





5 квітня 2011 року у місті Жовкві в Україні відбувся Синод єпископів УП ГКЦ і проголосив Візантійський Вселенський Патріархат. Він став самостійною духовною структурою, яка виконує пророче служіння в питанні захисту віри і моралі, як для Західної, так і для Східної Церкви. Патріархом був обраний архиєпископ Ілля, ЧСВВр, секретарями – єпископи Методій, ЧСВВр і Тимотей, ЧСВВр.
Перед заснуванням Патріархату Синод єпископів УП ГКЦ написав близько 20-ти закликів папі Бенедикту XVI, щоб в жодному випадку не проголошував беатифікацію Івана Павла II. Цим жестом він де-факто схвалив би його апостатичний напрям для всієї Церкви і відкрив би двері синкретизму з поганством. Особливо апостатичний жест Івана Павла II в Асижі став програмою поширення духовної інфекції нео-поганства всередині Церкви. Крім того, він несе відповідальність за те, що мовчанням схвалював єресі неомодернізму, які підкопали основи не лише Католицької Церкви, але й усього християнства.
Про заснування Патріархату було повідомлено Бенедикту XVI, бо до цього часу єпископи УП ГКЦ боролися за правовір’я в підпорядкуванні папі. Бенедикт XVI, як довголітній префект Конгрегації віровчення, також не погоджувався з сучасними єресями. Було очевидним, що на нього чинився надзвичайно великий психологічний тиск, який зламав його, і він проголосив беатифікацію 1.05.2011 р. Того ж дня Візантійський Вселенський (католицький) Патріархат був змушений проголосити на нього Божу анатему, а водночас і на померлого Івана Павла II. Причиною цього була необхідність захистити віруючих від подальшого прогресування самознищення Церкви через зловживання найвищим авторитетом.
Протягом п’яти років Візантійський Патріархат в сучасній духовній і психологічній війні вів боротьбу за захист правовір’я і моральних цінностей, закріплених в Божому законі. Останнім часом його боротьба особливо зосереджена на порятунок Східної Православної Церкви від процесу самознищення, в якому відіграють роль зрадницькі ієрархи, які зрадили Христа і продали Його, як Юда.
Патріархат не має в своєму підпорядкуванні жодних єпархій, він є пророчим і моральним авторитетом як для Західної, так і для Східної Церкви.
Завантажити: П’ятилітній ювілей Візантійського Вселенського (католицького) Патріархату
«Христос нас викупив від прокляття закону, ставши за нас прокляттям»
Гал. 3,13а (від 22.04 до 06.05.2018)