Заклик Патріарху Вартоломію до визнання віри і до відречення єресей

21.10.2015р.
Вартоломій
Патріарх Стамбула і всієї Туреччини
з резиденцією в Женеві і в Стамбулі

Шановний Патріарху Вартоломіє!

Ви виступаєте в якості головного організатора запланованого Всеправославного Собору-2016, який в умовах нинішньої кризи християнства, на жаль, не має на меті відновлення Церкви, але якраз навпаки. 28.11.2013 р. Ви проголосили, що не є масоном; це викликало велику підозру, що насправді Ви ним є, оскільки точно виконуєте програму масонів з метою ліквідації правовірних християн і створення анти-церкви Нью Ейдж.

1) У 1963-68 роках Ви навчалися на римо-католицьких теологічних факультетах в Римі, а також у Швейцарії і в Німеччині, де в той час вже відкрито проповідувалися єресі, які заперечують саму суть християнства і просувають фальшивий екуменізм.

Шлях і програма, яку Ви просуваєте, ведуть до ліквідації Православної Церкви. Ви ліквідували православних монахів, єпископів, і навіть патріархів, які залишилися вірними Христу і Церкві. Приклад: Афон – ізоляція старих, правовірних монахів, що граничить майже з їх фізичною ліквідацією (вимикання електро-енергії, заборона на постачання медикаментів і продуктів харчування), пов’язаною і з розбійницьким нападом на монастир. Ви подбали про ліквідацію правовірного Єрусалимського Патріарха Іринея, який досі перебуває під домашнім арештом і протестує проти вовчого Собору-2016 в Туреччині. З допомогою інтриг ви просунули іншого патріарха, який працює у Вашій зрадницькій лінії. Раніше у вас були подібні проблеми з правовірним Олександрійським Патріархом Петром, який потім у 2004 році несподівано розбився. Вертоліт з ним і з декількома архиєпископами впав у море. Існує серйозна підозра, що це було сплановане вбивство. На противагу цьому, Ви з великою активністю організовували міжрелігійні «мирні» зустрічі, які все ж ведуть до самогубства православної віри і християнства. Ще у 1968 році Ви взяли участь у Генеральній Асамблеї Всесвітньої Ради Церков в Упсалі, яка є релігійним органом Нового Світового Порядку (НСП), мета якого – глобалізація в одну світову релігію Нью Ейдж. Щорічно Ви брали участь і в декількох зустрічах такого роду, а, насамперед, Ви були організатором міжрелігійних зустрічей з поганами. Наприклад, у 1994 р. Ви організували в Італії всесвітню міжрелігійну конференцію «Релігія і світ», на якій закликали християн, мусульман, індуїстів, буддистів та анімістів до «союзу і єдності в ім’я духовних принципів екуменізму, братерства і миру, оскільки всі ми єдині в дусі єдиного бога». Це твердження є єрессю і суперечить суті Євангелія. Про яку єдність духу може йти мова між християнами і язичниками? Священномученик Еміліан (3 століття) перед мученицькою смертю проголосив: «Усі боги поган – демони, і хто їм поклоняється, попаде в пекло». Подібно говорили і тисячі інших мучеників.

У 2001 році разом з президентом Єврокомісії Романо Проді Ви організували міжрегіональну зустріч «Мир Божий у світі», яка прохо-дила в Брюсселі. Разом з папою-відступником Ви брали участь у між-релігійній молитві в Асижі (2002), де були присутні погани – буддисти, індуїсти… Цей жест також є знаком апостазії і баламучення християн, що нібито християнство і поганство, яке поклоняється демонам, є рівноцінними шляхами до спасіння, а це – духовний злочин.

Ідею толерантності і т.зв. релігійної терпимості, яка в даний час толерує гріх, все можливе зло і сексуальні збочення, Ви пропагували на міжнародних форумах у Давосі (1999), у Празі «Форум 2000» (1999), на Генеральній Асамблеї ЮНЕСКО (1995), в Європарламенті (1994, 2008)… Але ця фальшива ідея релятивізує і ліквідує правду, справедливість, здорові моральні та християнські цінності.

2) Ви постійно організовуєте екологічні семінари, що в даний час свідчить про те, що пропагуєте НСП. Пропаганда екології пов’язана з найбільшим злочином – з ідеологією редукції людства до золотого мільярда, що насправді є геноцидом. Ще в 1997 році Ви відкрито проголосили гностичну ідею про зв’язок духовності з екологією. У 1995 році Ви виступили ініціатором демагогічної «програми» про океани, що включає т.зв. духовний підхід поганський релігій до води, особливо океану. Частиною цієї антинаукової і окультної «програми» були і міжнародні екологічні семінари, як наприклад в Японії і Великобританії (1995), на острові Халкі «Довкілля і етика» (1995), «Довкілля та ЗМІ» (1996), «Довкілля і справедливість» (1997), «Чорному морю загрожує криза» (Одеса, 1997), «Довкілля і бідність» (1998), «Екологічний інститут в Халкі» (1999), конференція в Стамбулі (2000). З екологічними промовами Ви виступали в Катманду (Непал) на конференції з промовистою назвою «Священні Дари Живій Планеті» (2000). Ви були організатором і учасником серії міжнародних міжрелігійних симпозіумів «Релігія, наука і навколишнє середовище»: науково-релігійний круїз по Дунаю «Ріка життя» (1999), «Адріатичне море в небезпеці» (2002), «Балтійське море – спільна спадщина» ( Естонія, 2003), «Арктика: дзеркало життя» (2007). Ці псевдо-наукові симпозіуми носили характер морських круїзів, в ході яких Ви й інші «православні» екологісти спільно молилися «за планету» з іудаїстами, магометанами і буддистами. На фотографіях Вас можна побачити посеред поган перед магічною кулею, а на інших фотографіях Ви стоїте перед великим акваріумом, що викликає серйозну підозру в окультизмі.

3) На 2016 рік Ви скликали Всеправославний Собор. Його мета – впровадження духу світу (аджорнаменто) за прикладом Ватикану. Плоди Ватикану катастрофічні: тотальна зрада Євангелія, церковної Традиції і злиття з духом світу.

Що стосується підготовки до Собору-2016, то він був запланований ще на 2011 рік, але підготовка відбувалась вже багато років тому. Комісія, яка останнім часом готує конкретну програму, –  це Ваші люди з Константинопольського патріархату, які включили в документ навіть легалізацію гомосексуалізму в Церкві, що є бунтом проти Божого слова і Самого Бога. 16 жовтня 2015 р. на дособорових слуханнях це питання було відкладено, бо до офіційного жесту зради ще не дозрів час. Але вже сам факт постановки такого питання є ознакою повної зради Христа і Його Церкви. За це Ви несете головну відповідальність! А це плід духа глобалізаційного екуменізму.

Заклик до сповідання віри і зречення від єресей і екуменічного синкретизму з язичниками

Візантійський Вселенський Патріархат оцим закликає Вас зробити чітке визнання віри і ясно зректися духа глобалізаційного екуменізму. Задаємо Вам ці чотири найважливіші питання:

1) Чи Ви вірите в Ісуса Христа як єдиного Спасителя, Господа і Бога?

Чи відрікаєтесь сучасних католицьких єресей, які заперечують Божество Христа, Його історичне і реальне воскресіння та натхнення Святого Письма?

2) В Асижі Ви жестом виразили єдність з поганами. Чи відрікаєтесь духа II Ватиканського Собору, духа екуменізму з поганами?

3) Екологія пов’язана з різними поганськими практиками і в даний час є одним з масонських засобів для поширення Нью Ейдж і НСП. Чи радикально відрікаєтесь цього духа антихриста?

4) Чи відрікаєтесь фальшивої толерантності до сексуальних збочень, таких як гомосексуалізм, транссексуалізм, зоофілія, некрофілія, садомазохізм?

Ви зобов’язані перед Церквою у формі публічного проголошення ясно визнати віру і зректися єресей та синкретизму. Якщо цього не зробите навіть до 04.12.2015 р., тим самим виявляєте, що залишаєтеся в єдності з єресями і з антихристовим духом Нью Ейдж. Тоді на Вас падає Божа анатема згідно Гал. 1,8-9: «Хто б проповідував інше євангеліє, нехай буде проклятий».

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського   Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр    + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

http://vkpatriarhat.org/?page_id=22185

 

Копії:

Православним єпископам Греції, Росії, Болгарії, Румунії, Грузії, Сербії, Польщі, Чехії та Словаччини, Ізраїлю, Єгипту, України та Молдови; Меру і депутатам Стамбула;Урядам Туреччини, Греції, Кіпру, Кріту; ЗМІ

 

Завантажити: Заклик Патріарху Вартоломію до визнання віри і до відречення єресей

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-our-mission-on-earth-is-to-serve ua-remain-faithful-to-jesus-and-his-word ua-do-you-have-problems-go-to-jesus xreshennja-na-pokajannja-pryjnjaly ua-whom-are-you-seeking ua-a-model-for-all-christians

Календар

Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Слово життя

«І, таким чином, як через переступ одного на всіх людей прийшов засуд, так через чин справедливості одного на всіх людей приходить життєдайне оправдання»

Рим. 5,18 (від 12.08 до 26.08.2018)