Правий сектор оголосив про створення ветеранами АТО організації за сімейні цінності, що буде боротися з екстремістами-гомосексуалістами

«Правий сектор» заявив про створення нової організації – Союз захисту сімейних цінностей, яка виступить проти нав’язування Україні «ідей гомосексуалізму».

В заяві організації, опублікованій на сайті «Правого сектора», стверджується, що її заснували державні і політичні активісти, волонтери і ветерани АТО. Згідно ідеологів союзу, сильні сімейні цінності і традиції є основною мотивацією українців боротися за майбутнє своєї        держави. Саме тому союз має намір протиставитися «екстремістським ідеям, зокрема гомосексуалізму».

Заявивши про своє існування, учасники нової організації, «не відходячи від каси», висунули перші вимоги. Вони закликають захищати українську культуру і християнство від «екстремістів-гомосексуалістів» і заборонити проведення будь-яких публічних ЛГБТ-заходів в нашій державі. «Нехай вони своє збочене життя залишають в своїх помешканнях», – настоюють захисники сімейних цінностей.

Вони пропонують не допустити введення інституту одностатевих партнерств і виступають за відмову від Плану дій по реалізації Нацстратегії в області прав людини. При цьому, гендер, одностатеві партнерства і навіть права людини, вони називають «ідеологічними конструктами лібералізму» і вимагають «зупинити їх просовування в законодавство»

Також в Союзі хочуть, щоби МВС «викликало на килим» для пояснень послів зарубіжних країн, які приймають участь в ЛГБТ-заходах. В організації, вкрай обурені тим, що іноземні посли підтримують заходи, які спричиняють поширенню «руйнівних  для будь-якого народу ідей гомосексуалізму».

З ідеями новоствореного Союзу безпосередньо пов’язані ініціативи активістів, які борються  за захист сімʼї. У всіх областях України організовують походи за сімейні цінності.

У Тернополі пройшов парад традицйіних цінностей. У Параді взяли участь десятки сімей.

Мета такого параду – нагадати, що справжньою цінністю залишається традиційна сім’я із чоловіка і жінки. http://zz.te.ua/u-ternopoli-projshov-parad-tradytsijnyh-simej-foto/

Також рівняни пройшлися маршем за традиційну сім’ю. У неділю, 22 травня, у Рівному відбувся кількатисячний марш за розвиток традиційної християнської сім’ї.

http://qha.com.ua/ua/suspilstvo/rivnyani-proishlisya-marshem-za-traditsiinu-sim-yu-foto/7769/

Вартим уваги є і той факт, що гей-парад в Кишиневі не відбувся, а учасників гей-параду евакували з метою безпеки. Православні активісти (парламентська Партія соціалістів (ПСРМ), яка проводила фестиваль сім’ї на площі Великих національних зборів) не дозволили сексуальним меншинам пройти парадом в неділю по центру Кишинева. Міліціонери евакували ЛГБТ-активістів, щоби не допустити сутички з православними, які колоною ішли їм на зустріч. В результаті гей-парад не відбувся. https://www.youtube.com/watch?v=TNB6-lIbECA

 

Завантажити: Правий сектор оголосив про створення ветеранами АТО організації за сімейні цінності, що буде боротися з екстремістами-гомосексуалістами

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-pure-love-of-god ua-our-mission-on-earth-is-to-serve ua-remain-faithful-to-jesus-and-his-word ua-do-you-have-problems-go-to-jesus xreshennja-na-pokajannja-pryjnjaly ua-whom-are-you-seeking

Календар

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Слово життя

«А коли ви з Христом воскресли, то шукайте того, що вгорі, де Христос перебуває, сівши по правиці Бога. Думайте про те, що вгорі, а не про земне. Бо ви померли, і життя ваше поховане з Христом у Бозі»

Кол. 3,1-3 (від 07.10 до 21.10.2018)