Ісус є спасіння – світло на просвіту поганам

«І як сповнилися дні очищення їхнього, за законом Мойсея, вони привели його в Єрусалим поставити його перед Господом, як то написано в Господньому законі… І тоді Симеон, ведений Святим Духом, прийшов до храму. І як батьки вносили дитя-Ісуса, щоб учинити над Ним за законним звичаєм, він узяв Його на руки, благословив Бога й мовив: „Нині, Владико, можеш відпустити слугу Твого за словом Твоїм у мирі, бо мої очі бачили Твоє спасіння, що Ти приготував перед усіма народами, світло на просвіту поганам, і славу Твого люду Ізраїля”».

Ісус є спасіння, світло – вічне світло. Треба, щоб ми Йому відкривалися і ходили в цьому світлі. Просімо Господа, щоб Своїм світлом проникнув темряву гріха, яка є в нас, і хмару первородного гріха – щоб ми від неї відділилися. Треба за це просити. А це світло також з’єднане зі Святим Духом. Святий Дух привів Симеона і Анну до Єрусалимського храму саме в той час, коли туди принесли Ісуса. Тому потрібно, щоб і ми були чутливими на Духа Божого, який веде нас до світла. Ми повинні дозволити, щоб Він нас вів, як Симеона і пророчицю Анну.

«Симеон же благословив їх і сказав до Його матері Марії: „Ось Цей поставлений для падіння й підняття багатьох в Ізраїлі; Він буде знаком протиріччя, та й тобі самій меч прошиє душу, щоб відкрились думки багатьох сердець» (Лк 2,22-35).

Симеон сказав Пресвятій Богородиці, що Її душу прошиє меч, щоб відкрились думки багатьох сердець; сказав, що Ісус буде знаком протиріччя. Боже Слово також говорить, що для багатьох Він буде для підняття, а для багатьох – для падіння. Ісус дійсно є Той, хто нас спас – Божий Син, і кожна людина повинна вирішити: або прийме Христа, або відкине Його; або буде спасенною, або засудженою. Отож прихід Божого Сина зобов’язує нас – ми не можемо бути нейтральними. Тому в це свято Стрітення Господнього відновімо своє відношення до Ісуса, знову прийнявши Його за свого Спасителя і Господа:

Чи віриш, що Ісус Христос є Твій Спаситель і що помер за тебе і за всі твої гріхи? Так.

Чи віддаєш Йому все своє майбутнє? Так.

На знак того, що приймаєш Ісуса за свого Спасителя і Господа, перехрестись.

 

Завантажити: Ісус є спасіння – світло на просвіту поганам

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-the-duty-of-mission ua-the-essence-of-holiness ua-god-wants-us-to-obey-him-of-our-own-free-will ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed

Календар

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Слово життя

«Хто Його заповіді зберігає, той і перебуває в Нім, а Він у ньому; і ми знаємо, що Він у нас перебуває, від Духа, що його Він дав нам»

1Йо. 3,24 (від 14.7. до 28.7.2019)