«Папа» Франциск закликає людей прийняти «знак звіра»

Україна, 30.09.2014р.

У квітні цього року «папа» Франциск зробив заяву, яка шокувала цілий світ! Бергольйо схвалив та благословив «клеймо звіра», назвавши RFID-чіпи Божим благословенням для людства.

Цитата Франциска «Ми уважно вивчали Святе Письмо, і я можу однозначно сказати, що не має нічого, щоби хоч трошки натякало, що RFID-чіпи з якого-небудь погляду є сатаністичними. Навпаки, ці технології є благословенням від самого Бога, дані людству для вирішення багатьох світових хвороб». (http://praisedc.com/1710415/pope-francis-gives-support-to-rfid-chip-implantation-shocking-video)

Вислів цього т.зв. «папи» є зрадою Бога, вершиною богохульства та брехні. Це явний гріх проти Святого Духа!

Бергольйо – фальшивий пророк з духом світу. Православні монахи з Афону ще 20 років тому в Божому Дусі сказали ясне пророцьке слово, коли наполегливо застерігали від чіпізації.

Крім цього, наукові дослідження світових вчених однозначно вказують, що RFID-чіпи за всіма ознаками відповідають описаному в книзі Одкровення «клейму звіра» (див. дослідження доктора Карла В. Сандерса – trumpetministries.net).

Всі щирі християни, які у своєму житті дотримуються Божого слова та апостольського передання, вбачають в RFID-імплантатах «клеймо звіра». І навіть, якщо б Святе Письмо не говорило про «клеймо звіра», то ця сатаністична система, яка діє на волю людини і поневолює її, робить з неї підконтрольного біоробота. Кожен, хто прийме такий чіп, втратить власну свободу, вічне життя і стане рабом диявола. І якщо б згодом хтось захотів вирватися з цієї системи, то вже не зможе. Християнин повинен відкинути імплантацію чіпа з числом 666, навіть за ціну мученицької смерті.

На завершення свого виступу Франциск, як голова держави Ватикан, заявив всім присутнім про свій «радісний» план: зробити імплантацію RFID-чіпа (який імплантується на руку або чоло) обов’язковою для всіх жителів Ватикану. Такого ще не дозволив собі жоден президент в світі, навіть Обама. Отож ще ніхто не є таким радикальним антихристом, як Франциск.

Незважаючи на весь побожний імідж, який світові мас-медіа створили псевдо-папі Франциску, плоди його діяльності є явними! Відколи він став главою Церкви, то не чинив покаяння за гомосексуальні та педофільні злочини, які відбувалися та відбуваються між священиками, єпископами та кардиналами. Навпаки, він схвалив гомосексуалізм (див. авіа-інтерв’ю Франциска). А тепер «клеймо звіра» назвав Божим благословенням і закликав всіх католиків прийняти імплантати, що є прямою дорогою до пекла.

Напрямок, яким Франциск веде Католицьку Церкву, не є Христовим, але явно антихристовим. Псевдо-папа Франциск є одним з предтеч та апостолів антихриста! Його мета – обманути якнайбільшу кількість людей та завести їх до вічної погибелі.

Франциск стягнув на себе Боже прокляття: «Хто б проповідував інше Євангеліє … навіть, якщо б це був ангел з неба, нехай буде проклятий!» (Гал. 1,8-9).

Цим листом Візантійський Католицький Патріархат в ім’я Триєдиного Бога застерігає в сумлінні кожного католика і кожного християнина: «Хто прийме клеймо звіра на праву руку чи чоло, буде мучений вогнем і сіркою на віки вічні» (пор. Одкр.14,9-11). Хто послухає апостата і єретика Франциска та імплантує собі RFID-чіп – НАВІКИ БУДЕ ГОРІТИ В ПЕКЛІ!

Шокуючі заяви, які лунають з апостатичного Ватикану, щораз більше виявляють, що Ватикан та сучасна католицька ієрархія відпали від Бога. Кожний єпископ та священик нехай перестане згадувати в Літургії апостата Франциска. Якщо цього не зробить, виявляє свою духовну єдність з ним. Якщо ж перестане згадувати і за це буде вилучений з апостатичної структури, нехай з малою групою вірних йде в підпілля. Це є відповідь на питання, що сьогодні робити. Якщо ж священик згадує папу-апостата, віруючі в сумлінні зобов’язані перервати будь-які стосунки з таким священиком. Святі Літургії і Тайни, які уділяє, перед Богом є недійсні! Такий священик вже під проводом апостатичного духа псевдо-папи не веде душі до неба, але до пекла.

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Католицького Патріархату

 

+ Тимотей, ЧСВВр                           + Методій, ЧСВВр

єпископи-секретарі

 

Копії:

– Держсекретаріату Ватикану

– Єпископам Православних Церков України, Росії, Білорусі

– ЗМІ

 

Завантажити: «Папа» Франциск закликає людей прийняти «знак звіра»

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-our-mission-on-earth-is-to-serve ua-remain-faithful-to-jesus-and-his-word ua-do-you-have-problems-go-to-jesus xreshennja-na-pokajannja-pryjnjaly ua-whom-are-you-seeking ua-a-model-for-all-christians

Календар

Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Слово життя

«І, таким чином, як через переступ одного на всіх людей прийшов засуд, так через чин справедливості одного на всіх людей приходить життєдайне оправдання»

Рим. 5,18 (від 12.08 до 26.08.2018)