8-9, падає прокляття (виключення, анатема).

До п. Б) Єретичне вчення необхідно замінити правовірним.

Формація священиків від II Ватиканського собору проводиться в дусі неомодернізму, історично-критичного методу, який заперечує основи цілого християнства: натхнення Святого Письма, Христову відкупительну смерть на хресті, Його історичне і реальне воскресіння, всі Його чуда і всі чуда в Святому Письмі.

Наступним єретичним напрямком у формації священиків став синкретизм з поганством. Йдеться про пошану до поганських культів, фактично і до їх демонів (Nostra аetate). Жест Івана Павла II в Асижі дав всій Католицькій Церкві прецедент внутрішньої апостазії. Синкретизм є гріхом проти Першої Заповіді Декалогу: «Не матимеш інших богів, не будеш чомусь такому поклонятися, ані цьому служити» (пор. Втор. 5,6-9). Вимога відділитися від цих форм поганства одночасно означає відділення від всіх сучасних форм окультизму, які інтенсивно пропагуються через літературу, мас-медіа і псевдокультуру. Йдеться про різні приховані форми віщування, магії і спіритизму.

Ісус є Правда і Він каже щирим полякам: «Пізнаєте правду, і правда вас визволить» (Ів. 8,32).

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Католицького Патріархату

+ Методій, ЧСВВр        + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

http://vkpatriarhat.org/?page_id=22185

 

Копії:

–       Держсекретаріату Ватикану

–       Канадським єпископам

–       Єпископам Європи

–       ЗМІ

 

Завантажити: Слово для Польщі 3 частина: Чи повернеться Польща до здорових коренів віри? (10.01.2017)

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-pure-love-of-god ua-our-mission-on-earth-is-to-serve ua-remain-faithful-to-jesus-and-his-word ua-do-you-have-problems-go-to-jesus xreshennja-na-pokajannja-pryjnjaly ua-whom-are-you-seeking

Календар

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30  

Слово життя

«Так само й ви вважайте себе за мертвих для гріха, а за живих для Бога, в Христі Ісусі»

Рим. 6,11 (від 04.11 до 18.11.2018)