Проголошення анатеми – Божого прокляття на єпископів Молдови

29.02.2016р.

В Молдові 2 монастирі і 12 священиків виступили на захист православної віри, Євангелія і Священної Традиції. Подібно, як вони, сьогодні проти архиєретика патріарха Кирила виступив би і святий Василій, святий Атанасій та інші захисники правовір’я. Кирило маніпуляційним способом підготував Всеправославний Собор-2016 і через екуменізм з єресями Ватикану прикладає зусилля до самознищення Православної Церкви і спасительної віри! За цей та інші злочини проти Христа, Церкви і російського народу на псевдопатріарха Кирила була проголошена вже кількакратна анатема. Хто свідомо творить єдність з духом і програмою самогубства Православної Церкви, запланованою Кирилом, на того також падає Боже прокляття, анатема.

Синод Молдови був поставлений перед рішенням: або буде захищати беззахисних овець, які звернулися до молдавських єпископів, як до пастирів, або виявиться групою зрадників Христа і Церкви, яка підпорядкувалася антихристівській системі, яку просуває в Православну Церкву архиєретик Кирило.

Сім єпископів Молдови зрадили Христа, Церкву і свій народ та лицемірно засудили захисників правовір’я.

За цей жест Візантійський Вселенський Патріархат в силі апостольського і пророчого служіння, в авторитеті і в Ім’я Триєдиного Бога, Отця, Сина і Святого Духа, проголошує і оприлюднює перед усім християнським світом Божу анатему – прокляття згідно Гал. 1,8-9 – конкретно на цих єпископів Молдови:

Володимира, Митрополита Кишинівського і всієї Молдови;

Саву, архиєпископа Тираспольського і Дубосарського;

Анатолія, єпископа Кагульського і Комратського;

Петра, єпископа Унгенського і Ниспоренського;

Маркела, єпископа Бельцького і Фелештського;

Никодима, єпископа Єдинецького і Бричанського;

Іоанна, єпископа Сорокського, вікарія Кишинівської єпархії.

Якщо хтось із анатемізованих помре, не покаявшись у своїй зраді Христа і Церкви, буде навіки засуджений! Перелічені духовні злочинці вже займають церковні посади незаконно і віруючі, які перебувають з ними в духовній єдності і підпорядковуються їм, стягують на себе Боже прокляття. Вони повинні від них відділитися, як говорить св. Василій, як від безбожників! Жест конкретного покаяння для них – признати свій злочин і публічно (кожен у своїй єпархії) відділитися від архиєретика Кирила та перестати згадувати його у Святій Літургії.

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр       + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

http://vkpatriarhat.org/?page_id=22185

 

Копії:

– Православним єпископам

– Членам Молдавської влади

– ЗМІ

 

Завантажити: Проголошення анатеми – Божого прокляття на єпископів Молдови (29.02.2016)

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-a-model-for-all-christians dlja-toho-shob-zhyty-novym-zhyttjam-z-isusom nove-zhyttja ua-voskreslyj-isuse_0 usvidom-sobi-realnu-prysutnist-voskresloho-zhyvoho-isusa ua-isus-dijsno-voskres

Календар

Травень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

Слово життя

«Але Писання все замкнуло під гріхом, щоб віруючим була дана обітниця завдяки вірі в Ісуса Христа»

Гал. 3,22 (від 20.05 до 03.06.2018)