Ісус є спасіння – світло на просвіту поганам

«І як сповнилися дні очищення їхнього, за законом Мойсея, вони привели його в Єрусалим поставити його перед Господом, як то написано в Господньому законі… І тоді Симеон, ведений Святим Духом, прийшов до храму. І як батьки вносили дитя-Ісуса, щоб учинити над Ним за законним звичаєм, він узяв Його на руки, благословив Бога й мовив: „Нині, Владико, можеш відпустити слугу Твого за словом Твоїм у мирі, бо мої очі бачили Твоє спасіння, що Ти приготував перед усіма народами, світло на просвіту поганам, і славу Твого люду Ізраїля”».

Ісус є спасіння, світло – вічне світло. Треба, щоб ми Йому відкривалися і ходили в цьому світлі. Просімо Господа, щоб Своїм світлом проникнув темряву гріха, яка є в нас, і хмару первородного гріха – щоб ми від неї відділилися. Треба за це просити. А це світло також з’єднане зі Святим Духом. Святий Дух привів Симеона і Анну до Єрусалимського храму саме в той час, коли туди принесли Ісуса. Тому потрібно, щоб і ми були чутливими на Духа Божого, який веде нас до світла. Ми повинні дозволити, щоб Він нас вів, як Симеона і пророчицю Анну.

«Симеон же благословив їх і сказав до Його матері Марії: „Ось Цей поставлений для падіння й підняття багатьох в Ізраїлі; Він буде знаком протиріччя, та й тобі самій меч прошиє душу, щоб відкрились думки багатьох сердець» (Лк 2,22-35).

Симеон сказав Пресвятій Богородиці, що Її душу прошиє меч, щоб відкрились думки багатьох сердець; сказав, що Ісус буде знаком протиріччя. Боже Слово також говорить, що для багатьох Він буде для підняття, а для багатьох – для падіння. Ісус дійсно є Той, хто нас спас – Божий Син, і кожна людина повинна вирішити: або прийме Христа, або відкине Його; або буде спасенною, або засудженою. Отож прихід Божого Сина зобов’язує нас – ми не можемо бути нейтральними. Тому в це свято Стрітення Господнього відновімо своє відношення до Ісуса, знову прийнявши Його за свого Спасителя і Господа:

Чи віриш, що Ісус Христос є Твій Спаситель і що помер за тебе і за всі твої гріхи? Так.

Чи віддаєш Йому все своє майбутнє? Так.

На знак того, що приймаєш Ісуса за свого Спасителя і Господа, перехрестись.

 

Завантажити: Ісус є спасіння – світло на просвіту поганам

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-the-moment-of-resurrection-confirmed ua-live-in-intimate-communion-with-jesus ua-the-blood-of-jesus-cleanses-us-from-every-sin SONY DSC ua-what-did-jesus-do-for-you isus-i-sjogodni-duchovno-prychodyt

Календар

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер    
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30  

Слово життя

«Коли ж роблю те, чого не хочу, то я згоджуюсь із Законом, що він добрий. Тепер же не я те чиню, а гріх, що живе в мені.»

Рим. 7,16-17 (від 21.04 до 05.05.2019)