Фен-шуй – поганське оздоблення житла

Уся система фен-шуй поєднана з поганськими магічними практиками та з фальшивою вірою, яка спрямована на численні безглуздя, через які людину обманюють, зв’язують і обіцяють фальшиве щастя та фальшивий успіх. Про вічність, про сумління і про мораль тут не говориться жодного слова. Говориться лише про духовність, про гармонію з т.зв. енергією «чі», згідно філософії інь-янь. Тут йдеться про цілу систему брехні, коли певним предметам приписується духовна сила. Люди, які є поверховими християнами, дозволяють себе обманювати цими практиками, що пропагуються в мас-медіа.

Коренем поганства є намагання прихилити до себе «божество» чи згармонізуватися з т.зв. енергіями – демонами. Але коли хтось зустрінеться з Христовим Євангелієм, його життя докорінно зміниться. Він змінить мислення і віритиме Євангелію (пор.Мт.1,15).

Сьогодні поганство робить плідну місію в Європі, яка відпала від живого християнства.

Цитуємо з літератури фен-шуй:

«Агатові дзвіночки призначені для декорації приміщення. Агат є каменем щастя, талісманом художників, чистить усі чакри». Це все брехня і глупота. Жодних чакр не існує. Цей термін поєднаний з поганськими релігіями: буддизмом та індуїзмом. Християнин не вірить в якісь талісмани, але в Божу допомогу і Боже провидіння.

«Кінь успіху є символом витривалості, улюбленим талісманом студентів». Наступна дурнота. Що спільного має кінь з успіхом?

«Дзеркало ба-гуа використовується для охорони дому від негативних енергій і впливів». І це є безглуздя та забобонність.

«Черепаха з головою дракона служить підтримкою при керівництві фірмою для досягнення успіху і кар’єри. Є символом довголіття, сили і стійкості». Це нагадує пояснення з віщунських практик і сонників. Таким байкам вірять люди, які дозволяють себе обманювати безглуздими теоріями і поневолювати брехливими філософіями. По суті йдеться про ідолопоклонство і гріхи проти Першої Божої заповіді.

Наступна цитата: «Метою фен-шуй є досягнення балансу між окремими елементами інь-янь. При вході до помешкання ми намагаємося «янгувати» простір. У фен-шуй є бажаною «янгова» енергія, бо вона приносить успіх». Це все байки і дурниці. Вона не приносить жодного успіху, а швидше втрату здорового глузду і демонічну одержимість. «Носіями основних якостей енергії „чі” є п’ять елементів – вода, земля, вогонь, дерево, метал». У фен-шуй все крутиться навколо т.зв. космічної енергії, яку в Китаї називають «чі», в Індії «прама», а в Японії «кі». Тут йдеться не про космічну, а про демонську енергію – про демонів.

«Фен-шуй стремиться до гармонії внутрішнього світу з матеріальним середовищем». Однак не йдеться про гармонію, але про обман. Згідно цих філософій, кожна річ мусить бути на призначеному місці – починаючи від кухні і аж до туалету. Всюди начебто йдеться про випромінювання т.зв. енергії. Бідна та людина, що дозволить обплутати себе цими абсурдними теоріями. Кажуть, що в туалеті маємо поставити над собою вазон з кактусом, який начебто має всмоктувати все негативне. Очевидно, що всмоктування усього негативного (тобто глупоти і дебільності), відбулося б тоді, коли б цей вазон з кактусом впав на голову згаданій особі. Мабуть тоді вона б протверезіла і прийшла до здорового розуму. Ціла система фен-шуй є сумішшю абсурдів та байок і фальшивою вірою, яка відкриває на демонів (енергію «чі»).

Наступна безглузда порада: «При зливанні води в туалеті тримайте закриту кришку унітаза, бо інакше ви б могли злити щастя». Ці та подібні поради можемо дати до гумористичного журналу, а не керуватися ними в практичному житті!

«Буде добре, коли ви розмістите в прихожій статую будди або іншого східного бога, як знак приятельського привітання і щастя в домі». Тут вже чітко бачимо, що це поганське оздоблення веде до грішного ідолопоклонства і до повної апостазії від християнства.

У фен-шуй звірятам дають безглузді прикметники: жаба-достатку, летюча миша з довголіттям; віник нібито вимітає проблеми і турботи, слон начебто представляє мудрість і силу, а ропуха приносить багатство. Насправді йдеться про суміш байок, які не мають нічого спільного з правдивим життям. Це царство повір’їв і безглуздь, які ведуть до втрати розуму, до забобонності, страху, а на кінець – до рабства демонічної одержимості і прокляття. Чи взагалі можливо, щоб християни відкрилися таким абсурдам і повірили їм? Так. Про це свідчить болючий досвід монахинь:

Одного разу до нашої спільноти прийшов молодий чоловік і просив про молитву за свою дружину, яка мала рак внутрішніх органів. Перед молитвою вона все ж хотіла ще поговорити. Йшлося начебто про дрібницю. Вона відрікалася фен-шуй і ми запропонували їй, щоб на доказ свого навернення вона викинула такі предмети, як наприклад віяло з різнобарвними павами і малу порцелянову черепашку. Вона відповіла нам: «Але я вже відреклася фен-шуй! Знаю, що коли б повісила це віяло на чітко визначене місце на стіні, де відіграють роль сторони світу та гра кольорів, і вірила б у їхнє значення, то через це діяли б окультні сили. Однак я його вже не повішу на це місце. Так само і з черепашкою. Знаю, що якби вона була на призначеному місці, то почала б діяти окультно. Але якщо я не надаю цьому такого значення, то немає сенсу викидати цю черепашку і віяло». Сестра сказала: «Але це небезпечно!» А жінка відповіла: «Так, дуже небезпечно». Ми дали їй прочитати уривок з листа до Филип’ян. Незважаючи на те, що перед цим вона говорила без проблем, коли почала читати, стала задихатися. Конкретну вимогу покаяння вона вважала незрозумінням усієї проблеми з нашого боку. Система мислення просто не дозволила їй змінити духа. Формально вона всього відреклася і була переконана, що теорії достатньо. Твердила нам: «Немає сенсу викидати черепашку і віяло з павами, бо тоді я мусіла б викинути все. У фен-шуй все має певне значення: стіл, крісла, шафи… Чи маю викинути усі меблі? І це не все. Я чітко знаю як діють дерева. Чи маю їх усіх повалити? Також знаю, що означає кожна лінія на руці. Мені вистарчить лише побіжно побачити вашу руку і одразу ж можу читати. Чи маю усім людям повідрубувати руки?» Отож жінка не хотіла викинути черепашку і пав, бо їй йшлося про принцип. Тоді вона мусіла б капітулювати з цією системою мислення і почати робити конкретні вчинки покаяння та навернення, але цього їй не дозволив той інтелектуальний дух «чі».

Ця філософія не є невинна. А так само і ця демонська енергія «чі». Це  дорога апостазії, дорога до загибелі!

Християнське оздоблення житла

Яким має бути християнське оздоблення квартири, будинку? Чи сьогодні взагалі існує ще якесь християнське оздоблення? Центром помешкання став телевізор, і може десь на стіні ще є малий хрестик чи іконка Пресвятої Богородиці, однак тут переважають різноманітні картини чи навіть нагі зображення. В деяких помешканнях християн є навіть окультні предмети чи символи зодіаку. Відповідно до них, особливо жінки і дівчата носять на шиї замість хрестика чи медальйона знаки щура, скорпіона, лева і т.д. На жаль, до таких кулонів вони мають забобонне відношення. Так підготовлені християни вже охоче приймуть і поганське оздоблення фен-шуй.

Цей факт мусить провокувати нас змагатися за те, аби прожити правдиве навернення. Відтак ми мали б провести і очищення житла від поганських символів, а також очищення книгарні, СD з фільмами, музикою і т.д., а замість цього зробити християнське оздоблення. Поганське оздоблення вносить прокляття і неспокій, бо відкриває місце, де ми живемо, демонічному впливу. Сучасні неопогани вже мають досвід з демонами (з т.зв. негативними енергіями). Настала десакралізація наших помешкань та їх осквернення. Тому сьогодні мусить настати їх освячення і сакралізація.

Ікони та предмети, які нагадують нам святі речі, мають своє духовне значення, особливо якщо вони чисто виготовлені і посвячені.

Біля дверей мала би бути посудинка зі свяченою водою. Повертаючись додому, ми мали б очиститися через акт віри і перехреститись свяченою водою.

Центром не мав би бути телевізор, через який до наших домів проник дух світу і нечистоти. Центром мав би бути молитовний куточок з вівтарем і Святим Письмом на ньому. Цей куточок може закриватися завісою чи шторою. Ввечері, або тоді, коли хочемо разом чи особисто молитися, можна відтягнути завісу. Тут мав би бути хрест або образ Пресвятої Богородиці з Ісусом на руках.

Увага! Не всі ікони диспонують до молитви. Ікона має бути такою, щоб розбудила в нас пошану і відкривала нас до чистої любові до Христа.

Може бути й інший варіант оздоблення. Замість молитовного покуття (практика Східної Церкви) може бути залишена вільна стіна, а на ній великий образ, напр. обличчя Христа, а на бічній стіні лише символ хреста з іменем Ісус. В цьому Імені є наше спасіння, перед цим Ім’ям мусить приклонитися кожне коліно і всі демони перед ним втікають. З цим Ім’ям в серці і на устах ми мали б колись помирати. Було б добре, щоб перед образом світило мале світло лампадки (зі слабкою електролампочкою).

Дерево Хреста може бути намальоване на бічній стіні, а на другій бічній стіні може бути намальований порожній гріб, витесаний у скелі, і відвалений камінь, що символізує Христове воскресіння. Варіантів оздоблення може бути і більше, але  засада така, щоб це все допомагало молитися і освячувало простір.

Якщо хтось будуватиме дім для родини, то може збудувати собі підземну каплицю, як печеру, в якій можна буде і голосно взивати до Бога, щоб це не заважало сусідам. Багато чоловіків знімають внутрішню напругу криком на футболі, інші через алкоголь… Однак це не вирішить ані глибокого болю душі над марнотою, ані почуття вини і туги за Богом. Цей біль і туга вирішується лише в глибокій внутрішній молитві, а для цього багатьом послужить внутрішнє взивання, поєднане із зовнішнім, де людина в Божій присутності усвідомлює свою убогість, свої гріхи і Божу любов. «Дух Божий заступається за нас стогонами невимовними» (Рим.8,26). Якщо немає цієї можливості підземної каплиці, то у всякому випадку меблі потрібно розмістити так, щоб центром помешкання був сакральний простір, де можна молитися!

З цим розміщенням і реформою помешкання було б добре поєднати визначений час для спільної молитви згідно обіцянки: «Де двоє або троє зібрані в Моє ім’я, там Я серед них» (Мт.18,20). Час від 20:00 до 21:00 (Свята година) мав би бути щодня освячений молитвою, співом і читанням Святого Письма. Після цього до наших домів прийде мир через Святого Духа. Тоді тут вже не буде місця для демонських духів «чі»!

 

Завантажити: Фен-шуй – поганське оздоблення житла (30.6.2008)

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-the-duty-of-mission ua-the-essence-of-holiness ua-god-wants-us-to-obey-him-of-our-own-free-will ua-god-is-seeking-the-souls ua-salvation-is-in-christ-alone ua-the-moment-of-resurrection-confirmed

Календар

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Слово життя

«Мені бо милий, за внутрішньою людиною, закон Божий, але я бачу інший закон у моїх членах, який воює проти закону мого ума і підневолює мене законові гріха, що в моїх членах.»

Рим. 7,22-23 (від 25.08. до 8.09.2019)