Архимандрит Методій з Афону під анатемою

16.07.2016р.

Архимандритам і монахам

Святої гори Афон

A) Після закінчення Критського лжесобору 5 монахів сербського монастиря Хіландар на Афоні виступили з оправданим протестом.

Цитата монахів: «На Критському лжесоборі екуменізм був “прийнятий” як вчення Православної Церкви…».

Відповідь: Екуменізм відкидає ортодоксію і правдиве покаяння, без яких немає єдності у Христі (див. Ів. 17,20-21), він є зрадою Христа – духовним самогубством. Сьогодні екуменізм просовує т.зв. міжрелігійний діалог на основі пошани до поганських богів – демонів (див. II Ватиканський Собор). Це непошана і зрада Пресвятого Триєдиного Бога! Творити екуменізм з Ватиканом в теперішній час означає прийняти всі його єресі. Вони заперечують Христову відкупительну смерть на хресті як єдину дорогу до спасіння, реальне та історичне воскресіння Христа, і навіть Божественне натхнення Святого Письма.

Цитата монахів: «…у зв’язку з цим ми не можемо приходити на Богослужіння і причащатися там, де згадується єресіарх Варфоломій, який запровадив цю всеєресь».

Відповідь: Таку позицію правовірності мав би мати кожен православний монах, священик, єпископ та вірний. Якщо її не має, то це може бути через незнання. Але якщо вже свідомо створив єдність з єрессю, то цим стягнув на себе Божу анатему. Якщо не чинитиме покаяння і помре, буде навіки засуджений, бо сам себе виключив з Церкви Христової.

Цитата з преси: 5 липня 2016 р. архимандрит Методій наклав на монахів несправедливі покарання. До неділі 10 липня вони були змушенні покинути монастир Хіландар. Вони позбавлені грецького громадянства і їхні імена викреслені з монахологія.

Відповідь: Єретичний архимандрит Методій, який вигнав монахів і викреслив їхні імена з монахологія, цим жестом сам викреслив своє ім’я з Книги Життя. Якщо не покається, «його чекає друга смерть – вогненне озеро» (див. Од. 20,15).

Б) Два основні питання:

1) Чи Критський Собор є дійсним, чи недійсним?

Відповідь: Недійсним через єресь т.зв. екуменізму.

Також недійсний і тому, що проголосив єресь: «одна релігія не має права домінувати над іншою». Цим поставив наше спасіння, яке здобув нам на хресті Божий Син, на один рівень з поганськими  культами, які вшановують демонів. Це єресь максима.

Далі лжесобор просовує т.зв. усунення дискримінації, що сьогодні означає схвалення аморального гомосексуалізму і всіх сексуальних збочень.

Під терміном усунення фанатизму лжесобор узаконює карання і виключання правовірних монахів, священиків і віруючих. Прецедент вже створив єретик архимандрит Методій.

2) Чи патріарх Варфоломій стягнув на себе анатему через ініціювання та схвалення лжесобору?

Стягнув! (див. 15 правило Двократного Собору в Константинополі). Ще раніше на нього також за єресі була оприлюднена анатема згідно Гал. 1,8-9. Уряд він займає незаконно і хто згадує його в Літургії, творить єдність з його апостазією і на такого падає Боже прокляття.

В) Оприлюднення анатеми: За жест зради віри і єдності з єресями оцим оприлюднюємо анатему згідно Гал. 1,8-9 на архимандрита монастиря Хіландар Методія. Якщо він не буде каятися і помре в нерозкаяності, то буде навіки засуджений.

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Католицького Патріархату

+ Методій, ЧСВВр           + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

http://vkpatriarhat.org/?page_id=22185

 

Завантажити:  Архимандрит Методій з Афону під анатемою (16.07.2016)

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-a-model-for-all-christians dlja-toho-shob-zhyty-novym-zhyttjam-z-isusom nove-zhyttja ua-voskreslyj-isuse_0 usvidom-sobi-realnu-prysutnist-voskresloho-zhyvoho-isusa ua-isus-dijsno-voskres

Календар

Травень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

Слово життя

«Але Писання все замкнуло під гріхом, щоб віруючим була дана обітниця завдяки вірі в Ісуса Христа»

Гал. 3,22 (від 20.05 до 03.06.2018)