Архимандрит Методій з Афону під анатемою

16.07.2016р.

Архимандритам і монахам

Святої гори Афон

A) Після закінчення Критського лжесобору 5 монахів сербського монастиря Хіландар на Афоні виступили з оправданим протестом.

Цитата монахів: «На Критському лжесоборі екуменізм був “прийнятий” як вчення Православної Церкви…».

Відповідь: Екуменізм відкидає ортодоксію і правдиве покаяння, без яких немає єдності у Христі (див. Ів. 17,20-21), він є зрадою Христа – духовним самогубством. Сьогодні екуменізм просовує т.зв. міжрелігійний діалог на основі пошани до поганських богів – демонів (див. II Ватиканський Собор). Це непошана і зрада Пресвятого Триєдиного Бога! Творити екуменізм з Ватиканом в теперішній час означає прийняти всі його єресі. Вони заперечують Христову відкупительну смерть на хресті як єдину дорогу до спасіння, реальне та історичне воскресіння Христа, і навіть Божественне натхнення Святого Письма.

Цитата монахів: «…у зв’язку з цим ми не можемо приходити на Богослужіння і причащатися там, де згадується єресіарх Варфоломій, який запровадив цю всеєресь».

Відповідь: Таку позицію правовірності мав би мати кожен православний монах, священик, єпископ та вірний. Якщо її не має, то це може бути через незнання. Але якщо вже свідомо створив єдність з єрессю, то цим стягнув на себе Божу анатему. Якщо не чинитиме покаяння і помре, буде навіки засуджений, бо сам себе виключив з Церкви Христової.

Цитата з преси: 5 липня 2016 р. архимандрит Методій наклав на монахів несправедливі покарання. До неділі 10 липня вони були змушенні покинути монастир Хіландар. Вони позбавлені грецького громадянства і їхні імена викреслені з монахологія.

Відповідь: Єретичний архимандрит Методій, який вигнав монахів і викреслив їхні імена з монахологія, цим жестом сам викреслив своє ім’я з Книги Життя. Якщо не покається, «його чекає друга смерть – вогненне озеро» (див. Од. 20,15).

Б) Два основні питання:

1) Чи Критський Собор є дійсним, чи недійсним?

Відповідь: Недійсним через єресь т.зв. екуменізму.

Також недійсний і тому, що проголосив єресь: «одна релігія не має права домінувати над іншою». Цим поставив наше спасіння, яке здобув нам на хресті Божий Син, на один рівень з поганськими  культами, які вшановують демонів. Це єресь максима.

Далі лжесобор просовує т.зв. усунення дискримінації, що сьогодні означає схвалення аморального гомосексуалізму і всіх сексуальних збочень.

Під терміном усунення фанатизму лжесобор узаконює карання і виключання правовірних монахів, священиків і віруючих. Прецедент вже створив єретик архимандрит Методій.

2) Чи патріарх Варфоломій стягнув на себе анатему через ініціювання та схвалення лжесобору?

Стягнув! (див. 15 правило Двократного Собору в Константинополі). Ще раніше на нього також за єресі була оприлюднена анатема згідно Гал. 1,8-9. Уряд він займає незаконно і хто згадує його в Літургії, творить єдність з його апостазією і на такого падає Боже прокляття.

В) Оприлюднення анатеми: За жест зради віри і єдності з єресями оцим оприлюднюємо анатему згідно Гал. 1,8-9 на архимандрита монастиря Хіландар Методія. Якщо він не буде каятися і помре в нерозкаяності, то буде навіки засуджений.

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Католицького Патріархату

+ Методій, ЧСВВр           + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

http://vkpatriarhat.org/?page_id=22185

 

Завантажити:  Архимандрит Методій з Афону під анатемою (16.07.2016)

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-our-mission-on-earth-is-to-serve ua-remain-faithful-to-jesus-and-his-word ua-do-you-have-problems-go-to-jesus xreshennja-na-pokajannja-pryjnjaly ua-whom-are-you-seeking ua-a-model-for-all-christians

Календар

Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Слово життя

«І, таким чином, як через переступ одного на всіх людей прийшов засуд, так через чин справедливості одного на всіх людей приходить життєдайне оправдання»

Рим. 5,18 (від 12.08 до 26.08.2018)