Річниця ювілейної обнови Хрещення

В неділю, 6 липня 2014р., мине рівно рік від ювілейної обнови Хрещення в Дніпрі у Києві. Ми живо пригадуємо, як в надвечір’я празника Різдва св. Івана Хрестителя Патріарх Ілля Візантійського Вселенського Патріархату, перед храмом св. Софії в Києві під час урочистої Літургії проголосив за святого чеського проповідника покаяння і пророка Івана Міліча з Кромнержижа. Після урочистої Літургії, ми, віруючі УП ГКЦ, разом зі своїми єпископами і з Патріархом Іллею, співаючи пісні, пішли урочистою ходою з хоругвами і транспарантами від храму св. Софії до пам’ятника св. Ольги, св. Андрія і слов’янських апостолів св. Кирила і Методія. Звідти ми попрямували до пам’ятника св. Володимира, де ми всі відреклися диявола і демонських сил за себе і за цілий народ. Потім ми визнали віру і зійшли до Дніпра. Декілька днів перед тим, за прикладом св. Володимира, ми волочили по мості Перуна, прив’язавши до кінського хвоста, і потім кинули його у Дніпро. Крім того, були спалені символи п’ятьох демонських сил, які сьогодні ведуть народи до автогеноциду. Близько 200 присутніх чоловіків, окрім жінок, які також взяли участь в урочистості, увійшли в Дніпро на тому місці, де 1025 років тому були охрещені провідники Київської Русі. Тут ми обновили своє Хрещення за себе і символічно за народи України, Росії та Білорусії. Хрещенням ми були духовно занурені до Христової смерті, а наше занурення в Дніпро це символізувало. Одночасно у Хрещенні ми отримали нове життя – життя Христа воскреслого, а символом цього було прийняття білої крижми і палаючої свічки. Наші віруючі, які не мали можливості бути в Києві, зробили цей жест 28 липня 2013р. на свято св. Володимира в своєму місті чи селі в найближчій ріці чи озері.

 

«Урочиста віднова Хрещення»  http://bcp-video.org/?p=2563

«Віднова Хрещення по містах і селах» http://bcp-video.org/?p=2608

 

Оберіть мову

Пошук

Gallery

for-you-jesus-ua voskreslyj-isus-vhodyt-cherez-osobystu-molytvu ua-voskreslyj-isuse ua-isus-chrystos-pomer-i-voskres ua-jesus-the-lamb-of-god SAMSUNG

Календар

Вересень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Слово життя

«І ось це свідоцтво: Бог дав нам життя вічне, і це життя – у Його Сині. Хто має Сина, той життя має; хто ж Сина Божого не має, той життя не має. Я вам писав це, щоб ви знали, що маєте життя вічне – ви, що віруєте в Ім’я Сина Божого»

1 Ів. 5,11-13 (від 10.09 до 24.09.2017)