Відповіді на листи Патріархату (24.04.2014)

Патріарх Ілля!

Хочу подякувати вам за надіслані листи (заклики і перестороги). Я отримав їх від Вас минулого року вже декілька. Що стосується Ваших повідомлень, які надсилаєте, то щоразу відчуваю, що Господь мене у чомусь освідчує і дзвонить у дзвін правди.

Признаю, що я  не був таким чистим пастором, яким повинен був бути, тому просив у Господа прощення і допомоги. Якщо Ви дійсно справжні послідовники Ісуса Христа, прошу Вас також молитися за мене, щоб я був таким, яким Ісус хоче мене бачити. Буду проводити більше часу в молитвах, як Ви закликали, а також буду просити за дар покаяння і за наш народ.

Що стосується деяких речей, про які Ви пишете, чи не могли б Ви мені надіслати детальніші інформації.

Нехай Бог благословить Вас за Вашу сміливість говорити!

К. B., старший пастор (США)

Відповідь тут >>> http://vkpatriarhat.org/?p=19705

*************************************************************

Шановні християни Української церкви!

Мир нашого Бога Отця хай зійде на кожного з вас в Ісусі Христі, нашому Господі і Царі.

Пише до вас кубинський пастор, який отримав від вашої церкви (про яку досі не знав) лист, адресований папі Франциску I. Хочу висловити своє захоплення за відвагу і прямолінійність, з якою ви подали кожен аргумент у біблійному і Христоцентричному дусі. Я не є ліберальним чи екуменічним пастором, але поважаю всіх щирих християн, які у своїй деномінації висловлюються за чистоту віри в Христа, нашого Господа. Хто вони і як вірять, я не знаю, але якщо Господь є центром їх Літургійного поклоніння, то ми повинні бути братами. Я благословляю вас і заохочую вас і надалі зберігати Євангеліє, як найцінніший скарб на цій землі. Хочу вам сказати, що Україна і сусідні їй країни завжди були в центрі мого місіонерського зацікавлення і вже багато років я згадую їх у своїх молитвах. Знаю, що недавно тут дійшло до якихось політичних і соціальних змін з великою кількістю заворушень. Молюся, щоб вашу спільноту разом з іншими деномінаціями, які складають Тіло Христове, Дух Божий використав для обнови України і забезпечення її безпеки.

Дякую, що прочитали мій лист. Буду радий, якщо відповісте. Якщо б Ви хотіли відповісти, прошу про відповідь на іспанській мові.

У Христі,

Пастор Д. К. (Куба)

*************************************************************

Дорогий брате Іллє!

Я є баптистський пастор з Англії. У Ваших посланнях я знаходжу підбадьорення, мудрість і надію. Будьте і надалі сильні у вірі і твердо стійте проти спроб насадити західну ідеологію.

Ми тут добре знаємо згубну діяльність антихриста. Навіть мати в себе цей е-мейл було б достатньо, щоб бути арештованим за нетолерантність до суспільства, так проникнутого духом антихриста.

Прошу, моліться за нас!

Хай на Вас зійде благословення нашого славного і грядущого Царя Ісуса.

Пастор М. Т.

*************************************************************

В ім’я Ісуса, нашого Господа, дуже дякую вам за цей цікавий документ, який містить гірку правду про сучасне християнство. Хай Всевишній веде вас на шляху до Його слави і на шляху порятунку грішних душ, за які Ісус пролив Свою дорогоцінну кров.

Ваші в Ньому

М. Б.

Оберіть мову

Пошук

Gallery

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA for-you-jesus-ua voskreslyj-isus-vhodyt-cherez-osobystu-molytvu ua-voskreslyj-isuse ua-isus-chrystos-pomer-i-voskres ua-jesus-the-lamb-of-god

Календар

Листопад 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30  

Слово життя

«Якого видав Бог як жертву примирення, в Його крові, через віру, щоби виявити свою справедливість відпущенням гріхів колишніх»

Рим. 3,25 (від 19.11 до 03.12.2017)