Відкритий лист чотирьом кардиналам /В. Брандмюллеру, Р. Берку, К. Каффарі та Й. Майснеру/

25.11.2016

Шановні монсеньйори!

Ви написали і опублікували лист Франциску Бергольйо. Дуже делікатно ви вимагали від нього необхідний мінімум, тобто пояснення, чи його висловлювання в ексгортації Amoris laetitia в конкретних пунктах не протирічать ексгортації Івана Павла II Veritatis splendor. До сьогодні Франциск не дав вам жодної відповіді і, очевидно, ані не дасть.

Слід публічно оцінити вашу відвагу вийти за межі релігійної коректності. Це вихід з-під фальшивого послуху, який некритично приймає і найбільші єресі, які суперечать Святому Письму і Священній Традиції (див. Ді.4,19). Ви зробили цей героїчний крок на захист Божого закону і Церкви. В даний час відбувається процес масового самознищення Церкви єресями, міжрелігійним діалогом, ісламізацією, схвалюванням аморальностей (Франциск цілує ноги транссексуалам)… Насправді таким чином ставиться догори ногами усе Євангеліє, Традиція апостолів і все християнство. Факт залишається фактом, що Франциск є панєретик і що згідно доктринальної енцикліки Павла IV Cum ex apostolatus officio він є недійсним папою! Слухати його і підчинятися йому більше, ніж Божому слову і Священній Традиції – це знак єдності з єрессю. Кожен, хто слухає його і має з ним внутрішню єдність, перебуває під Божою анатемою згідно Гал. 1,8-9. Єдина дорога порятунку для Церкви – це внутрішньо і зовнішньо відректися псевдопапи і духа, якого він представляє! Засобом для цього є актуально сконкретизована обнова Хрещення. В доданому формулярі ми подаємо її вам, всім кардиналам, всім єпископам, всім священикам і всій католицькій громадськості. Якщо комусь здасться, що в формулюваннях є щось незрозуміле, ми охочі надати публічне пояснення. Вимога обнови для сучасної Католицької Церкви є Божою вимогою, з якої Бог на Страшному суді буде вимагати звіту – від кожного кардинала, єпископа, священика і мирянина!

Наш Візантійський Вселенський Патріархат в даний час є пророчим голосом волаючого в пустелі. В цей передріздвяний час 2016 року приготуйте дорогу для Господа!

У Христі

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр        + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

+ Самуїл, ЧСВВр

прес-секретар ВВП

vkpatriarhat.org/?page_id=22185

Копії:

– Кардиналам і єпископам Католицької Церкви

– Православним єпископам

– Представникам політичної влади в Америці та Європі

– ЗМІ

 

Формуляр:

Відновлення Хрещення: відречення сатани і духів зла

та свідоме прийняття

і визнання основних правд Євангелія та Священної Традиції

 

1) Відрікаюся духа антихриста, духа історично-критичного неомодернізму і атеїзму, який є за ним!

2) Відрікаюся духа синкретизму і духа Nostra aetate, тобто духа пошани до поганських культів і їх демонів, та їх вираження в міжрелігійному діалозі (Асиж, Астана…)!

3) Відрікаюся духа гендер-ідеології, яка просовує всі форми сексуальних збочень ЛГБТК!

4) Відрікаюся духа сатанізму за ювенальною юстицією, який психічно, сексуально і фізично тиранізує і вбиває дітей!

5) Відрікаюся сатани і демонів, передусім тих, які в даний час діють через різні приховані форми магії, віщування і спіритизму (гомеопатія, акупунктура, гіпноз, ворожіння маятником…) і духа Нью Ейдж!

6) Відрікаюся духа масонства та Нового Світового Порядку, який програмує моральний, духовний і фізичний автогеноцид людства!

7) Відрікаюся всіх церковних демонів, передусім духа фарисейства, садукейства, церковної гордині, бездухої обрядовості, мертвого законництва і юдівського грошолюбства.

Вірю і визнаю, що за мене і за мої гріхи Господь Ісус Христос помер на хресті і на третій день воскрес із мертвихреально та історично!

Приймаю Господа Ісуса за свого Спасителя і віддаю Йому та щодня хочу віддавати своє життя!

Приймаю і щодня хочу приймати заповіт з хреста, виражений словами Ісуса до учня: «Ось Мати твоя!»!

Приймаю і щодня хочу приймати в повноті Святого Духа, щоб бути «мартирем» Христа, як апостоли!

 

Підпис кардинала (єпископа, священика) ________________________ Дата ___________2016 р. Б.

 

Завантажити: Відкритий лист чотирьом кардиналам /В. Брандмюллеру, Р. Берку, К. Каффарі та Й. Майснеру/ (25.11.2016)

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-what-did-jesus-do-for-you isus-i-sjogodni-duchovno-prychodyt ua-chrystos-narodzujetsja ua-god-is-almighty ua-realize-in-prayer-jesus-is-here ua-the-life-of-a-christian-is-a-spiritual-battle

Календар

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  

Слово життя

«Хіба не знаєте, брати, що закон панує над людиною, поки вона живе? Отак і заміжня жінка, поки живе чоловік, зв’язана з ним законом; а коли помре чоловік, вона звільняється від закону чоловіка»

Рим. 7,1-2 (від 10.02 до 24.02.2019)