П’ятилітній ювілей Візантійського Вселенського (католицького) Патріархату

5 квітня 2011 року у місті Жовкві в Україні відбувся Синод єпископів УП ГКЦ і проголосив Візантійський Вселенський Патріархат. Він став самостійною духовною структурою, яка виконує пророче служіння в питанні захисту віри і моралі, як для Західної, так і для Східної Церкви. Патріархом був обраний  архиєпископ Ілля, ЧСВВр, секретарями – єпископи Методій, ЧСВВр і Тимотей, ЧСВВр.

Перед заснуванням Патріархату Синод єпископів УП ГКЦ написав близько 20-ти закликів папі Бенедикту XVI, щоб в жодному випадку не проголошував беатифікацію Івана Павла II. Цим жестом він де-факто схвалив би його апостатичний напрям для всієї Церкви і відкрив би двері синкретизму з поганством. Особливо апостатичний жест Івана Павла II в Асижі став програмою  поширення духовної інфекції нео-поганства всередині Церкви. Крім того, він несе відповідальність за те, що мовчанням схвалював єресі неомодернізму, які підкопали  основи не лише Католицької Церкви, але й усього християнства.

Про заснування Патріархату було повідомлено Бенедикту XVI, бо до цього часу єпископи УП ГКЦ боролися за правовір’я в підпорядкуванні папі. Бенедикт XVI, як довголітній префект Конгрегації віровчення, також не погоджувався з сучасними єресями. Було очевидним, що на нього чинився надзвичайно великий психологічний тиск, який зламав його, і він проголосив беатифікацію 1.05.2011 р. Того ж дня Візантійський Вселенський (католицький) Патріархат був змушений проголосити на нього Божу анатему, а водночас і на померлого Івана Павла II. Причиною цього була необхідність захистити віруючих від подальшого прогресування самознищення Церкви через зловживання найвищим авторитетом.

Протягом п’яти років Візантійський Патріархат в сучасній духовній і психологічній війні вів боротьбу за захист правовір’я і моральних цінностей, закріплених в Божому законі. Останнім часом його боротьба особливо зосереджена на порятунок Східної Православної Церкви від процесу самознищення, в якому відіграють роль зрадницькі ієрархи, які зрадили Христа і продали Його, як Юда.

Патріархат не має в своєму підпорядкуванні жодних єпархій, він є пророчим і моральним авторитетом як для Західної, так і для Східної Церкви.

 

Завантажити:  П’ятилітній ювілей Візантійського Вселенського (католицького) Патріархату

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-voskreslyj-isuse_0 usvidom-sobi-realnu-prysutnist-voskresloho-zhyvoho-isusa ua-isus-dijsno-voskres ua-isuse-razom-z-toboju ua-svij-pohljad-my-povynni-zvernuty ua-jesus-prays-for-those

Календар

Квітень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер    
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30  

Слово життя

«Христос нас викупив від прокляття закону, ставши за нас прокляттям»

Гал. 3,13а (від 22.04 до 06.05.2018)