Поява Томі

a) Розважання над Божим словом

Тома в неділю Христового воскресіння більше, ніж інші учні, переживав боротьбу з сумнівами. Увечері, в неділю воскресіння, Тома не був свідком першої появи Ісуса учням. Коли він повертається до них, учні йому сповіщають: „Ми бачили Господа!” Тома не поділяє їхньої радості. Та новина, що Ісус з’явився за його відсутності, боляче торкається його і не дає позбутися смутку і невіри, які його опанували. Він відповідає: „Якщо не побачу на Його руках знаків від цвяхів і не вкладу свого пальця у місце, де були цвяхи, і руки моєї не вкладу в бік Його, – не повірю!” Його вимоги звучать незмінно. Восьмого дня всі зібралися знову разом і з Томою. Тут між ними знову появляється Ісус так, як тиждень тому. І тепер двері були замкнені, а Ісус несподівано став посеред них. Він зразу звертається до Томи і майже дослівно повторює слова, які Тома промовив тиждень тому, не віруючи, що Ісус живий. Ісус чітко знає його вимоги. Тепер вказує на свої прославлені рани і каже йому: Простягни свою руку, і вклади у бік Мій. І не будь невіруючий, але віруючий!Тома приступає до Ісуса і падає перед Ним на коліна. Він усвідомлює свою затверділість, неохоту вірити Богу і братам, та пиху, поєднану з цією невірою. Ісус з любов’ю дивиться на нього, а він зразу розуміє, що причиною усього його смутку є гріх пихи, що він просто не хотів прихилитися перед Богом. Тепер цілим серцем визнає: „Господь мій і Бог мій!” Ісус йому каже: Що побачив ти Мене – увірував. Блаженні, що не бачили й увірували!”

Ісус хоче від мене, щоб я не залишався в темряві чи смутку, бо я часто подібний до Томи. В багатьох ситуаціях я не вірю в Ісуса, в силу Його воскресіння, ані в Його всемогутність. Я маю через покаяння (Мр.1,15) вийти зі своєї невіри і у вірі зустрітися з прославленим воскреслим Ісусом, своїм Господом і своїм Богом.

 

б) 5 хвилин всі повторюємо: „Простягни свою руку і вклади у бік Мій.”

в) 5хв. всі промовимо: Ісусе, а один додає: „Прости мені мою невіру і тепер визнаю: Господь мій і Бог мій!”

г) 5хв. тепер особисто переживаю, що Ісус є моїм Господом, і моїм Богом.

Пісня: „Еммануїл.” (Це слово означає – Бог – Ісус з нами.)

(поклін)

 

Завантажити: Нова версія молитовної брошурки для святкування неділі:       формат doc,       формат pdf (версія для друку)

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-our-mission-on-earth-is-to-serve ua-remain-faithful-to-jesus-and-his-word ua-do-you-have-problems-go-to-jesus xreshennja-na-pokajannja-pryjnjaly ua-whom-are-you-seeking ua-a-model-for-all-christians

Календар

Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Слово життя

«І, таким чином, як через переступ одного на всіх людей прийшов засуд, так через чин справедливості одного на всіх людей приходить життєдайне оправдання»

Рим. 5,18 (від 12.08 до 26.08.2018)