Покаяння, покаяння, покаяння (Заклик католикам)

1 частина: Діагноз і перший крок

2 частина: Metanoein (метаноейн) – зміна мислення

3 частина: Metastrofein (метастрофейн) – зміна стилю життя

1 частина: Діагноз і перший крок

Ватикан розпочав процес автогеноциду Церкви вже на початку ХХ століття. Модернізм, побудований на атеїстичній філософії, проникнув в ім’я наукової інтерпретації Біблії до багатьох семінарій, а його прихильникам вдалося дістатися аж на найвищі посади в Церкві.

Святий папа Пій X ефективною енциклікою Pascendi Dominici Gregis (1907) подав Церкві спасенний лік від смертоносної інфекції. Треба було виключити великий відсоток викладачів і студентів теології. Потім настала Перша і Друга Світова війна. У 1943 р. папа Пій XII нечітким формулюванням, включеним до його енцикліки, відкрив двері т.зв. науковим дослідженням Біблії. Ліберальні духи неомодернізму, зловживаючи його авторитет, почали робити таємні кроки до самознищення. У 1962 р. почався Другий Ватиканський Собор під девізом Івана XXIII: аджорнаменто – пристосування до світу. На закінчення Собору в 1965 р. була проголошена декларація Nostra аеtate, що пропагує т.зв. пошану до поганських релігій, фактично і до їх демонів. У 1986 році Іван Павло II у цьому ж дусі робить історичний жест в Асижі, куди скликає поган на т.зв. спільну молитву. Постсоборний дух повернув вівтарі до людей, але не людей до Бога! Існував неписаний закон, що на керівні посади постсоборної Церкви повинні обиратися на єпископів тільки кандидати аджорнаменто, тобто ліберали. Плоди смерті сьогодні вже пожинаємо. Єресі атеїстичної філософії в поєднанні з історично-критичним методом змінили мислення на всіх теологічних факультетах. Плодом цього є викорінення спасительної віри і заперечення всіх фундаментальних догм. Було заперечно Божество Христа і Його історичне та реальне воскресіння. Також було заперечено Божественне натхнення Святого Письма. Поряд з цим духом атеїзму, вже втілюється і дух пошани до поганських демонів! Цей духовний перелом здійснив Собор.

Іван Павло II, як папа, не виступив проти духу т.зв. історично-критичного методу, а ще й крім того відкрив двері до Церкви духу поганства. Його беатифікацією 1.05.2011 р. був одночасно беатифікований дух єресі і дух неопоганства! Цим була довершена апостазія Ватикану. На Ватикан впала Божа анатема згідно Гал. 1,8-9, тобто прокляття. Перед Церквою і світом цю реальність оприлюднив Візантійський Вселенський Патріархат, який на даний час став пророчим голосом волаючого в пустелі (див. Мт. 3,2-10).

Який дух був у світі в дособоровий і післясоборовий період?

Настало сильне відродження поганства через літературу, яка спершу почала пропагувати індуїстську йогу як невинну гімнастику і метод релаксації. Потім прийшли східні медитації та філософії. Почали поширюватися орієнтальні секти (такі як Харе Крішна, Махаріші Махеш з трансцендентальною медитацією) і популяризуватися різні гуру (Шрі-чінмой, Саї Баба…). Масово поширювалася рок-музика, яка має своє коріння в сатанинському вуду і тісно пов’язана з наркотиками, трансом, цинізмом, сексуальними збоченнями і сатанізмом. В період Собору (1962-1965) музика з корінням сатанинського вуду через групу «Бітлз» заморила молодь у всьому світі. Модною стала атеїстична психологія Фройда з сексуальним лібідо і психоаналізом. Пошану серед християн здобуває і психолог-окультист К. Г. Юнг, який відкриває своїх прихильників поганській духовності. В теології виходить на перший план протестант Р. Бультман з т.зв. науковою критикою літературних форм. По суті йдеться про модернізм, заборонений Пієм X. Такою була атмосфера у світі в той час, коли відбувався ІI Ватиканський Собор. Цьому духу світу мала відкритися Церква відповідно до диктатури аджорнаменто!

Неопоганство далі масово поширювалося з допомогою т.зв. бойового мистецтва, пов’язаного з буддійськими медитаціями. Пропаганда через фільми тривала декілька десятиліть. Також виступає Кінсі з пропагандою гомосексуалізму і педофілії. Виступають різні психологічні школи, що нищать здорову педагогіку і моральні принципи. Перед початком Собору почалось масове поширення телевізорів в кожну сім’ю. Це зліквідувало спільну вечірню молитву. Люди стали споживачами аморальних фільмів, в яких нормою є нечистота, подружня невірність, розлучення, насильство… Популярним став окультизм з ворожінням і магією; дійшло до вибуху порнографії. Після Собору узаконюються наркотики. Гомосексуалізм і транссексуалізм в даний час стають пріоритетом політики. А Ватикан мовчить – схвалює! Обманом змінюють справедливі закони на антизакони (Лісабонська угода). Комп’ютерні програми для дітей та молоді з пропагандою вбивств, окультизму і моральної нечистоти викликають масовий розклад. Діти стають жертвами антивиховання, тобто збочень і різних інструкцій, які спонукають навіть до злочинів і самогубств. Т.зв. права людини і т.зв. права дитини дозволяють викрадати дітей у батьків з допомогою механізмів ювенальної юстиції. А Ватикан мовчить або лише практикує неефективний алібізм! Масони «Римського клубу» оприлюднюють теорію про т.зв. редукцію людства до золотого мільярда. Узаконюється масове вбивство під терміном «евтаназія» – і це навіть фізично здорових людей та дітей. Найефективнішим засобом т.зв. редукції людства стає легалізація гендер-збочення. Чоловік вже може вважатися жінкою і навпаки. Йдеться про просування ЛГБТК, включаючи зоофілію, садомазохізм та некрофілію. Просування цих збочень є пріоритетом зовнішньої політики США. Ватикан в особі Франциска цілує ноги транссексуалам, що є жестом не тільки толерантності, але фактично і схваленням ЛГБТК. Поширюється публічне поклоніння сатані. Поганська сатанізація своїми механізмами проникає в усі сфери життя!

В цей час Церква з духом соборного аджорнаменто вже на стільки злилася зі світом, що не розрізняє добро і зло, правду і брехню, єресі та правовірне вчення! Моральний і духовний автогеноцид Церкви і народів продовжується. Церква мовчанням чи різними жестами Івана Павла II і Франциска сприяє цьому запрограмованому геноциду! Немає жодного бар’єру сатанинській глобалізації! Жодного опору проти програми автогеноциду народів і світу! Ватиканський корабель тоне. Замість намагання внутрішньо обновити Церкву, створюється тиск для масового самознищення. В корені цього є саме єресі неомодернізму, синкретизму і толерування аморальності. Основною програмою теологічних шкіл є автогеноцид Католицької Церкви і християнства. Духовний рак вже повністю проникнув до апостатичного Ватикану, який несе головну провину за процес самознищення християнських народів! Однак покаяння постійно відкидає! Чи можна йти в апостазії ще глибше?

Що робити?

Існує тільки одна відповідь – одне слово: ПОКАЯННЯ!

1) Єпископи і священики повинні публічно відректися єресей і публічно визнати правовірне вчення!

2) Треба змінити не тільки мислення (metanoein), але і стиль життя (metastrofein). На першому місці в житті християнина має бути Бог, а тим самим і спасіння своєї душі та душ своїх ближніх – обнова інституту сім’ї.

3) Запровадження святкування неділі: 4-5 годин молитви + зібрання декількох членів християнської громади!
(http://vkpatriarhat.org/?p=25135)

4) Виділити десятину часу (2 год. і 24 хв.), з якого 1 годину щодня присвячувати внутрішній молитві (Мт. 26,40).

У Христі

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр  + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

http://vkpatriarhat.org/?page_id=22185

28.08.2015

Копії:

– Держсекретаріату Ватикану

– Католицьким єпископствам

– Православним єпископам

– Урядам колишніх християнських народів

– Депутатам Європейського Парламенту

– Президентам країн Європи, Південної і Північної Америки

 

Конкретна вказівка для священиків і єпископів для відречення єресей і визнання ортодоксії:

1) Чи відрікаєшся історично-критичного неомодернізму і духа атеїзму, який є за ним?

Відповідь: (Відрікаюся)

2) Чи відрікаєшся духа Nostra аetate і т. зв. духа Асижу – духа антихриста?

Відповідь: (Відрікаюся)

3) Чи відрікаєшся духа гендер-ідеології, що просовує всі форми сексуальних збочень ЛГБТК?

Відповідь: (Відрікаюся)

4) Чи відрікаєшся духа сатанізму, який є за психічною, сексуальною і фізичною тиранією дітей механізмами ювенальної юстиції?

Відповідь: (Відрікаюся)

5) Чи відрікаєшся сатани і демонів, особливо тих, які в даний час діють через різні приховані форми магії, ворожіння і спіритизму (гомеопатія, акупунктура, гіпноз, віщування маятником…) та духа Нью Ейдж?

Відповідь: (Відрікаюся)

6) Чи відрікаєшся духа масонства і НСП, який програмує моральний, духовний і фізичний автогеноцид людства?

Відповідь: (Відрікаюся)

7) Чи віриш, що за тебе і твої гріхи Господь Ісус Христос помер на хресті, і на третій день воскрес, а це реально та історично?

Відповідь: (Так, вірю)

8) Чи приймаєш Господа Ісуса за свого Спасителя і віддаєш Йому своє життя?

Відповідь: (Так)

9) Чи приймаєш заповіт з хреста, виражений словами Ісуса до учня: «Ось Мати твоя!»?

Відповідь: (Так)

10) Чи приймаєш в повноті Святого Духа, щоб бути Христовим мартирем, як апостоли?

Відповідь: (Так)

 

Підпис _________________________ дата ____________2015 р. Б.

 

Визнання потрібно зробити публічно, найкраще з амвону, або можна письмово, або хоча б перед двома свідками.

 

Примітка: 2 частина «Metanoein» і 3 частина «Metastrofein» вийдуть протягом місяця вересня 2015 р.

 

Завантажити:  Покаяння, покаяння, покаяння /Заклик католикам/ (28.08.2015)

Оберіть мову

Пошук

Gallery

xreshennja-na-pokajannja-pryjnjaly ua-whom-are-you-seeking ua-a-model-for-all-christians dlja-toho-shob-zhyty-novym-zhyttjam-z-isusom nove-zhyttja ua-voskreslyj-isuse_0

Календар

Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Слово життя

«Всі ви сини Божі через віру в Христа Ісуса. Всі бо ви, що у Христа хрестилися, у Христа одягнулися»

Гал. 3,26-27 (від 17.06 до 01.07.2018)