Пастирське послання до угорських єпископів

18.05.2015

Шановні єпископи Угорщини!

Ви живете в історичний час, коли через вплив ідеології консумізму, що пов’язаний з аморальними збоченнями, відбувається поступовий автогеноцид народів. Йдеться про пропагування гомосексуалізму, педофілії, зоофілії, наркотиків, евтаназії (навіть для дітей і здорових людей), викрадання людських органів. Ця доба є явно анти-християнською і анти-католицькою. Відбувається порушення ідентичності особи, формування свого роду біороботів через ідеологію гендеру, яка оманливо стирає Богом дану різницю між чоловіками та жінками і породжує фактично психічно деформованих осіб, які стають іграшкою найрізноманітніших демонів (не лише нечистих, але й садистських). Таких людей потім навмисне просовують на ключові пости, щоб тероризували нормальних людей через запровадження антизаконів, а також через санкції і ув’язнення. На даний час в ЄС пріоритетом є не тільки легалізація, а прямо привілеювання гомосексуалізму і сексуальних збочень, пов’язаних з викраданням дітей у люблячих батьків, при чому не з неблагополучних сімей, але з нормальних. Штучним приводом для викрадання дітей є т.зв. «насильство в сім’ї» чи «задушлива любов» – так в цій системі називають здорове християнське та моральне виховання. Нав’язувати збочення дітям починають вже з дитсадків. Ця сатанинська ідеологія призводить до автогеноциду народів і людства під позитивними поняттями «право дітей», «право жінок», «захист дітей»… Під цими термінами приховуються найважчі злочини проти людства, гірші, ніж злочини фашизму та інших геноцидних ідеологій в історії. Мас-медіа під владою цього духа міняють мислення і служать для просування автогеноциду власних народів.

Найбільша трагедія є в тому, що цей моральний розклад є плодом єресей, які приховано, як рак, прогресували в Містичному Тілі Христа – Церкві. Колишній папа Бенедикт XVI, ще будучи префектом Конгрегації Віровчення, признав, що єпископом після II Ватиканського Собору міг бути тільки священик, відкритий для світу. Потім такий єпископ підтримував ліберальне мислення, пов’язане з єресями, яке приймав як т. зв. аджорнаменто. Підступність полягала в тому, що єресі були приховані, а єретик не називав їх справжнім ім’ям (це признав і папа Бенедикт). Так діє дух антихриста. Найбільші єресі проти Христового Євангелія поширювалися навіть під позитивними поняттями. В післясоборовий період була необхідна правдива реформа всередині Церкви через покаяння і навернення! Але вона була замінена т.зв. літургійною реформою. Однак в результаті ця реформа була злочином проти Церкви, бо усунула правдиве покаяння! Вона перестала наголошувати на наверненні, дотримуванні Божих заповідей і на правдивому святкуванні неділі.

В цей час, у другій половині ХХ-го століття, відбулося відродження поганства через індуїстську йогу, буддійські бойові мистецтва з медитаціями, масажами та акупунктурою. Далі відбувалася масова популяризація рок-музики, яка має своє коріння в сатанинському вуду, пов’язаному з наркотиками, насильством і цинізмом. Настало обожнювання хворобливої та однобічної психології атеїста Фрейда і окультиста Юнга. Спалахнула сексуальна революція, яку розпочав педофільний Кінсі. До Церкви проникли єресі неомодернізму, проповідувані Бультманом, і відкрилися двері поганству через декларацію II Ватиканського Собору про т.зв. пошану до поганських релігій, тобто про пошану і до їхніх демонів! Правовірні єпископи, священики і монахи були ізольовані, висміювані і карані за т.зв. непослух церковному авторитету! Це був процес антипокаяння, повного відкриття світу, т. зв. аджорнаменто! Християнство стало звітрілою сіллю, пророків духовно вбили, єретики взяли в руки формування майбутніх священників і зайняли єпископські посади. Це був злочин, зрада Христа і Євангелія! Процес розкладу поглиблювався за папи Івана Павла II, який мовчки схвалював єресі і сам зробив жест відкриття духу поганства – духу Нью Ейдж! Все це прикривали моралізаторством, без наголошування на покаянні і наверненні, а це приносило протилежний ефект. Настав масовий процес розкладу сім’ї. Культ нечистоти масово нав’язувався засобами масової інформації. Ватикан мовчав і далі просовував самоліквідаційну програму аджорнаменто замість рятівного покаяння! Замість місії просовував т.зв. мир і духовну єдність з поганством!

На теологічних факультетах лавиною поширювалися єресі, які приховано, під прикриттям «кращого розуміння Святого Письма» заперечували найосновніші правди віри: Божество Христа, Його історичне та реальне воскресіння і Божественне натхнення Святого Письма. Але все було замасковано за т.зв. науковим історично-критичним методом, суть якого була засуджена ще святим папою Пієм X. За цим методом був і є дух неомодернізму, пов’язаного з атеїзмом. Цей дух використовує підлий принцип маніпуляції через висміювання ненавернених студентів теології і на основі інтелектуальної гордині прищеплює єресі!

В цій критичні добі, коли треба було каятися, Божий Дух завіяв у Церкві особливо через т. зв. харизматичну обнову. Ця обнова мала  формувати Христових свідків (мучеників-martyres) (Ді. 1,8). Прикладом були і є апостоли, особливо апостол Павло. Він був справжнім свідком – мартирем Христа. Він міг правдиво сказати: «Життя для мене Христос, а смерть – здобуток» (Фил. 1,21)… «Не живу вже я, а живе в мені Христос» (Гал. 2,20). Харизматична обнова в Католицькій Церкві фактично була поступово загашена. Обнова місії, яка почалася на її основі, швидко закінчилася. Таким чином, вона не проквасила паралізовану Церкву. Хто в цьому винен? Очевидно, вина є з обох боків: з боку осіб, які прийняли духовну обнову, але і з боку церковної ієрархії та лжепророків, т.зв. теологів, які зловжили навернених людей, щоб вкрасти у них покликання і зробити їх інструментами поширення отруйної теології лібералізму і неомодернізму. У цей післясоборовий період замість правдивого покаяння виступає папа Іван Павло II з т.зв. жестом в Асижі, яким відкриває двері до Церкви духу поганства, яке пов’язане з віщуванням, магією та спіритизмом і  поклоняється не Богу, але демонам. Проти такого духа, починаючи з книг Мойсея і закінчуючи останньою книгою Святого Письма, ведеться сильна боротьба. Пророки називали цю т.зв. пошану до інших релігій і їх демонів духовним перелюбом. Мученики відмовлялися кинути на знак цієї пошани навіть зерно кадила і радше йшли на смерть! Іван Павло II своїм жестом скоїв  великий злочин проти Євангелія, проти Традиції Церкви і проти всього Св. Письма. Цей жест приніс нове мислення, але єретичне, яке фальшиво вважає поганські релігії альтернативними дорогами до спасіння! Це нонсенс і максимальна єресь! Цей жест практично кладе кінець місії. Її вже принизливо називають прозелітизмом, який нібито шкодить культурі даного народу. Згодом цими фразами вигнали  з Церкви Святого Духа і настав моральний розклад. Скандали, пов’язані з священичою педофілією, від Америки через Ірландію і аж до Австралії скомпрометували Католицьку Церкву. Вершиною всього стало те, що папа Бенедикт XVI жестом беатифікації Івана Павла II де-факто поставив на вівтар Церкви єресі неомодернізму, які поширювалися за Івана Павла II і на які він своєю мовчанкою давав згоду. Водночас Бенедикт XVI канонізував духа нео-поганства і синкретизму, якого Іван Павло II просунув жестом в Асижі у 1986 році. Цей апостатичний жест став прецедентом для всіх католиків! Цією беатифікацією досягнув кульмінації відпад від правовірного вчення і традиції та впало прокляття на Католицьку Церкву згідно Божого слова: «Якщо б хтось проповідував інше євангеліє, навіть якщо б це був ангел з неба, хай буде проклятий» (див. Гал. 1,8 9).

Візантійський Вселенський Патріархат закликав папу Бенедикта відмовитися від цього кроку беатифікації, навіть якщо б це йому коштувало життя. Але оскільки він зробив цей крок, того ж дня, 1.05.2011р., Патріархат оприлюднив на нього Боже прокляття – анатему. Через нього вона впала і на всю Католицьку Церкву! Оприлюднення анатеми мало послужити усвідомленню реальності і спонукати до правдивого покаяння! На жаль, покаяння не чиниться, а інфекція заторкає все нові народи. Український народ в даний час є прикладом того, як виглядає прокляття, за яке найбільшу провину несе Католицька Церква, яка замість покаяння ініціювала т. зв. революцію гідності, тобто гомосексуалізму (див. вислови єпископа Гудзяка і кард. Гузара). Отож Католицька Церква своєю апостазією стягує на народи прокляття і приносить фізичну та духовну смерть! Це сувора реальність, перед якою не можемо закривати очі. Щирі католики запитують: Як каятися? Як прийняти здорові християнські принципи і традицію, очищену від єресей і аморального розкладу післясоборового періоду?

Угорський народ єдиний в ЄС виступив проти антихристиянських законів і проголосив сім’ю основою людського суспільства. В своїй Конституції чітко визначив шлюб як союз між чоловіком і жінкою, а тим самим повністю відкинув  гомосексуальні чи лесбійські шлюби, які просовує дегенеруюча Європа. Їх мовчки схвалює і Ватикан з сучасним псевдо-папою Франциском. Він не сказав жодного радикального слова проти єресей, проти синкретизму і проти морального збочення гомосексуалізму або транссексуалізму! Своїми жестами, мовчанкою і натяками він виражає згоду з цим бунтом проти Божих законів і проти Бога! Візантійський Вселенський Патріархат також оприлюднив на нього Божу анатему згідно Гал. 1,8-9. Ніхто не може позбавити його анатеми, доки він не буде чинити правдивого покаяння!

В даний час кожен християнин-католик – мирянин, монах, священик, єпископ чи кардинал – повинен перед Богом визнати правовірну віру і відділитися від духа сучасних єресей і від духа апостазії, яка запанувала в Церкві. Зовнішнім жестом повинно бути відділення від прокляття Ватикану! Жоден священик в Літургії не сміє згадувати ім’я сучасного єретичного «папи». Якщо це робить, то цим зовнішнім жестом стягує прокляття на себе і на всіх присутніх в храмі. Віруючі зобов’язані перестерегти такого священика і єпископа! Якщо він і надалі залишиться під духом прокляття, то вони, відповідно до булли папи Павла IV, повинні відділитися від єретика і вже не зобов’язані послухом такому псевдо-папі, єпископу чи священику. Ця відпала церковна структура, яка відкидає покаяння, вже не є частиною Містичного Тіла Христового – Церкви! Тому священик, який в Літургії або публічно визнає єдність з «папою» Франциском, тим самим вводить себе під його прокляття і приймає духа Нью Ейдж, який вигнав з Церкви Божого Духа! Літургії та всі Св.Тайни, які він уділяє, є вже тільки побожним театром і є недійсними! В рамках покаяння кожен священик повинен визнати істинну віру, публічно перед вірними відректися духа неомодернізму, який проповідується на теологічних факультетах через історично-критичну теологію; повинен відректися духа синкретизму, тобто духа Асижу, що пов’язаний з пошаною до поганських релігій і їх демонів; повинен відректися фальшивої толерантності до аморального гомосексуалізму, транссексуалізму та інших сексуальних збочень! Це гріхи, передусім, проти Першої Божої заповіді, за які згідно Гал. 1,8-9 падає анатема на кожного священика, єпископа, монаха і простого віруючого!!!

Знаком покаяння повинно стати те, що священик в Літургії не буде згадувати сучасного недійсного папу Франциска. Замість цього може використати формулу: «В єдності з усіма правовірними папами і єпископами Католицької Церкви».

Через жест в Асижі і єресі був випущений дух сатанізації на окремі католицькі народи. Плоди сьогодні вже пожинаємо в сучасній анти-християнській Європі! Винятком в ЄС є Угорщина! Політична влада на чолі з прем’єр-міністром Орбаном в Конституції держави правдиво визначила сутність шлюбу. А цим, з іншого боку, відкинула всі види псевдо-шлюбів (ідеологію гомосексуалізму і шизофренічного гендеру)!

Наступним героїчним кроком прем’єр-міністра було те, що він виступив проти системи бізнесу, якою зловживали для того, щоб люди не святкували неділю. Справжнє святкування неділі дає можливість християнам знайти час для себе, для сім’ї, для молитви, для Божого слова, а також для живої спільноти! Реформа християнства повинна розпочатися з цих кроків, які проголосив політичний представник Угорщини – обнова сім’ї через святкування неділі! В даний час вже не достатньо тільки брати участь в недільній Літургії. Крім того, якщо її відправляє священик, що творить єдність з відступницьким Ватиканом, то така Літургія є джерелом не благословення, але прокляття! Треба, щоб неділя була днем Воскресіння і днем Святого Духа через виділення часу на сімейну молитву і на зустрічі, передусім, християнських чоловіків в братніх спільнотах за прикладом перших християн (Ді. 2,42). Тут чоловіки знайдуть час на молитву, а після неї будуть вчитися, як виконувати функцію глави в сім’ї, в Церкві і в суспільстві. Тут проситимуть в Божого Духа правдивої мудрості: як захищати сім’ю, виховувати дітей, як спільно боротися за збереження моральних цінностей, які є найбільшим скарбом для даного народу. Без цієї  братньої спільноти, без апостольського вчення – Біблії і правовірної Традиції – і без молитов чоловіків, які піднімають до Бога чисті руки (1 Тим. 2,8), не настане ні відродження Церкви, ні обнова народу. Тому Католицька Церква в Угорщині не повинна фальшивим послухом підчинятися духу апостазії, який панує в сучасному Ватикані. Це не Дух Христа, а лише його імітація через побожні фрази, психологічну маніпуляцію і зловживання духовної влади та послуху для самознищення Церкви і народу!

Візантійський Вселенський Патріархат закликає всіх угорських католиків, а також всіх християн в Угорщині об’єднатися в безперервній молитві і вдень та вночі взивати до Бога за духовне воскресіння Католицької Церкви в Угорщині. 24 години доби займуть 24 особи і хай кожен молиться свою одну годину сторожі протягом одного тижня в місяць. 4 групи по 24 особи розділять між собою чотири тижні і так цей цикл повторюється! Крім того, хай кожен учасник вдома або там, де перебуває, молиться Святу годину від 20:00 до 21:00.

Віруючі хай письмово і особисто закликають єпископів та священиків відректися єресей і єдності з духом сучасного відпалого Ватикану.

Ви, єпископи Угорщини, маєте ідеальні умови, щоб зробити героїчний крок і відділитися від єресей відступницького Ватикану. Це буде прецедентом для всієї Католицької Церкви для її відродження! Якщо цього кроку не зробите, то на Божому суді матимете більшу відповідальність, ніж інші єпископи, в чиїх державах гомосексуалізм вже був узаконений. Якщо під фальшивим послухом ви сьогодні підпорядковуєтеся апостатичному Ватикану, то цим виступаєте не лише проти Божих, але й проти державних законів Угорщини, яка не визнає одностатевих шлюбів!

Цей пастирський лист є пророчим словом для всієї Угорщини. Бог дає його вам для вашого порятунку! «Якщо не покаєтеся, всі загинете!» (Лк. 13,3).

Всім щирим християнам угорського народу уділяють благословення

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 

+ Методій, ЧСВВр                    + Тимотей, ЧСВВр

Єпископи-секретарі

 

P.S.: Просимо угорських християн про переклад цього листа з англійського чи з чеського оригіналу на угорську мову та про його розсилку інтернетом своїм знайомим, яким йдеться про спасіння своєї душі і відродження свого народу.

 

Копії:

– Прем’єр-міністру і уряду Угорщини

– Священикам, монахам і католикам Угорщини

– Президентам держав-членів ЄС

– Єпископам ЄС

– Євродепутатам

– Президентам та Урядам України та Білорусі

– Православним єпископам Європи

– Держсекретаріату Ватикану

– ЗМІ в ЄС

 

Завантажити: Пастирське послання до угорських єпископів (18.05.2015)

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-i-love-you-jesus ua-tym-jaki-jogo-pryjnjaly ua-dear-child-jesus-i-am-your-little-sheep ua-call-come-little-jesus ua-the-world-needs-jesus ua-every-day-we-have-a-chance-to-do-something-for-jesus

Календар

Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Слово життя

«Тому й Писання, бачивши наперед, що Бог оправдає поган вірою, дало Авраамові цю добру звістку: „У тобі будуть благословенні всі народи”»

Гал. 3,8 (від 11.03 до 25.03.2018)