Його «святість» далай-лама в Празі і міністр Герман /відкритий лист/

20.10.2016р.

В понеділок, 17 жовтня, до Праги прибув непроханий гість – його «святість» далай-лама. Ні президент, ні уряд його не запрошували і відмовилися з ним зустрітися. Привітав його тільки колишній прес-секретар Чеської єпископської конференції (ЧЄК), а теперішній міністр, Даніель Герман. Він лицемірно заявив: «Я прийму його як духовного представника однієї з церков».

1) Герман здійснив маніпуляцію. Тибетський буддизм не є церквою, а до того ж інші буддисти вважають його сектою.

2) Герман зловжив урядовими повноваженнями проти інтересів і добра Чеської Республіки. Візит далай-лами мав негативне ідеологічне закулісся. Президент Земан в даній ситуації презентує і захищає інтереси Чехії. А Герман ідеологічно захищає антинародні інтереси когось, хто має на меті завдати чеському народу моральну та економічну шкоду. Навіть в ЗМІ Герман не намагається принаймні створювати враження, що йому йдеться про національні інтереси, але виявляє, що дбає про свої інтереси та інтереси свого дядька в Канаді. Крім того, намагається хитро скомпрометувати президента. Швидше за все цим хоче відвернути увагу від реальності, що місце в уряді йому вже не належить.

Перед тим далай-лама відвідав Польщу і Словаччину. В Словаччині у своєму виступі заявив, що люди повинні навчитися бути співчутливими та ідеологічно просував ісламізацію християнських територій, коли висловився проти означування мусульман як терористів.

1) Ким власне є далай-лама?

2) Хто відкрив йому дорогу?

3) Яка мета його «місії»?

До п. 1) Далай-лама є главою тибетського поганського культу. Він вважається 14-м перевтіленням божества Авалокітешвари, тобто перевтіленим богом. Тибетський буддизм не визнає єдиного істинного Бога, а поклоняється богам, які Католицька Церква і Святе Письмо називають демонами. Перші християни відмовлялися поклонятися поганським богам і вшановувати їх. Багато з них радше йшли на муки і смерть, ніж би кинули одне зерно ладану для їх вшанування.

Вшановувати далай-ламу і творити з ним духовну єдність є ознакою апостазії, тобто відпаду від правдивого Бога. Далай-лама лицемірно говорив про свободу і любов до ближнього – співчуття. Однак факти з Тибету свідчать про протилежне – про використання знарядь для катування людей: відрізання вух і носів, ламання рук, підрізання сухожиль на ногах чи виливання гарячого клею… Жертв осліплювали, калічили, позбавляли кінцівок…Тому звичайні тибетці не бачили в китайцях окупантів, а швидше визволителів від рабського режиму і нещадної жорстокості, яка тут панувала. Один з багатьох прикладів: раб З. Т. Ванг з великої нужди вкрав дві вівці, що належали буддійському монастирю. За цей злочин йому викололи очі та скалічили руку, так що він вже ніколи не міг її використовувати. Він перестав бути буддистом і сказав: «Коли святий лама наказав осліпити мене, я переконався, що в цій релігії немає нічого доброго».

Іншим прикладом може служити відомий ще в минулому столітті євангеліст Сінгх. За проповідування Євангелія тибетський лама засудив його до смертної кари і його вкинули у висохлий колодязь, де було кілька гниючих трупів. Це наглядний приклад «співчуття» і «толерантності» до християн!

Тибетська секта «Червоні шапки» віддавна розвиває у молодих лам здатність до телепатичних контактів; насправді йдеться про контакт з демонічними енергіями. Щоб тибетські монахи т.зв. покращили «роумінг» демонічного зв’язку, використовували жорстоку практику: під наріжний камінь фундаменту нової монастирської будівлі клали молодого ламу. Перед тим юнака вводили у стан «самадхи». Вони стверджували, що трупи молодих лам видають випромінювання, яке полегшує телепатичний доступ до жаданого об’єкту.

Вершиною сліпоти християнського Заходу є створювати далай-ламі імідж морального ідола та духовної особистості. Насправді це гріх ідолопоклонства.

До п. 2) Шлях до слави відкрив далай-ламі апостатичний віденський кардинал Франц Кеніг, який також в останні дні ІІ Ватиканського Собору (1965р.) підступно просунув в документ Nostra aetate єресь про пошану до інших релігій, тобто про пошану і до їх демонів. Але це непошана до Бога і гріх проти Першої заповіді, яка забороняє поклонятися іншим богам – демонам – і постановляє: «Нехай не буде в тебе інших богів, крім Мене… Не падатимеш ниць перед ними (не будеш їм поклонятися) і не служитимеш їм» (Втор. 5,7-9).

Згодом ліберальні теологи після Собору постійно мантрували гасло про пошану з Nostra aetate, і таким чином приховано ліквідували саму суть християнської віри. У 1986 році далай-лама був в Асижі і став для ліберальних католиків символом втіленої програми Nostra aetate – насправді внутрішнього самознищення католицької віри.

Після падіння комуністичного режиму далай-ламі відкрив шлях до Чехії священик-апостат Т. Галік, який зманіпулював стареньким кардиналом Томашком. Він дозволив, щоб далай-лама вклав йому на шию хомут – «вінок дружби». Цим жестом Церква в Чехії мала підпорядкуватися псевдобогу далай-ламі! Невдовзі після цього кардинал помер. Потім Галік з президентом Гавелом часто запрошували далай-ламу до Праги.

До п. 3) До Чехії далай-лама прибув напередодні зустрічі Вишеградської четвірки, на яку чинить великий тиск Брюссель з метою ісламізації цих християнських народів. Чому далай-лама не проводить свої місіонерські поїздки до сусіднього Пакистану або Саудівської Аравії? Хай там він чесно скаже, що вважає себе перевтіленим богом, тобто що є на одному рівні з Аллахом, а тим самим є вищим від Мухамеда. Очевидно, з такої своєї «миротворчої» місіонерської поїздки він вже б не повернувся живим.

Запитуємо: Чи «місія» далай-лами в Чехії, Словаччині та Польщі веде до морального, духовного та економічного блага цих країн, чи наносить шкоду? Чи місія далай-лами є в інтересах Брюсселя та США, чи є проти інтересів цих глобалістів Нового Світового Порядку? Коли далай-лама залишив Тибет і облаштувався в Індії, тибетська емігрантська община отримувала від ЦРУ 1,7 млн. $ на рік, – це у1998 році опублікувало в своєму документі Міністерство закордонних справ США. Отож до сьогодні Америка щедро оплачує це «14-те перевтілене божество Авалокітешвари» для своїх цілей!

Президент Чехії і політики мають досить здорового глузду, що відмовилися від зустрічі з далай-ламою, але католицькі демократи в уряді показали, що є зрадниками не тільки Церкви, але й народу!

Цього «перевтіленого бога» міністр Герман, як «перевтілений ангел», в Чехії офіційно привітав. Цей свій фарисейський вчинок парадоксально коментує так, що цим начебто «зрушив чеський народ, щоб він знову мав рівну спину». Як конкретно сам Герман показує цю «рівну» спину? Горбиться і підлизується до глобалістів з Брюсселя, хоча це приносить шкоду християнству і чеському народу. Його «рівна» спина є напрочуд еластичною.

Нагадаємо, що коли Герман був прес-секретарем ЧЄК, католики, а також моральні громадяни, були згіршені та протестували, що в метро та в інших місцях був вивішений плакат, що ображав нашого Спасителя (замість Нього на хресті була повішена гола жінка). Чоловік з «рівною» спиною цих людей висміяв і нахабно стверджував, що вони не мають нічого спільного з християнством і, крім того, буцімто не розуміють сучасного мистецтва.

Наступним проявом його «рівної» спини є те, що коли він зайняв посаду міністра культури, то зупинив процес реєстрації Української Правовірної Греко-Католицької Церкви (УП ГКЦ) незадовго до його завершення. Демагогічно, без жодного аргументу і всупереч оцінці експертів, абсурдно обґрунтував це тим, що з боку УП ГКЦ начебто йдеться про якусь небезпеку «тероризму» і «екстремізму». Нагадуємо, що в Чехії схвалена релігійна громада мусульман, до якої, однак, Герман не має жодних застережень. Його ліквідація реєстрації УП ГКЦ була незаконною!

Зловживаючи урядом, через жест офіційного привітання далай-лами, він виразив, що не визнає територіальної цілісності єдиної КНР. Цей відпалий священик має такого ж духа, як єретичний священик Т. Галік. Обоє завдають шкоди християнству і народу. Відкликання Германа з посади міністра Чехії логічно запропонував та обґрунтував прес-секретар глави держави.

«Його святість» далай-лама, 14-е перевтілення поганського божества, не є для християнських народів символом співчуття, ані духовної обнови. Він є слугою релігійної та політичної глобалізації, що призводить до автогеноциду християнства і європейських народів. За цим твердженням ми, як правовірні католицькі єпископи, повністю стоїмо!

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр                + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

http://vkpatriarhat.org/?page_id=22185

 

Копії:

– Президенту і Уряду Чехії

– Президенту і Уряду Словаччини

– Президенту і Уряду Польщі

– Президентам і Урядам Росії та України

– ЗМІ

 

Завантажити: Його «святість» далай-лама в Празі і міністр Герман /відкритий лист/ (20.10.2016)

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-pure-love-of-god ua-our-mission-on-earth-is-to-serve ua-remain-faithful-to-jesus-and-his-word ua-do-you-have-problems-go-to-jesus xreshennja-na-pokajannja-pryjnjaly ua-whom-are-you-seeking

Календар

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Слово життя

«Бо хто вмер, той від гріха звільнився. Коли ж ми вмерли з Христом, то віруємо, що й житимемо з Ним»

Рим. 6,7-8 (від 21.10 до 04.11.2018)