Проголошення анатеми – Божого прокляття на єпископів Молдови

29.02.2016р.

В Молдові 2 монастирі і 12 священиків виступили на захист православної віри, Євангелія і Священної Традиції. Подібно, як вони, сьогодні проти архиєретика патріарха Кирила виступив би і святий Василій, святий Атанасій та інші захисники правовір’я. Кирило маніпуляційним способом підготував Всеправославний Собор-2016 і через екуменізм з єресями Ватикану прикладає зусилля до самознищення Православної Церкви і спасительної віри! За цей та інші злочини проти Христа, Церкви і російського народу на псевдопатріарха Кирила була проголошена вже кількакратна анатема. Хто свідомо творить єдність з духом і програмою самогубства Православної Церкви, запланованою Кирилом, на того також падає Боже прокляття, анатема.

Синод Молдови був поставлений перед рішенням: або буде захищати беззахисних овець, які звернулися до молдавських єпископів, як до пастирів, або виявиться групою зрадників Христа і Церкви, яка підпорядкувалася антихристівській системі, яку просуває в Православну Церкву архиєретик Кирило.

Сім єпископів Молдови зрадили Христа, Церкву і свій народ та лицемірно засудили захисників правовір’я.

За цей жест Візантійський Вселенський Патріархат в силі апостольського і пророчого служіння, в авторитеті і в Ім’я Триєдиного Бога, Отця, Сина і Святого Духа, проголошує і оприлюднює перед усім християнським світом Божу анатему – прокляття згідно Гал. 1,8-9 – конкретно на цих єпископів Молдови:

Володимира, Митрополита Кишинівського і всієї Молдови;

Саву, архиєпископа Тираспольського і Дубосарського;

Анатолія, єпископа Кагульського і Комратського;

Петра, єпископа Унгенського і Ниспоренського;

Маркела, єпископа Бельцького і Фелештського;

Никодима, єпископа Єдинецького і Бричанського;

Іоанна, єпископа Сорокського, вікарія Кишинівської єпархії.

Якщо хтось із анатемізованих помре, не покаявшись у своїй зраді Христа і Церкви, буде навіки засуджений! Перелічені духовні злочинці вже займають церковні посади незаконно і віруючі, які перебувають з ними в духовній єдності і підпорядковуються їм, стягують на себе Боже прокляття. Вони повинні від них відділитися, як говорить св. Василій, як від безбожників! Жест конкретного покаяння для них – признати свій злочин і публічно (кожен у своїй єпархії) відділитися від архиєретика Кирила та перестати згадувати його у Святій Літургії.

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр       + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

http://vkpatriarhat.org/?page_id=22185

 

Копії:

– Православним єпископам

– Членам Молдавської влади

– ЗМІ

 

Завантажити: Проголошення анатеми – Божого прокляття на єпископів Молдови (29.02.2016)

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-what-did-jesus-do-for-you isus-i-sjogodni-duchovno-prychodyt ua-chrystos-narodzujetsja ua-god-is-almighty ua-realize-in-prayer-jesus-is-here ua-the-life-of-a-christian-is-a-spiritual-battle

Календар

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  

Слово життя

«Хіба не знаєте, брати, що закон панує над людиною, поки вона живе? Отак і заміжня жінка, поки живе чоловік, зв’язана з ним законом; а коли помре чоловік, вона звільняється від закону чоловіка»

Рим. 7,1-2 (від 10.02 до 24.02.2019)