Архимандрит Методій з Афону під анатемою

16.07.2016р.

Архимандритам і монахам

Святої гори Афон

A) Після закінчення Критського лжесобору 5 монахів сербського монастиря Хіландар на Афоні виступили з оправданим протестом.

Цитата монахів: «На Критському лжесоборі екуменізм був “прийнятий” як вчення Православної Церкви…».

Відповідь: Екуменізм відкидає ортодоксію і правдиве покаяння, без яких немає єдності у Христі (див. Ів. 17,20-21), він є зрадою Христа – духовним самогубством. Сьогодні екуменізм просовує т.зв. міжрелігійний діалог на основі пошани до поганських богів – демонів (див. II Ватиканський Собор). Це непошана і зрада Пресвятого Триєдиного Бога! Творити екуменізм з Ватиканом в теперішній час означає прийняти всі його єресі. Вони заперечують Христову відкупительну смерть на хресті як єдину дорогу до спасіння, реальне та історичне воскресіння Христа, і навіть Божественне натхнення Святого Письма.

Цитата монахів: «…у зв’язку з цим ми не можемо приходити на Богослужіння і причащатися там, де згадується єресіарх Варфоломій, який запровадив цю всеєресь».

Відповідь: Таку позицію правовірності мав би мати кожен православний монах, священик, єпископ та вірний. Якщо її не має, то це може бути через незнання. Але якщо вже свідомо створив єдність з єрессю, то цим стягнув на себе Божу анатему. Якщо не чинитиме покаяння і помре, буде навіки засуджений, бо сам себе виключив з Церкви Христової.

Цитата з преси: 5 липня 2016 р. архимандрит Методій наклав на монахів несправедливі покарання. До неділі 10 липня вони були змушенні покинути монастир Хіландар. Вони позбавлені грецького громадянства і їхні імена викреслені з монахологія.

Відповідь: Єретичний архимандрит Методій, який вигнав монахів і викреслив їхні імена з монахологія, цим жестом сам викреслив своє ім’я з Книги Життя. Якщо не покається, «його чекає друга смерть – вогненне озеро» (див. Од. 20,15).

Б) Два основні питання:

1) Чи Критський Собор є дійсним, чи недійсним?

Відповідь: Недійсним через єресь т.зв. екуменізму.

Також недійсний і тому, що проголосив єресь: «одна релігія не має права домінувати над іншою». Цим поставив наше спасіння, яке здобув нам на хресті Божий Син, на один рівень з поганськими  культами, які вшановують демонів. Це єресь максима.

Далі лжесобор просовує т.зв. усунення дискримінації, що сьогодні означає схвалення аморального гомосексуалізму і всіх сексуальних збочень.

Під терміном усунення фанатизму лжесобор узаконює карання і виключання правовірних монахів, священиків і віруючих. Прецедент вже створив єретик архимандрит Методій.

2) Чи патріарх Варфоломій стягнув на себе анатему через ініціювання та схвалення лжесобору?

Стягнув! (див. 15 правило Двократного Собору в Константинополі). Ще раніше на нього також за єресі була оприлюднена анатема згідно Гал. 1,8-9. Уряд він займає незаконно і хто згадує його в Літургії, творить єдність з його апостазією і на такого падає Боже прокляття.

В) Оприлюднення анатеми: За жест зради віри і єдності з єресями оцим оприлюднюємо анатему згідно Гал. 1,8-9 на архимандрита монастиря Хіландар Методія. Якщо він не буде каятися і помре в нерозкаяності, то буде навіки засуджений.

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Католицького Патріархату

+ Методій, ЧСВВр           + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

http://vkpatriarhat.org/?page_id=22185

 

Завантажити:  Архимандрит Методій з Афону під анатемою (16.07.2016)

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-what-did-jesus-do-for-you isus-i-sjogodni-duchovno-prychodyt ua-chrystos-narodzujetsja ua-god-is-almighty ua-realize-in-prayer-jesus-is-here ua-the-life-of-a-christian-is-a-spiritual-battle

Календар

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  

Слово життя

«Хіба не знаєте, брати, що закон панує над людиною, поки вона живе? Отак і заміжня жінка, поки живе чоловік, зв’язана з ним законом; а коли помре чоловік, вона звільняється від закону чоловіка»

Рим. 7,1-2 (від 10.02 до 24.02.2019)