Два грецькі ієрархи зрадили Христа, Церкву і народ

4.07.2015

Грецькому народу

 

Глава Грецької Православної Церкви архиєпископ Єронім II в критичний момент в період перед референдумом, коли повинен був сказати ясне слово проти диктатури гомосексуалізму, пов’язаної з системою викрадання дітей ювенальною юстицією, зрадив Божі закони, Христа і народ. Замість того, щоб вказати на корінь прокляття, яке стягли гомосексуальні закони, і закликати народ до правдивого покаяння та відділення від системи гомодиктатури ЄС,  він обманув народ. Він закликав людей залишатися в системі гомодиктатури і таким чином дав можливість, щоб ця система продовжувала свою згубну діяльність в нищенні людських душ. Фрази про вирішення економічної кризи з його боку є обманом. Він мав обов’язок захищати Божі закони, які, в кінцевому підсумку, приносять і економічний добробут, та засудити гомосексуалізм, наслідком якого є і економічна криза. Своєю лицемірною заявою і жестом він накликав на себе Боже прокляття – анатему.

Те саме стосується і Солунського митрополита Антима, який в цей критичний момент зробив такий самий жест зради словами: «Я буду голосувати за Європу». Прості віруючі перекрикували його, бо усвідомлювали, що під терміном «Європа» в його виступі приховується підпорядкування гомодиктатурі, пов’язаній з економічним прокляттям. Цим жестом він також зрадив Бога, Церкву і народ та накликав на себе Божу анатему згідно Гал. 1,8-9.

 

Проголошення анатеми

Візантійський Вселенський Патріархат в пророчому і апостольському авторитеті в Ім’я Триєдиного Бога, Отця, і Сина, і Святого Духа, проголошує анатему на главу Православної Церкви Греції Єроніма IІ і митрополита Солунського Антима. Обидва ієрархи своїм жестом і заявами зрадили Христове Євангеліє і на них лягла Божа анатема згідно Гал. 1,8-9: «Хто б проповідував інше євангеліє, навіть якщо б це був ангел з неба, хай буде проклятий – анатема».

Архиєпископе Єроніме II і митрополите Антиме! Перед Богом і перед Церквою ви виключені з Містичного Тіла Христового – Церкви, і зовнішній уряд в Церкві займаєте вже незаконно. Покайтеся і звільніть уряд, яким ви зловжили. Жоден священик, монах і віруючий вже не сміє вас слухати, в іншому випадку на них переходить прокляття, яке ви стягли на себе своєю Юдиною зрадою. Якщо ви залишитесь в затверділості, то в годину смерті вас чекає вічне засудження в пеклі.

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 

Копії:

– Прем’єр-міністру і уряду Греції

– Єпископам та ігуменам монастирів

– Президентам держав-членів ЄС та депутатам Європарламенту

– ЗМІ Греції

 

Завантажити: Два грецькі ієрархи зрадили Христа, Церкву і народ (4.7.2015)

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

xreshennja-na-pokajannja-pryjnjaly ua-whom-are-you-seeking ua-a-model-for-all-christians dlja-toho-shob-zhyty-novym-zhyttjam-z-isusom nove-zhyttja ua-voskreslyj-isuse_0

Календар

Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Слово життя

«Всі ви сини Божі через віру в Христа Ісуса. Всі бо ви, що у Христа хрестилися, у Христа одягнулися»

Гал. 3,26-27 (від 17.06 до 01.07.2018)