Божа благодать з’явилася В Ісусі Христі

«Бо Божа благодать з’явилася спасенна всім людям і навчає нас, щоб ми, зрікшись безбожності та грішних бажань цього світу, жили тверезо, праведно і благочестиво в нинішньому віці, чекаючи блаженної надії і славного з’явлення великого Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, який віддав себе самого, щоб викупити нас від усякого беззаконня та щоб очистити собі народ, що був би його власний, ревний до добрих діл» (Тит 2,11-14).

«Бо Божа благодать з’явилася спасенна всім людям» Де? В Ісусі Христі! «І навчає нас, щоб ми, зрікшись безбожності та грішних бажань цього світу», не служили духу світа і злу. Так, пожадання панують у світі, але отрута первородного гріха є також в мені, і коли обоє об’єднаються, зроблять мене рабом. Тому я повинен опертися і радикально їх відректися: «Це темрява і брехня, я відрікаюся цього!» Якщо не опруся, вони поневолять мене. Зректися безбожності та світських пожадань – це перша річ, а це вже є покаянням. А що робити далі? «Жити тверезо, праведно і благочестиво в нинішньому віці, чекаючи блаженної надії і славного з’явлення великого Бога і Спаса нашого Ісуса Христа». Отож ми повинні очікувати Ісуса.

Безбожність означає, що людина дбає лише про себе, наче б не потребувала Бога; перебуває сама з собою і без Бога, в собі, в своєму негативному «я». В нас також є голос Божий – совість, і вона веде нас до того, щоб ми робили добро і були милосердними. Але в нас також є зло, егоїзм і фальшива любов до себе. Щоб мати життя вічне, ми повинні боротися з цим. Не можемо закрити очі і дозволити обманювати себе грішними пожаданнями і безбожністю. Зректися їх – це ключ до перемоги.

Зректися – це означає не створювати з ними єдність, радикально від них відділитися, а для цього потребуємо силу Святого Духа. Тоді Він відкриє нам очі, що будемо жити благочестиво в нинішньому віці, чекаючи з’явлення нашого Господа. Чого боїмося? Смерті? Але ж тоді увійдемо до слави, в обійми нашого Господа Ісуса Христа, про Якого сказано: «Який видав Себе самого, щоб викупити нас від усякого беззаконня». Він помер за нас, видав Себе на хресному дереві за кожного з нас, щоб відкупити нас. Він є наша сила. Апостол Павло говорить: «Коли я слабкий, тоді я сильний, бо в моїй слабкості проявляється Божа сила». А тому, коли прийде будь-яка складна ситуація, ми повинні за все дякувати. «Господи, не розумію, але дякую!». Коли прийде нещастя – навіть якщо не розумієте, почніть дякувати, а потім Бог дасть вам світло. А це жива віра. Це реалізація слова: «Господи, довіряю Тобі». Ми повинні жити з віри, а не тільки з розуму. А ця віра базується на Христовому слові. Через цю віру діє Святий Дух, який дає нам світло і силу, щоб ми були свідками Ісуса і усвідомили найважливішу річ – спасіння своєї душі. Це справжня мудрість, бо не знаємо ні дня, ні години. А тоді живемо праведно і благочестиво, живемо з Богом. Тоді плодами нашого життя є благословення тут на землі, а потім і у вічності. Існує тільки одна умова – щоб ми каялися. А як? – Це нам показав Ісус на Йордані – саме через покаяння приходить світло і Святий Дух. Хто кається, визнає свої гріхи перед Богом і віддає їх Йому, на того сходить Боже світло,  благословення і Божий мир, якого світ дати не може, але Бог нам його дає. Покаяння – це дорога, дорога героїзму, правди і справедливості, яка приносить справжній рай до серця, до всієї сім’ї і всього народу.

 

Завантажити: Божа благодать з’явилася В Ісусі Христі

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-what-did-jesus-do-for-you isus-i-sjogodni-duchovno-prychodyt ua-chrystos-narodzujetsja ua-god-is-almighty ua-realize-in-prayer-jesus-is-here ua-the-life-of-a-christian-is-a-spiritual-battle

Календар

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  

Слово життя

«Хіба не знаєте, брати, що закон панує над людиною, поки вона живе? Отак і заміжня жінка, поки живе чоловік, зв’язана з ним законом; а коли помре чоловік, вона звільняється від закону чоловіка»

Рим. 7,1-2 (від 10.02 до 24.02.2019)