Проголошення анатеми – Божого прокляття на єпископів Молдови

29.02.2016р.

В Молдові 2 монастирі і 12 священиків виступили на захист православної віри, Євангелія і Священної Традиції. Подібно, як вони, сьогодні проти архиєретика патріарха Кирила виступив би і святий Василій, святий Атанасій та інші захисники правовір’я. Кирило маніпуляційним способом підготував Всеправославний Собор-2016 і через екуменізм з єресями Ватикану прикладає зусилля до самознищення Православної Церкви і спасительної віри! За цей та інші злочини проти Христа, Церкви і російського народу на псевдопатріарха Кирила була проголошена вже кількакратна анатема. Хто свідомо творить єдність з духом і програмою самогубства Православної Церкви, запланованою Кирилом, на того також падає Боже прокляття, анатема.

Синод Молдови був поставлений перед рішенням: або буде захищати беззахисних овець, які звернулися до молдавських єпископів, як до пастирів, або виявиться групою зрадників Христа і Церкви, яка підпорядкувалася антихристівській системі, яку просуває в Православну Церкву архиєретик Кирило.

Сім єпископів Молдови зрадили Христа, Церкву і свій народ та лицемірно засудили захисників правовір’я.

За цей жест Візантійський Вселенський Патріархат в силі апостольського і пророчого служіння, в авторитеті і в Ім’я Триєдиного Бога, Отця, Сина і Святого Духа, проголошує і оприлюднює перед усім християнським світом Божу анатему – прокляття згідно Гал. 1,8-9 – конкретно на цих єпископів Молдови:

Володимира, Митрополита Кишинівського і всієї Молдови;

Саву, архиєпископа Тираспольського і Дубосарського;

Анатолія, єпископа Кагульського і Комратського;

Петра, єпископа Унгенського і Ниспоренського;

Маркела, єпископа Бельцького і Фелештського;

Никодима, єпископа Єдинецького і Бричанського;

Іоанна, єпископа Сорокського, вікарія Кишинівської єпархії.

Якщо хтось із анатемізованих помре, не покаявшись у своїй зраді Христа і Церкви, буде навіки засуджений! Перелічені духовні злочинці вже займають церковні посади незаконно і віруючі, які перебувають з ними в духовній єдності і підпорядковуються їм, стягують на себе Боже прокляття. Вони повинні від них відділитися, як говорить св. Василій, як від безбожників! Жест конкретного покаяння для них – признати свій злочин і публічно (кожен у своїй єпархії) відділитися від архиєретика Кирила та перестати згадувати його у Святій Літургії.

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр       + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

http://vkpatriarhat.org/?page_id=22185

 

Копії:

– Православним єпископам

– Членам Молдавської влади

– ЗМІ

 

Завантажити: Проголошення анатеми – Божого прокляття на єпископів Молдови (29.02.2016)

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-our-mission-on-earth-is-to-serve ua-remain-faithful-to-jesus-and-his-word ua-do-you-have-problems-go-to-jesus xreshennja-na-pokajannja-pryjnjaly ua-whom-are-you-seeking ua-a-model-for-all-christians

Календар

Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Слово життя

«І, таким чином, як через переступ одного на всіх людей прийшов засуд, так через чин справедливості одного на всіх людей приходить життєдайне оправдання»

Рим. 5,18 (від 12.08 до 26.08.2018)