Заклик Патріарху Вартоломію до визнання віри і до відречення єресей

21.10.2015р.
Вартоломій
Патріарх Стамбула і всієї Туреччини
з резиденцією в Женеві і в Стамбулі

Шановний Патріарху Вартоломіє!

Ви виступаєте в якості головного організатора запланованого Всеправославного Собору-2016, який в умовах нинішньої кризи християнства, на жаль, не має на меті відновлення Церкви, але якраз навпаки. 28.11.2013 р. Ви проголосили, що не є масоном; це викликало велику підозру, що насправді Ви ним є, оскільки точно виконуєте програму масонів з метою ліквідації правовірних християн і створення анти-церкви Нью Ейдж.

1) У 1963-68 роках Ви навчалися на римо-католицьких теологічних факультетах в Римі, а також у Швейцарії і в Німеччині, де в той час вже відкрито проповідувалися єресі, які заперечують саму суть християнства і просувають фальшивий екуменізм.

Шлях і програма, яку Ви просуваєте, ведуть до ліквідації Православної Церкви. Ви ліквідували православних монахів, єпископів, і навіть патріархів, які залишилися вірними Христу і Церкві. Приклад: Афон – ізоляція старих, правовірних монахів, що граничить майже з їх фізичною ліквідацією (вимикання електро-енергії, заборона на постачання медикаментів і продуктів харчування), пов’язаною і з розбійницьким нападом на монастир. Ви подбали про ліквідацію правовірного Єрусалимського Патріарха Іринея, який досі перебуває під домашнім арештом і протестує проти вовчого Собору-2016 в Туреччині. З допомогою інтриг ви просунули іншого патріарха, який працює у Вашій зрадницькій лінії. Раніше у вас були подібні проблеми з правовірним Олександрійським Патріархом Петром, який потім у 2004 році несподівано розбився. Вертоліт з ним і з декількома архиєпископами впав у море. Існує серйозна підозра, що це було сплановане вбивство. На противагу цьому, Ви з великою активністю організовували міжрелігійні «мирні» зустрічі, які все ж ведуть до самогубства православної віри і християнства. Ще у 1968 році Ви взяли участь у Генеральній Асамблеї Всесвітньої Ради Церков в Упсалі, яка є релігійним органом Нового Світового Порядку (НСП), мета якого – глобалізація в одну світову релігію Нью Ейдж. Щорічно Ви брали участь і в декількох зустрічах такого роду, а, насамперед, Ви були організатором міжрелігійних зустрічей з поганами. Наприклад, у 1994 р. Ви організували в Італії всесвітню міжрелігійну конференцію «Релігія і світ», на якій закликали християн, мусульман, індуїстів, буддистів та анімістів до «союзу і єдності в ім’я духовних принципів екуменізму, братерства і миру, оскільки всі ми єдині в дусі єдиного бога». Це твердження є єрессю і суперечить суті Євангелія. Про яку єдність духу може йти мова між християнами і язичниками? Священномученик Еміліан (3 століття) перед мученицькою смертю проголосив: «Усі боги поган – демони, і хто їм поклоняється, попаде в пекло». Подібно говорили і тисячі інших мучеників.

У 2001 році разом з президентом Єврокомісії Романо Проді Ви організували міжрегіональну зустріч «Мир Божий у світі», яка прохо-дила в Брюсселі. Разом з папою-відступником Ви брали участь у між-релігійній молитві в Асижі (2002), де були присутні погани – буддисти, індуїсти… Цей жест також є знаком апостазії і баламучення християн, що нібито християнство і поганство, яке поклоняється демонам, є рівноцінними шляхами до спасіння, а це – духовний злочин.

Ідею толерантності і т.зв. релігійної терпимості, яка в даний час толерує гріх, все можливе зло і сексуальні збочення, Ви пропагували на міжнародних форумах у Давосі (1999), у Празі «Форум 2000» (1999), на Генеральній Асамблеї ЮНЕСКО (1995), в Європарламенті (1994, 2008)… Але ця фальшива ідея релятивізує і ліквідує правду, справедливість, здорові моральні та християнські цінності.

2) Ви постійно організовуєте екологічні семінари, що в даний час свідчить про те, що пропагуєте НСП. Пропаганда екології пов’язана з найбільшим злочином – з ідеологією редукції людства до золотого мільярда, що насправді є геноцидом. Ще в 1997 році Ви відкрито проголосили гностичну ідею про зв’язок духовності з екологією. У 1995 році Ви виступили ініціатором демагогічної «програми» про океани, що включає т.зв. духовний підхід поганський релігій до води, особливо океану. Частиною цієї антинаукової і окультної «програми» були і міжнародні екологічні семінари, як наприклад в Японії і Великобританії (1995), на острові Халкі «Довкілля і етика» (1995), «Довкілля та ЗМІ» (1996), «Довкілля і справедливість» (1997), «Чорному морю загрожує криза» (Одеса, 1997), «Довкілля і бідність» (1998), «Екологічний інститут в Халкі» (1999), конференція в Стамбулі (2000). З екологічними промовами Ви виступали в Катманду (Непал) на конференції з промовистою назвою «Священні Дари Живій Планеті» (2000). Ви були організатором і учасником серії міжнародних міжрелігійних симпозіумів «Релігія, наука і навколишнє середовище»: науково-релігійний круїз по Дунаю «Ріка життя» (1999), «Адріатичне море в небезпеці» (2002), «Балтійське море – спільна спадщина» ( Естонія, 2003), «Арктика: дзеркало життя» (2007). Ці псевдо-наукові симпозіуми носили характер морських круїзів, в ході яких Ви й інші «православні» екологісти спільно молилися «за планету» з іудаїстами, магометанами і буддистами. На фотографіях Вас можна побачити посеред поган перед магічною кулею, а на інших фотографіях Ви стоїте перед великим акваріумом, що викликає серйозну підозру в окультизмі.

3) На 2016 рік Ви скликали Всеправославний Собор. Його мета – впровадження духу світу (аджорнаменто) за прикладом Ватикану. Плоди Ватикану катастрофічні: тотальна зрада Євангелія, церковної Традиції і злиття з духом світу.

Що стосується підготовки до Собору-2016, то він був запланований ще на 2011 рік, але підготовка відбувалась вже багато років тому. Комісія, яка останнім часом готує конкретну програму, –  це Ваші люди з Константинопольського патріархату, які включили в документ навіть легалізацію гомосексуалізму в Церкві, що є бунтом проти Божого слова і Самого Бога. 16 жовтня 2015 р. на дособорових слуханнях це питання було відкладено, бо до офіційного жесту зради ще не дозрів час. Але вже сам факт постановки такого питання є ознакою повної зради Христа і Його Церкви. За це Ви несете головну відповідальність! А це плід духа глобалізаційного екуменізму.

Заклик до сповідання віри і зречення від єресей і екуменічного синкретизму з язичниками

Візантійський Вселенський Патріархат оцим закликає Вас зробити чітке визнання віри і ясно зректися духа глобалізаційного екуменізму. Задаємо Вам ці чотири найважливіші питання:

1) Чи Ви вірите в Ісуса Христа як єдиного Спасителя, Господа і Бога?

Чи відрікаєтесь сучасних католицьких єресей, які заперечують Божество Христа, Його історичне і реальне воскресіння та натхнення Святого Письма?

2) В Асижі Ви жестом виразили єдність з поганами. Чи відрікаєтесь духа II Ватиканського Собору, духа екуменізму з поганами?

3) Екологія пов’язана з різними поганськими практиками і в даний час є одним з масонських засобів для поширення Нью Ейдж і НСП. Чи радикально відрікаєтесь цього духа антихриста?

4) Чи відрікаєтесь фальшивої толерантності до сексуальних збочень, таких як гомосексуалізм, транссексуалізм, зоофілія, некрофілія, садомазохізм?

Ви зобов’язані перед Церквою у формі публічного проголошення ясно визнати віру і зректися єресей та синкретизму. Якщо цього не зробите навіть до 04.12.2015 р., тим самим виявляєте, що залишаєтеся в єдності з єресями і з антихристовим духом Нью Ейдж. Тоді на Вас падає Божа анатема згідно Гал. 1,8-9: «Хто б проповідував інше євангеліє, нехай буде проклятий».

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського   Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр    + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

http://vkpatriarhat.org/?page_id=22185

 

Копії:

Православним єпископам Греції, Росії, Болгарії, Румунії, Грузії, Сербії, Польщі, Чехії та Словаччини, Ізраїлю, Єгипту, України та Молдови; Меру і депутатам Стамбула;Урядам Туреччини, Греції, Кіпру, Кріту; ЗМІ

 

Завантажити: Заклик Патріарху Вартоломію до визнання віри і до відречення єресей

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-what-did-jesus-do-for-you isus-i-sjogodni-duchovno-prychodyt ua-chrystos-narodzujetsja ua-god-is-almighty ua-realize-in-prayer-jesus-is-here ua-the-life-of-a-christian-is-a-spiritual-battle

Календар

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  

Слово життя

«Хіба не знаєте, брати, що закон панує над людиною, поки вона живе? Отак і заміжня жінка, поки живе чоловік, зв’язана з ним законом; а коли помре чоловік, вона звільняється від закону чоловіка»

Рим. 7,1-2 (від 10.02 до 24.02.2019)