Пророцьке слово для України

«Так само Содом і Гомора з сусідніми містами, які подібно до них віддались були розпусті й кинулися за іншим тілом, лежать як приклад, скарані вічним вогнем» (Юд. 7).

Господь сказав: «Життя й смерть появив Я перед тобою, благословення і прокляття. Вибирай життя.» (Втор. 30,19).

Шановні представники християнських Церков, єпископи, священики, монахи та інші християни і люди доброї волі!

21 жовтня 2016 р. т.зв. Експертною радою (ЛГБТ) при Верховній Раді України був просунений законопроект про т.зв. цивільне партнерство, тобто про укладання гомосексуальних шлюбів. Сьогодні Бог через нас закликає кожного щирого українця: Не будь байдужий до самогубної програми, яка включає цей законопроект! Ми, єпископи Візантійського Вселенського Патріархату (BВП), до 2015 року перебували в Україні. Ми знаємо український менталітет і любимо український народ. Ми хочемо для нього добра дочасного і вічного!

Законопроект про т.зв. цивільне партнерство був переданий цією т.зв. Експертною радою ЛГБТ в Міністерство юстиції України для проведення т.зв. експертизи, а потім на ухвалення до Верховної Ради. Що стосується експертного висновку, нагадуємо, що до 1992 року Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) зараховувала гомосексуалізм до списку психічних захворювань. З ідеологічних причин він був вилучений з цього списку, але фактом залишається те, що гомосексуалізм є психічним захворюванням! Якщо експертиза в Міністерстві юстиції не здійснюється під тиском політичної чи фінансової корупції, то вона мусить базуватися на цьому об’єктивному факті. Крім того, щоб ця експертиза відповідала фаховим критеріям, вона повинна включати статистичні дані впливу гомосексуалізму на суспільство. Що стосується поширення захворювань, то наприклад тільки в Америці 70% поширювачів СНІДу є гомосексуалістами. Серйозні інфекційні захворювання, такі як гепатит В, також на 80% поширюються гомосексуалістами. Щодо злочинності статистики показують, що в Америці у камері смертників понад 50% ув’язнених є лесбіянками. 50% вбивств в Нью-Йорку здійснюють гомосексуалісти. В Лос-Анджелесі 30 000 дітей були зловжиті гомосексуалістами. І це статистика ще з кінця минулого століття, а на сьогодні відсоток поширення хворіб і злочинності є набагато більшим. Отож, після експертного висновку даний законопроект мав би бути Верховною Рада України однозначно відкинений! Але якщо народ не буде домагатися запровадження правди та справедливості, цей обманний, злочинний та самогубний закон буде просунено!

Як передумову надання економічної допомоги, ЄС поставив президенту однієї з Африканських держав вимогу узаконення гомосексуалізму. Однак президент відповів: «Ми краще будемо їсти траву, ніж узаконити це збочення для власного самогубства».

Сьогодні з досвіду ЄС абсолютно ясно, що схваленням одностатевих шлюбів не закінчується. Потім прийдуть закони для усиновлення дітей гомосексуалістами, закони для викрадання дітей у люблячих батьків з метою передачі їх гомосексуалістам, закони для легалізації наркотиків, закони для покарання ксенофобії з метою просунення мультикультуралізму та квот для прийняття т.зв. біженців. За кожного неприйнятого мусульманина дана країна в ЄС мусить заплатити 250 000 євро.

Сьогодні йде боротьба, спрямована на вбивство душі українського народу, яка є християнською. Потім під позитивними поняттями і в Україні настане легалізація евтаназії, видаляння людських органів, чіпування (поки що в ЄС чіпують собак та інших тварин). У Швеції умовою вступу у деякі вищі навчальні заклади є чіпування студентів на руку. Це все злочинні закони, які просовуються в окремі держави під санкціями. Держави стають неоколоніями глобалістів Нового світового порядку. Цьому самогубству сприяють місцеві зрадники, якими є т.зв. «благодійні фонди» і неприбуткові організації, які фінансуються з Заходу. Також інтенсивно просуваються масонські організації та їхні сателіти, такі як Ротари чи Лайонс-клуб, а також приховано підпорядковані масонам ордени – орден Станіслава, Михаїла, Реєстрове козацтво і Лицарі Колумба (які просовує кард. Л.Гузар разом з С. Шевчуком). Ці обманені люди за американські долари копають могилу власному народу, і часто цього навіть не усвідомлюють.

Що тепер повинні робити українці? Проводити маніфестації за порятунок сім’ї! Але з конкретною вимогою не допустити узаконення т.зв. цивільного партнерства! Нехай результатом кожної маніфестації буде петиція зі збором підписів проти законопроекту про цивільні партнерства, яка буде надіслана Міністерству юстиції, а її копія Голові Верховної Ради.

У просуненні Майдану майже всі священики УГКЦ особисто брали участь через мобілізацію своїх парафій. Нехай же сьогодні, з ще набагато більшою ревністю і жертовністю, вони організують рятівні маніфестації з петиціями.

Висновок:

У цій ситуації за порятунок народу повинен виступити кожен християнин, кожен священик і кожен єпископ! Якщо християни та їх пастирі залишаться пасивними, головна вина за самознищення українського народу ляже на них!

Люблячі вас:

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

і єпископи

+ Методій, єпископ-секретар ВВП

+ Тимотей, єпископ-секретар ВВП

+ Самуїл, прес-секретар ВВП

http://vkpatriarhat.org/?page_id=22185

Копії:

– Президенту України

– Міністерству юстиції України

– Генеральній прокуратурі України

– Верховній Раді України

– Православним і католицьким єпископам

– ЗМІ

 

Завантажити: Пророцьке слово для України (6.11.2016)

Оберіть мову

Пошук

Gallery

xreshennja-na-pokajannja-pryjnjaly ua-whom-are-you-seeking ua-a-model-for-all-christians dlja-toho-shob-zhyty-novym-zhyttjam-z-isusom nove-zhyttja ua-voskreslyj-isuse_0

Календар

Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Слово життя

«Всі ви сини Божі через віру в Христа Ісуса. Всі бо ви, що у Христа хрестилися, у Христа одягнулися»

Гал. 3,26-27 (від 17.06 до 01.07.2018)