Поява Томі

a) Розважання над Божим словом

Тома в неділю Христового воскресіння більше, ніж інші учні, переживав боротьбу з сумнівами. Увечері, в неділю воскресіння, Тома не був свідком першої появи Ісуса учням. Коли він повертається до них, учні йому сповіщають: „Ми бачили Господа!” Тома не поділяє їхньої радості. Та новина, що Ісус з’явився за його відсутності, боляче торкається його і не дає позбутися смутку і невіри, які його опанували. Він відповідає: „Якщо не побачу на Його руках знаків від цвяхів і не вкладу свого пальця у місце, де були цвяхи, і руки моєї не вкладу в бік Його, – не повірю!” Його вимоги звучать незмінно. Восьмого дня всі зібралися знову разом і з Томою. Тут між ними знову появляється Ісус так, як тиждень тому. І тепер двері були замкнені, а Ісус несподівано став посеред них. Він зразу звертається до Томи і майже дослівно повторює слова, які Тома промовив тиждень тому, не віруючи, що Ісус живий. Ісус чітко знає його вимоги. Тепер вказує на свої прославлені рани і каже йому: Простягни свою руку, і вклади у бік Мій. І не будь невіруючий, але віруючий!Тома приступає до Ісуса і падає перед Ним на коліна. Він усвідомлює свою затверділість, неохоту вірити Богу і братам, та пиху, поєднану з цією невірою. Ісус з любов’ю дивиться на нього, а він зразу розуміє, що причиною усього його смутку є гріх пихи, що він просто не хотів прихилитися перед Богом. Тепер цілим серцем визнає: „Господь мій і Бог мій!” Ісус йому каже: Що побачив ти Мене – увірував. Блаженні, що не бачили й увірували!”

Ісус хоче від мене, щоб я не залишався в темряві чи смутку, бо я часто подібний до Томи. В багатьох ситуаціях я не вірю в Ісуса, в силу Його воскресіння, ані в Його всемогутність. Я маю через покаяння (Мр.1,15) вийти зі своєї невіри і у вірі зустрітися з прославленим воскреслим Ісусом, своїм Господом і своїм Богом.

 

б) 5 хвилин всі повторюємо: „Простягни свою руку і вклади у бік Мій.”

в) 5хв. всі промовимо: Ісусе, а один додає: „Прости мені мою невіру і тепер визнаю: Господь мій і Бог мій!”

г) 5хв. тепер особисто переживаю, що Ісус є моїм Господом, і моїм Богом.

Пісня: „Еммануїл.” (Це слово означає – Бог – Ісус з нами.)

(поклін)

 

Завантажити: Нова версія молитовної брошурки для святкування неділі:       формат doc,       формат pdf (версія для друку)

Оберіть мову

Пошук

Gallery

ua-pure-love-of-god ua-our-mission-on-earth-is-to-serve ua-remain-faithful-to-jesus-and-his-word ua-do-you-have-problems-go-to-jesus xreshennja-na-pokajannja-pryjnjaly ua-whom-are-you-seeking

Календар

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Слово життя

«Бо хто вмер, той від гріха звільнився. Коли ж ми вмерли з Христом, то віруємо, що й житимемо з Ним»

Рим. 6,7-8 (від 21.10 до 04.11.2018)