Бог пильнує мою душу

Одного разу я не послухалася того, що мені казав чоловік і зробила по-своєму. Це стосувалося праці на городі. Під час роботи я зіпріла і трохи роздягнулася, а дув холодний вітер. Після обіду в мене страшенно розболіла голова і почало крутити в суглобах. Я думала, що порятуюся таблеткою, але вона чомусь не помагала. Я не знаходила собі місця. Ввечері, коли сестра прийшла на спільну молитву, то я вже хотіла її відправити, що я хвора і не буду молитися. А вона мене переконала, що може ліпше спільно помолитися. Я погодилася. Молитва починалася з покаяння, де мала перепросити Господа Бога за свої конкретні гріхи під час дня. І тут мене прошило як блискавкою, що я дійсно свавільник, я не послухала Господа Бога, який говорив до мене через мого чоловіка, а вперто зробила по-своєму. Тепер пожинаю плоди. Я благала Бога, щоб простив мені цей гріх. З вірою віддала все до Ісусових ран і прийняла прощення. Я навіть не спам’яталася, коли мене перестала боліти голова. Після молитви я поділилася радістю, як Бог найперше пильнує мою душу і що через покаяння мене оздоровив. Дякую Ісусові!

Марія

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-i-love-you-jesus ua-tym-jaki-jogo-pryjnjaly ua-dear-child-jesus-i-am-your-little-sheep ua-call-come-little-jesus ua-the-world-needs-jesus ua-every-day-we-have-a-chance-to-do-something-for-jesus

Календар

Лютий 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28  

Слово життя

«Одне лиш хочу від вас знати: Чи ви прийняли Духа завдяки ділам закону, чи тому, що повірили проповіді? Невже бо ви такі безглузді? Почавши Духом, завершуєте тепер тілом?»

Гал. 3,2-3 (від 11.02 до 25.02.2018)