Терористичні акції на замовлення УГКЦ

В понеділок, 22 червня 2015 року, на жіночий монастир св. пророка Іллі в Брюховичах біля Львова був вчинений озброєний напад чоловіків в масках на замовлення ієрархії УГКЦ. Монастир, який заснував ще в 1925 році митрополит А. Шептицький, пережив підпілля, переслідування, комуністичний режим і попри все це зберіг правдиву католицьку віру.

Контемплятивний монастир сестер належить до Української Правовірної Греко-Католицької Церкви (УП ГКЦ), яка зберігає спадкоємство правовірності митрополита А. Шептицького і дистанціюється від сучасних єресей. А кардинал Гузар проповідує єресі – ставить під сумнів Божество Ісуса Христа, заперечує вічність пекла…, схвалює гомосексуалізм, пропагує чародійництво і сам ворожить маятником. За це прийшло Боже прокляття не тільки на Гузара, але і на всіх, які йому підпорядковуються. Гузар також запровадив в церкву корупцію – продаж і купівлю парафій, хабарі за вступ в семінарію, високі тарифи за уділення Святих Тайн, за похорон та інше. Ця Гузарова УГКЦ стала псевдоцерквою, яка не має нічого спільного з митрополитом А. Шептицьким, ні з вченням апостолів і Христовим Євангелієм. Гузар дав cучасному духовенству нову духовну програму: бізнес. Таким чином з УГКЦ зробив бізнес-фірму під своїм гаслом: «гріш – наш єдиний захист». Конкретна проблема Гузара: У вас в кишені гроші, а наше завдання – як їх звідти дістати.
Для того він заснував свій банк під назвою «ПОКРАВ».

Гузарова УГКЦ вже більше семи років до Правовірної Церкви відноситься підступно і агресивно. Парадоксом є, що при цьому правовірних, їх жертву, ложно заклеймувала «агресивною сектою». Правовірні католики на відміну від Гузарової УГКЦ не проявляють ніякої агресії, ані не користуються наркотиками, ані масками, aні на нікого не нападають ні з сокирами чи ломиками, ні з автоматами, ні з пістолетами! Гузарова УГКЦ постійно намагається знищити правовірних, тому вони змушені захищати свої права, гарантовані Конституцією і законами України. Цей захист Гузарівці називають агресією.

У своїх церквах УГКЦ заплановано зомбує людей – подає їм видумані, жахливі історії, запалює їх ненавистю до правовірних. Брехня, яку поширює Гузарова псевдоцерква, свідчить про те, що вони ані Бога не бояться, ні людей не соромляться. Їхні агресивні і протизаконні дії щодо правовірних набирають щораз більшого розмаху.

В 2009р. на замовлення Гузарівців була вчинена спроба викрадення кандидатки з монастиря сестер за участю працівників міліції і СБУ. (див. http://vkpatriarhat.org/?p=24760)

В 2010 році в Чорткові Гузарівці сфанатизували натовп і разом з сектою Харі Крішна чинили психологічний і фізичний терор над правовірними. (див. http://uogcc.org/ua/video/index.php/article/.3740/)

2011 рік – Львів, вул. Плугова: агресивні церковники УГКЦ осквернили святиню – скинули хрест з каплиці, побили вікна, однак злочинців не покарали. Підкупили міліцію і суди і зробили штучний монстр-процес над Патріархом Іллею. (див. http://bcp-video.org/?p=341)

с. Пробіжна 2012 рік – церковники УГКЦ розпалили ненависть у своїх вірних аж настільки, що ті брутально з сокирами і ломами в масках (бо під масками ховалися священики) вдерлися в монастир правовірних сестер і викинули їх з будинку, який є їхньою приватною власністю. (див. http://bcp-video.org/?p=1671)

2013 рік – апостатична ієрархія УГКЦ змусила державні органи заборонити правовірним проводити мирні маніфестації проти гомосексуалізму та за охорону сім’ї, на які згідно закону України вони мають право. (див. http://bcp-video.org/?p=2630 )

УГКЦ постаралася про те, що до сьогодні Міністерство культури правовірних не реєструє. Це – релігійна дискримінація на замовлення церковників УГКЦ.

Гузарова aпостатична УГКЦ не зупиняється. Своїми агресивними технологіями брехні продовжує розпалювати релігійну ненависть не тільки в своїх церквах та мас-медіа, але й в державних службах.

22 червня 2015 року зманіпульовані службовцi в масках і зі зброєю ранком о 6:20 вдерлися в монастир в Брюховичах, не пред’явивши ніяких документів. Розбили сокирами вхідні двері і під дулом автоматів та пістолетів силоміць хапали сестер. Їх волочили по підлозі, викручували руки, били по голові, цинічно викидали за руки і за ноги на двір. Така навала! 200 озброєних – на беззахисних і слабких сестер!? За що? За те, що вони служать Господу Богу, за те що день і ніч моляться?! (див. http://vkpatriarhat.org/?p=24696)

Під психологічним і фізичним терором сестер тримали в озброєному оточенні шість годин. Ceред нападників були і перебрані церковники. Багато з них були п’яними. Вони хотіли по одній затягнути сестер в дім, нібито на особистий огляд, і таким чином простягнути руки на сестер-монахинь. Нападники своїми діями багаторазово і грубо порушили основні права людини, які гарантує їй Міжнародна хартія людських прав і свобод, а також і Конституція України. Це міжнародний скандал!

Бандити вкрали всі комп’ютери, стабілізатори (навіть стабілізатор від холодильника), а також особисті речі сестер, паспорти і як професійні грабіжники крали i харчі.

Нападники сплюндрували весь монастир – посягнули на Святая Святих, простягнули руки до престолу і кивоту. (див. http://vkpatriarhat.org/?p=24676)

В голову не вкладається, що на монастир, якому цього року виповнюється 90 років, який пережив війну і підпілля, за вільної України було здійснено такий варварський напад! На слабких і беззахисних монахинь йти з автоматами і сокирами, такого ми дожилися в християнській Україні!? А це все організовувала і фінансувала Гузарова псевдоцерква.

У цьому ж часі також на замовлення Гузарівців відбулася бандитська акція і в чоловічому монастирі Української Правовірної Греко-Католицької Церкви. О 6 годині ранку туди увірвалися з автоматами та сокирами найманці в масках, у міліцейській формі, і насильно викрали 4 владик УП ГКЦ (див. http://vkpatriarhat.org/?p=24560). 2 владик відразу таємно вивезли з України, а інших 2-ох т.зв. спецслужби підкинули на кордон, звинувативши їх у спробі перетину кордону. А це повний абсурд! Три дні їх незаконно тримали в невідомому місці, і на кінець сконструювали ложний суд. Відбувся монстр-процес, де панувала суцільна брехня за сценарієм Гузарових церковників, які замовили і підплатили суддів, прикордонників, міліцію, СБУ…. (див. http://vkpatriarhat.org/?p=24669)

І це все організувала і фінансувала «свята» УГКЦ. Колись УГКЦ (Греко-Католицька Церква) була свята, тобто без єресей Гузара. Тепер вже не є свята, але з Гузарових єресей на неї прогресує Боже прокляття. Гузарівці тепер обдурюють народ, немовби вони є тою УГКЦ, яка була в добу Шептицького і в часи підпілля. Однак тепер УГКЦ має духа американця Гузара і американця Гудзяка з пріоритетом єресей та гомосексуалізму. Залишився тільки зовнішній обряд і в т.зв. католицькому університеті – УКУ пропагуються єресі, гомосексуалізм і ювенальна юстиція. На противагу цьому правовірні католики зберігають традицію своїх дідів і прадідів, яку репрезентував митрополит А. Шептицький. Гузарівці нас лживо називають сектою Догнала. Ми не є секта, ми не проповідуємо ніяких єресей. Єресі проповідує секта Гузара – УГКЦ, яка сьогодні до того ж займається і тероризмом.

 

Події 22 червня в Брюховичах свідчать про те, що УГКЦ є дійсно терористична організація.

Цим вимагаємо від влади, щоб заборонила УГКЦ, яка становить загрозу стабільності в державі і безпеці громадян України!

 

Завантажити: Терористичні акції на замовлення УГКЦ

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-what-did-jesus-do-for-you isus-i-sjogodni-duchovno-prychodyt ua-chrystos-narodzujetsja ua-god-is-almighty ua-realize-in-prayer-jesus-is-here ua-the-life-of-a-christian-is-a-spiritual-battle

Календар

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  

Слово життя

«Хіба не знаєте, брати, що закон панує над людиною, поки вона живе? Отак і заміжня жінка, поки живе чоловік, зв’язана з ним законом; а коли помре чоловік, вона звільняється від закону чоловіка»

Рим. 7,1-2 (від 10.02 до 24.02.2019)